Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Viskas apie antakius: priežiūra, modeliavimas, tendencijos

2019-07-01

Viskas apie antakius: priežiūra, modeliavimas, tendencijos

Vienas svarbiausių veido akcentų, kuriam kasdien skiriame daug dėmesio - antakiai. Tinkamai prižiūrimi ir modeliuojami jie išryškins gražiausius veido bruožus, atkreips dėmesį į akis. Tačiau labai svarbu, kad juo prižiūrėtų profesionali specialistė, nes netinkanti forma, ryškumas gali ir pabloginti vaizdą. 

Šiais laikais antakių modeliavimui ir paryškinimui galima rinktis įvairiausius metodus – dažymas įprastais dažais, dažymas henna dažais, ilgalaikis makiažas, permanentas (mikropigmentacija). Tereikia atrasti tai kas tinkamiausia ir labiausiai atitinka Jūsų poreikius. 

Tradiciniai metodai antakių formavimui 

Dar prieš gerą dešimtmetį moterys nežinojo geresnių būdų antakių priežiūrai kaip formavimas pincetu bei dažymas įprastais dažais. Dabar viskam sparčiai tobulėjant pakankamai tradicišku tapo ir dažymas henna dažais bei plaukelių pašalinimas karštu vašku.

Tiek antakių dažymas cheminiais dažais tiek augaliniais henna reikalauja Jūsų apsilankymo salone bent kartą per mėnesį. O saulė, prakaitas ir kiti aplinkos faktoriai kartais lemia ir greitesnį vizitą. 

Antakių dažymas - cheminiai ar henna dažai

Antakių dažymas cheminiais dažais vienas įprasčiausių. Dažymą Jums gali atlikti meistrė, taip pat galima dažytis ir namuose. Žinoma, salone dažai profesionalūs ir specialistė patars kokia spalva Jums tinkamiausia. Dažymas patogi bei greita procedūra. Tačiau cheminiai dažai turi ir minusų - dažyti reikia bent kartą per mėnesį, dažai gali sukelti alerginę reakciją jautresnėms. 

Antakių dažymas henna dažais vis sparčiau populiarėjantis būdas. Vis dažniau kalbama apie ekologiją, kuo natūralesnius produktus, todėl ir augaliniai henna dažai tapo moterų itin mylimi. 

Henna dažai yra augalinės kilmės, dažymais jais užtrunka kiek ilgiau nei įprastais, tačiau efektas ilgesniam laikui. Henna dažai ant odos išlieka net iki 2 savaičių, o plaukeliai bus tamsūs net iki pusantro mėnesio. Be to, efektas atrodys natūralesnis nei dažant įprastais cheminiais dažais. Henna dažai visiškai natūralus, todėl džiugins ne tik ilgesnis spalvos išsilaikymas, bet ir plaukelių stiprinimas. 

Antakių korekcija pincetu 

Plaukelių formavimas pincetu pats seniausias būdas sukurti gražią, taisyklingą antakių formą. Tai galima padaryti net namuose. Žinoma, reikia žinoti tam tikras taisykles, kad antakiai iš ties atrodytų gražiai ir forma tiktų prie Jūsų veido struktūros. 

Formuojant antakius atsižvelgiama į daug faktorių. Vertėtų žinoti, kad jei turite platesnę nosį Jums labiau tiks antakiai arčiau vienas kito, kadangi kuo didesnis tarpelis tarp antakių, tuo platesnė nosis atrodys. Daugelis net antakių pradžią stengiasi daryti toje vietoje, kuri sutampa su šnervės pabaiga. 

Sekanti aktuali antakių vieta – linkis. Jį geriausia nustatyti antakius padalinus į tris vienodas dalis. Ten kur prasideda trečioji dalis turėtų prasidėti ir antakio linkis. Jei turite siauresnes akis, linkis turėtų būti aukštesnis, kadangi jis optiškai padidins akis. 

Antakio pabaiga turėtų būti kiek toliau už akies pabaigą. Tai nustatyti galima ir panaudojant liniuotę, internete gausu tiek video tiek paveikslėlių kaip suformuoti antakius. Tačiau paprasčiausia apsilankyti pas specialistą, kuris tai padarys tiksliai ir greitai. 

Vienintelis minusas formuojant antakius pincetu – skausmas. Tam, kad mažiau skaudėtų galima pešiojimo vietą atšaldyti ledukais, o jei tai darote namuose idealiausias laikas ką tik išsimaudžius. Oda tuomet minkšta, poros atsivėrusios, todėl mažiau skaudės raunant plaukelius. 

Antakių korekcija karštu vašku

Antakių formavimas vašku yra dažniausiai kaip pagalbinė priemonė. Labiausiai formavimas vašku tinka vešliems antakiams. Karštu vašku pašalinami smulkesni plaukeliai, o pati forma dalinama pincetu. 

Plaukelių korekciją vašku geriausia atlikti tik salone, kadangi tam būtinos ne tik tinkamos priemonės, bet ir ypatingas profesionalo įdirbis. Tiksliai suformuoti antakius vašku sudėtinga. Pati procedūra atliekama labai greitai ir skausmo beveik nesijaučia. 

Antakius koreguoti galima ir atliekant elektroepiliaciją, tačiau tai ne tik brangu, bet jei netekins forma, ją atstatyti bus sudėtinga. Kai kurios moterys antakius skutasi, tačiau šio metodo profesionalai dažniausiai nenaudoja, nes yra galimybė įpjauti odą, be to plaukeliai labai greitai atauga. 

Permanentiniai antakiai – ilgai išliekantis efektas 

Kad ir kokia greita procedūra antakių dažymas cheminiais ar henna dažais, ją reikia atlikti bent kartą per mėnesį, kadangi dažai nublunka ir tenka kas rytą antakius paryškinti antakių šešėliais. Tačiau yra puiki išeiti - permanentiniai antakiai, kitaip dar vadinama mikropigmentacija. Permanentiniai antakiai leidžia džiaugtis natūraliai atrodančiais plaukeliais Tai inovatyvi procedūra, kurią įsimylėjo viso pasaulio moterys, tame tarpe ir lietuvės.

Mikropigmentacija tai procedūra, kuri atliekama itin kruopščiai ir tiksliai. Procedūra atliekama naudojant ploną adatėlę, kurios pagalba į odą yra suleidžiamas pigmentas. Tai specialus, saugus pigmentas, kuris padeda išgauti natūraliai atrodantį efektą.

 Atliekant mikropigmentaciją naudojami staigūs judesiai, kurių metu adatėlė staigiai juda į viršų ir į apačią. Svarbiausia tinkama, profesionali aparatūra bei patyrusi specialistė, kuri geba tiksliai atlikti judesius. 

Mikropigemntaciją dažniausiai renkasi moterys, kurios turi siaurus, retus antakius ir nori padailinti jų formą. Procedūra padeda sukurti natūralų vaizdą ir tikrai ne kiekvienas įtars, kad tai ne Jūsų natūralūs antakiai. Tačiau tai puiki išeitis ir toms, kurių antakiai vešlūs, tačiau plaukeliai šviesūs ir juos nuolat tenka dažyti. 

6D antakiai 

Mikropigmentacija gali būti atliekama naudojant įvairias technikas bei antgalius. Viena populiariausių technikų - 6D antakiai. Šiai procedūrai yra naudojamas specialus antgalis - plunksnelė. Procedūra trunka daugiau nei 2 valandas, kadangi tai reikalauja didelio kruopštumo. 

Pirmiausiai specialistas padės Jums išsirinkti norimą antakių formą, patars kurias vietas reikia koreguoti. Prieš pradedant procedūrą specialistė antakius išteps specialiu anesteziologiniu skysčiu, kuris užšaldys tą vietą, kurioje bus atliekama mikropigmentacija. 

Specialiu įrankiu išpiešiami plaukeliai, tam naudojami skirtingo storio adatėlėmis. Jomis specialistė brėždama per odą įveda pigmentą. Pigmento spalva parenkama labiausiai atitinkanti natūralią Jūsų antakių plaukelių spalvą. Po to kai užbaigiamas piešimas, prasideda užpildymas. Pigmentas yra užtepamas ant antakių ir įmasažuojamas specialiu šepetėliu. Šis procesas būtinas tam, kad spalva tolygiai pasiskirstytų. Kai kurios specialistės naudojam ir specialų fiksatorių, kuris dar labiau padeda išsaugoti spalvą. 

Po procedūros antakiai bus ryškūs net kelias dienas, tačiau po savaitės spalva taps kiek blankesnė. Per tą laiką vyksta gijimo procesas, kurio metu susidaro šašiukai, jie nukrenta, oda pilnai sugyja ir tuomet jau galima pamatyti tikrąjį rezultatą. Po kelių savaičių Žinoma, tai labai priklauso ir nuo organizmo, odos tipo bei odos atsinaujinimo ciklo. 

6D antakių kaina 

6D ar kitos technikos antakių mikropigmentacijos kaina dažniausiai prasideda nuo 100 EUR. Nors kaina gali pasirodyti ir didoka, tačiau jau per pirmus 6 mėnesius sutaupysite. Nebereikės kas mėnesį jų dažyti, o formą pakoreguoti užteks minimaliai, išpešiojant ne vietoje išaugusius plaukelius. 

Antakių šešėliavimas - ombre

Ombre antakiai - turbūt ne kartą girdėta frazė. Ši antakių technika tikra 6D technikos konkurentė. Tai taip pat viena iš mikropigmentacijos procedūrų, tik atliekama kiek kitaip – daugiau šešėliuojant. Procedūros metu taip pat išpiešiami natūraliai atrodantys plaukeliai, o po to antakiai šešėliuojami. Priešingai nei 6D, kuomet pigmentas yra įtrinamas į odą. Švelniai šešėliuojant išgaunami tobuli antakiai, kurie visada atrodys kaip ką tik po grožio procedūros. Šešėliavimas suteikia daug natūralumo, kadangi naudojami net kelių skirtingų tonų pigmentai. 

Tobuli antakiai – kiekvienos moters svajonė. Šiais laikais ji labai lengvai įgyvendinama, tereikia susirasti Jums priimtiniausią specialistę, kuri Jūsų norus pavers realybe. Kaip kažkada yra pasakęs Oskaras Vaildas: „... Grožis - tam tikra genialumo forma ... “

Atgal