Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Viskas apie blakstienų priauginimo kursus

2019-08-20

Viskas apie blakstienų priauginimo kursus

Blakstienų priauginimas jau daug metų nepraranda populiarumo. Galima teigti, kad jis vis didėja. Daugybė moterų džiaugiasi nepriekaištingomis blakstienomis ir išraiškingomis akimis kiekvieną dieną. Tai puiki procedūra klientėms ir itin paklausus amatas. Todėl dabar itin populiarūs blakstienų priauginimo kursai.  

Blakstienų priauginimo kursai vis dažniau pasirenkami moterų, kurios trokšta dirbti grožio srityje. Investicija pakankamai nebrangi, o uždarbio galimybės tikrai džiuginančios. Pačios procedūros kaina tikrai nemaža, o paklausa labai didelė. Todėl jei baigusi kursus stengsitės dirbti atsakingai ir kruopščiai netrūksite klienčių.  

Norime Jus supažindinti iš arčiau su blakstienų priauginimo kursais, jų eiga, kainomis ir kitomis detalėmis.  

Blakstienų priauginimo kursai pradedančioms 

Blakstienų priauginimo kursai pradedančioms - skirti bet kam, kas nori dirbti šioje srityje. Žinoma, dažniausiai šį amatą pasirenka moterys jau dirbančios ar dirbusios grožio srityje. Kursų metų gaunama visa teorinė medžiaga, kuri ne tik išdėstoma su realiais pavyzdžiais, bet dažniausiai pateikiama ir atspausdinta. Taip visada galėsite turėti po ranka reikiamą informaciją. Ji ypač aktuali vos tik pradėjus savarankiškai dirbti.  

Pradedančiosios pirmiausiai blakstienų priauginimą atlieka ant dirbtinių blakstienų. Po to kai jau įprantama dirbti praktika atliekama ant realaus žmogaus blakstienų. Tai svarbu, kadangi ranka turi įprasti, judesiai pirmą kartą nėra tikslūs. Be to, reikia išmokti dirbti ir su klijais.  

Pradedančioms rekomenduojama pradėti nuo klasikinio priauginimo kurso ir po to tęsti mokymus volume priauginimo kursuose. Klasikinio priauginimo kursuose gausite visus reikalingus pagrindus, kad galėtumėte ne tik pradėti dirbti, bet ir tobulėti toliau.  

Blakstienų priauginimo kursai pažengusioms 

Pažengusios blakstienų priauginimo srityje taip pat privalo neatsilikti nuo naujienų ir nuolat tobulėti šioje srityje. Po klasikinio blakstienų priauginimo meistrės renkasi volume blakstienų priauginimo kursus. Jų metu mokoma sudėtingesnės technikos, kuomet klijuojama ne viena blakstiena, o visas kuokštelis. Išmoksite 2D, 3D, 6D priauginimo technikų.  

Tokie kursai jau lengviau suprantami ir jų metu tobulėjama, mokinamasi naujų technikų. Net pačios geriausios meistrės būna baigusios daugybę kursų, išklausiusios gausybės seminarų. Tiesiog būtina nuolat atnaujinti žinias, kadangi procedūrų atlikimo technikos, priemonės keičiasi ir tobulėja. Norėdamos spėti koja kojon su naujausiomis tendencijomis privalote sekti visas naujienas. Jei jaučiate, kad trūksta tam tikrų žinių ar įgūdžių būtinai rinkitės papildomus kursus. Taip būsite ne tik užtikrinta savo žiniomis bei gebėjimais, bet ir galėsite garantuoti klientėms kokybišką ir saugią procedūrą.  

Ko išmokstama kursų metu?  

Pažiūrėjus iš šalies blakstienų priauginimas atrodo nesudėtinga procedūra. Tačiau meistrė turi išmanyti daug dalykų ir įvaldyti rankos judesius, kad klientės galėtų džiaugtis nepriekaištingomis blakstienomis.  

Kursų metų mokinės supažindinamos su teorija, kurioje daug informacijos ne tik apie pačią procedūrą, bet ir natūralių blakstienų struktūrą, galimas ligas, blakstienų priežiūrą. Mokinės supažindinamos su kliento konsultacijos eiga, išmokoma kaip individualiai parinkti blakstienas. Taip pat pateikiama medžiaga apie higienos reikalavimus ir normas. 

Kursų metų taip pat supažindinama su priemonėmis, jų sudėtimi, veikimu. Sužinosite apie dirbtinių blakstienų rūšis, jų struktūrą. Po to parodoma kaip atliekamas priauginimas, kaip pasiruošti pačiai procedūrai ir ko paklausti būsimos klientės. Priauginant blakstienas svarbu išsiaiškinti ar klientei ši procedūra yra tinkama.  

Kursų metu sužinosite viską apie blakstienų priežiūrą po priauginimo, kad savo klientėms galėtumėte suteikti visą reikiamą informaciją.  

Išklausiusius teoriją pereinama prie praktikos. Jos metu išbandysite blakstienų priauginimą tiek ant dirbtinių blakstienų tiek ant realaus modelio. Mokymų metu dėstytoja visada stebės Jūsų darbą, patars, parodys kaip tinkamai viską atlikti. Išmoksite kokybiškai ir tiksliais judesiais atlikti blakstienų priauginimą.  

Kas laukia po kursų?  

Baigus blakstienų priauginimo kursu jau galite pradėti dirbti. Kuo greičiau pradėsite darbuotis šioje srityje tuo geriau. Taip įgautos žinios iš karto bus pritaikomos praktikoje. Svarbiausia pradžioje neskubėti, įsidirbti ir išmokti tinkamai valdyti įrankius.  

Žinoma, pradžioje kausto baimė ar sugebėsite viską tinkamai padaryti. Todėl rekomenduojam pasirinkti pirmas klientes – drauges ar pažįstamas. Taip jausitės komfortiškiau pati, atsipalaiduosite. O vėliau drąsiau jausitės su nepažįstamomis klientėmis.  

Nors būsite kursu baigusi ką tik, nedarykite procedūros nemokamai. Jums kainuoja priemonės, darbo laikas. Be to, pradėjus priauginti blakstienas labai pigiai vėliau bus labai sunku pakelti kainą arba prarasite dalį klienčių.  

Rinkitės tik kokybiškas medžiagas, tokias galite visada įsigyti kursų metu ar po jų. Kursus organizuojančios įmonės visada suteikia papildomas nuolaidas bei pataria kaip susirinkti visą reikiamą krepšelį.  

Kur organizuojami blakstienų priauginimo kursai?  

Yra įvairių blakstienų priauginimo kursų mokytojų ir mokyklų. Mes rekomenduojame rinktis savo srities profesionalus - „Priaugink.lt“. Šiuos kursus vedą patyrusios dėstytojos su ilgamete patirtimi. Kursus jos pravedusios šimtams mokinių, puikiai moka perteikti informaciją ir parodyti kaip tinkamai atlikti procedūrą.  

Blakstienų priauginimo kursai Kaune vedami dėstytojos Dovilės. Tai dėstytoja, kuri išbando visas naujoves ir nuolat tobulėja šioje srityje, todėl Jums bus suteiktos naujausios žinios.  

Blakstienų priauginimo kursai Vilniuje ir Panevėžyje vedami dėstytojos Kotrynos. Ji turi sukaupusi didelį žinių bagažą ne tik blakstienų priauginimo, bet ir blakstienų laminavimo, antakių dizaino ir manikiūro srityje. Ji veda kursus ir kituose miestuose.  

Kursai Priaugink.lt vedami nedidelėse grupėse, todėl jausitės jaukiai, gausite pakankamai dėmesio ir bus atsakyta į visus Jūsų klausimus. Grupėse būna 2 – 4 mokinės. Dėstytojos garantuoja Jums profesionalią komunikaciją. Iškilus klausimams atsako socialiniuose tinkluose, konsultuoja telefonu ar el. paštu. Tai labai didelis pliusas, kadangi pradėjus dirbti savarankiškai tikrai gali iškilti įvairių klausimų.  

Šios įmonės organizuojami kursai yra registruoti AIKOS neformaliojo švietimo registre. O gautas diplomas galioja ir užsienio šalyse, kadangi pateikiamas gimtąja ir anglų kalbomis.  

Ką reikia turėti pradedant kursus?  

Kai kuriose mokyklose Jūsų gali paprašyti atsivesti savo modelį, todėl visada pasidomėkite prieš kursus ar to reikalaujama. Viskas priklauso nuo kursų organizatorių. Visos priemonės mokymuisi dažniausiai suteikiamos, tačiau norint įsigyti savas priemones jas gausite su nuolaidomis. Startinis priemonių rinkinys kainuoja apie 40 EUR. Jame rasite visas reikiamas priemones blakstienų priauginimui – klijus, pincetus, juostelę apatinėms blakstienoms, nuriebalintoją, kristalą klijams bei blakstienas. Startinio rinkinio užtenka daugiau nei 10 procedūrų.  

Kiek kainuoja blakstienų priauginimo kursai?  

Blakstienų priauginimo kursų kaina priklauso nuo to ar esate pradedančioji ar jau pažengusi. Taip pat ar norite tik vienos dienos kursų ar išplėstinių dviejų dienų kursų. Klasikinio priauginimo kursai pradedančiosioms kainuoja apie 100 EUR. Volume blakstienų priauginimo kursai pažengusioms kainuoja apie 110 EUR. Išplėstiniai, dviejų dienų kursai kainuoja apie 200 EUR.  

Jei kartu nuspręsite įsigyti ir startinį rinkinį išleisite 150 – 250 EUR. Tai tikrai pakankamai maža investicija atsižvelgiant į darbo galimybes ir uždarbį. Už vieną atliktą procedūrą gausite nuo 25 iki 40 ir daugiau EUR. Tad jei per dieną priimtumėte 4 klientes jau uždirbtumėte vidutiniškai apie 150 EUR.  

Kiekviena moteris svajoja apie darbą, kuris būtų lankstus savo grafiku, gerai apmokamas ir malonus. Grožio sritis – puiki vieta išreikšti save, sutikti daug įvairių žmonių, bendrauti ir tobulėti. Jei svajojate būtent apie tokį darbą nedvejokite ir rinkitės blakstienų priauginimo kursus.  

Atgal