Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Vestuvinės šukuosenos: 2019 metų tendencijos

2019-05-29

Vestuvinės šukuosenos: 2019 metų tendencijos

Vos atėjus pavasariui kiekvieną savaitgalį vis daugėja vestuvių, o vasara nėra nei vieno savaitgalio kuomet nuotakos neskubėtų į grožio salonus. Tam, kad savo vestuvių dieną būtų pačios gražiausios jos darosi makiažus, puošiasi gražiausiomis suknelėmis ir žinoma keliauja į kirpyklą kur stilistės formuoja vestuvines šukuosenas.

Kasmet vestuvinių ir proginių šukuosenų tendencijos keičiasi, todėl labai svarbu pasikliauti profesionalų patarimais, kad svarbiausią savo gyvenimo dieną atrodytumėte stilingai bei gražiai.

2019 metais vestuvių ir proginių šukuosenų tendencijos labai paprastos ir aiškios. Šiemet reikėtų vengti įmantrių kuodukų, nenatūralių garbanų. Mados ir stiliaus pasaulį užkariauja natūralumas!

Nuotakos gali rinktis laisvai krintančias garbanas, aukštą, tvarkingą kuoduką ar ant šono sušukuotus plaukus. Žinoma, labai svarbu, kad profesionali plaukų stilistė patartų kas labiausiai tinka, kadangi labai svarbu atsižvelgti į veido formą, bruožus bei plaukų paslankumą. Taip pat ne ką mažiau svarbu ir bendras įvaizdis su apranga ir kitais akcentais.

Nuotakoms patariama iki vestuvių išbandyti bent kelias skirtingas vestuvines šukuosenas, kad galėtų išsirikti tinkamiausią savo svarbiausiai dienai.

 

Vestuvinės šukuosenos ilgiems plaukams

2019 metais vestuvinės šukuosenos ilgiems plaukams rekomenduojamos kuo paprastesnės. Nuotakai puikiai tiks ilgos, lengvos garbanos ar bangos (garbanotų plaukų vestuvinės šukuosenos vis dar nuotakų geidžiamiausios), laisvai supinta kasa, kiek pakelta arklio uodega, pynė, sušukavimas ant šono. Šukuosenas galima papuošti gyva gėle ar subtilia plaukų sege.

Jeigu Jūsų plaukai ploni, drąsiai galima pridėti papildomų sruogų, kad nuotraukose plaukai atrodytų įspūdingiau. Tresus galima rinktis bent vienu atspalviu šviesesnius - labai gražiai atrodys pereinančios plaukų spalvos iš tamsesnių į šviesesnius atspalvius.

Žinoma, galima nepamiršti ir gražių, tvarkingų kuodukų. Tačiau reikia vengti nenatūraliai atrodančių garbanų. Gražiausiai ir stilingiausiai atrodys, jei kuodukas bus iš tvarkingai sušukuotų plaukų be papildomų, itin akį traukiančių detalių.

Šiais metais taip pat galima formuoti ir šiek tiek netvarkingas vestuvines šukuosenas. Tai nereiškia, kad nuotaka gali būti susivėlusiais ir išsitaršiusiais plaukais, tačiau priimtina, kad plaukai atrodytų tarsi sušukuoti pačios. Subtilumas ir natūralumas šių metų topas.

Vestuvinės šukuosenos trumpiems plaukams

Moterims, kurių plaukai trumpi, tačiau vestuvių dieną norėtų, kad jie būtų ilgesni, drąsiai galima pridėti plaukų ir padidinti jų apimtį. Žinoma, svarbu nepersistengti – turi atrodyti kuo natūraliau.

Trumpi plaukai gražiai atrodys sušukuoti ant šono, taip pat galima susukti lengvas garbanas ar bangas. Jei plaukų apimtis nemaža, gražiai atrodys ir lygūs plaukai.

Plaukus galima puošti lengvomis, subtiliomis sagėmis, segtukais, juostomis ar gėlėmis. Taip pat galimas aksesuaras net maža karūnėlė ar lankelis.

Nuotakos šukuosena salone: ką būtina žinoti?

Turbūt reta nuotaka rizikuoja šukuoseną darytis namuose. Tačiau ne ką mažiau svarbu išsirinkti ir tinkamą saloną bei plaukų stilistę.

Kiekviena nuotaka turėtų:

  • Plaukų stilistę išsirinkti bent 2 mėn. iki vestuvių.

  • Išbandyti bent 2 – 3 skirtingas šukuosenas.

  • Būtinai aptarti visas norimos šukuosenos detales ir išsakyti savo norus, kad specialistė galėtų pasiruošti reikiamas priemones.

  • Nevėluokite į grožio saloną ir iš karto numatykite kiek laiko užtruks šukuosenos darymas. Labai svarbu šventės dieną tinkamai suplanuotas laikas, kad būtų kuo mažiau papildomo streso.

Vestuvių šukuosena nuotakai ne mažiau svarbi nei makiažas ar vestuvinė suknelė. Todėl visada atidžiai rinkitės salonus ir meistrus, gaukite rekomendacijų, peržiūrėkite jau atliktų darbų pavyzdžius. Šventė išskirtinė, todėl ir tinkama plaukų stilistė tiesiog būtina.

Šią gražiausią gyvenimo šventę pasitikite laimingos, stilingos ir pasitikinčios savimi.   

Atgal