Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Vestuvinės šukuosenos - 2021 metų tendencijos

2021-05-17

Vestuvinės šukuosenos - 2021 metų tendencijos

Vestuvės - viena svarbiausių gyvenimo švenčių. Tą dieną kiekviena nori atrodyti nepriekaištingai - svajonių suknelė, bateliai, šventinis makiažas ir, žinoma, šukuosena. Vestuvinės šukuosenos stebina savo įvairove, bet tuo pat metu vyrauja tam tikros tendencijos. Išduosime, kokios vestuvinių šukuosenų tendencijos vyrauja šį sezoną.  

2021 metų tendencijos 

Kaip ir 2020 metais, taip ir šiais metais viena svarbiausių tendencijų - natūralumas, lengvumas, švelnumas ir rafinuotumas. Žinoma, svarbu, kad šukuosena būtų ne tik graži, bet ir patogi, leidžianti gerai jaustis visą dieną ir vakarą. Plaukus galima papuošti minimaliais plaukų aksesuarais ar net gyvomis gėlėmis. Svarbu, kad aksesuarai netaptų pagrindiniu nuotakos stiliaus akcentu.  

Vestuvinės šukuosenos ilgiems plaukams 

Sukurti šukuoseną ilgiems plaukams tikrai paprasčiau nei trumpiems. Tačiau svarbu nepersistengti.  

Kuodukas su pynimu  

Kuodukas – tikra vestuvių klasika. Tačiau kasmet šiek tiek keičiasi jo struktūra, papildomi aksesuarai. Kuodukas puikiai derės su lengvu, šoniniu plaukų pynimu. O jį papuošti užteks minimaliu plaukų aksesuaru su gėlių motyvais. Tokia šukuosena tikrai patogi, atrodo puošniai ir elegantiškai. 

Laisvo stiliaus kuodukas 

Kuodukas nebūtinai turi būti itin griežtos formos. Priekyje galima palikti laisvų sruogų, o ir kuodukas gali likti laisvesnis. Ne visoms moterims tinka griežtai surišti ir prigludę plaukai. O toks lengvas kuodukas tikra atrodys žaviai. 

Netvarkingas kuodukas 

Dauguma stengiasi, kad kiekvienam plaukų sruoga atrodytų nepriekaištingai. Bet jei esate ta nuotaka, kuri nori atrodyti natūraliai ir nevaržyti savęs idealia šukuosena, drąsiai rinkitės netvarkingo stiliaus kuoduką. Lengvai pašiaušti plaukai, keletas bangelių ir minimalus aksesuaras. Nebus baisi net ir vėjuota diena! 

Garbanos  

Kuoduką galima surišti ir iš itin garbanotų plaukų. Priekyje juos šiek tiek pakelkite, o gale formuokite laisvesnį kuoduką. Kelias garbanas palikite laisvas. Atrodysite be galo elegantiškai.  

Nerūpestingumas plaukuose 

O kas sakė, kad plaukai turi būti surišti ar susukti į kuoduką? Jei esate natūrali garbanė, kodėl gi nepasididžiavus savo plaukais. Būkite natūrali ir drąsiai leiskite plaikstytis savo plaukams. Galite juos papuošti aksesuaru ir daugiau nieko neprireiks. Natūralumas žavus tuo, kad galite būti savimi. 

Ponytail“ stiliaus šukuosena 

Ponytail“ stiliaus šukuosena dažnas pasirinkimas vestuvėms. Patogu, stilinga ir gražu. Žinoma, jei nesinori atrodyti kasdieniškai, plaukus sugarbanokite ir juos surišus papuoškite plaukų aksesuaru.  

Subtili ir elegantiška 

Jei norisi paprastumo, galite šiek tiek pabanguoti plaukus ir juos susegti šonuose. Vieną šoną papuoškite minimalistiniu plaukų aksesuaru.  

Lengvas pynimas ir palaidi plaukai  

Ne kiekviena nori garbanų, bangelių ir kuodukų. Jei esate, ta, kuri mėgsta paprastumą, dalį plaukų galite supinti gale, o likusius palikti palaidus ir tiesius. Šukuosena paprasta, bet turbūt tuo ji ir žavi. O ir nuotakai neteks jaustis suvaržytai.  

Vestuvinės šukuosenos trumpiems plaukams 

Trumpus plaukus turinčioms nuotakoms kartais tenka pasukti galvą, kad išsirinktų vestuvinę šukuoseną. Tačiau net ir trumpų plaukų savininkės gali atrodyti nuostabiai.  

Plaukai sušukuoti ant šono  

Jei turite ne visiškai trumpus plaukus, juos galima sruogomis sušukuoti ant šono ir jas subtiliai susegti ir paslėpti. Atrodys tvarkingai ir elegantiškai.  

Papūsti, banguoti plaukai 

Bangelės visuomet atrodo gražiai. Susukite stambias garbanas, plaukus šiek tie papūskite. Plaukams tai suteiks apimties ir išskirtinumo. Tokią šukuoseną atsargiau reikėtų rinktis merginoms, turinčioms apvalų veidą.  

Minimalistinis kuodukas 

Iš trumpų plaukų susukti kuoduką tikrai sudėtinga. Kai kurios prisideda papildomai plaukų, tačiau norint atrodyti natūraliai ir nesijausti suvaržytai, net ir minimalus kuodukas atrodys puikiai. Plaukus tereikia sušukuoti ir aukštai susegti, papuošti aksesuaru. Nesijaudinkite jei liks palaidų sruogelių, tai suteiks papildomo žavesio.  

Palaidi plaukai  

Nebūtina stengtis plaukus surišti ar kažkaip kitaip juos sutvarkyti. Žavingai atrodyti galite ir su palaidais plaukais. Papuoškite juos gražiu, minimalistiniu vainikėliu. Atrodys subtiliai ir elegantiškai.  

Nebijokite išsiskirti  

Nors vestuvių tendencijos natūralumas, elegancija ir rafinuotumas, tačiau tai tikrai nereiškia, kad negali išsiskirti. Kiekviena moteris turi savo stilių ir jei norisi būti ryškiai ir išskirtinei, kodėl gi ne? Spalvotos sruogelės, bangelės - jei tai Jums teikia džiaugsmą, drąsiai puoškitės tokia šukuosena ir per savo vestuves. 

Renkantis vestuvines šukuosenas, svarbiausia suprasti, kad ji turi džiuginti pačią nuotaką. Tad drąsiai rinkitės tokią šukuoseną, kuri miela ir patogi Jums.  

 

Atgal