Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Viskas ką reikia žinoti apie Reiki ir čakras + Geros savijautos centro „Reiki kelias“ pasiūlymai norintiems pamiršti bėdas ir atsipalaiduoti

2019-05-24

Viskas ką reikia žinoti apie Reiki ir čakras + Geros savijautos centro „Reiki kelias“ pasiūlymai norintiems pamiršti bėdas ir atsipalaiduoti

Reiki metodas – kas tai?

Reiki metodas – tai natūralus atpalaidavimo, streso mažinimo ir saviugdos būdas, naudojant visatos energijos srautus. Reiki energija grindžiama tuo, jog absoliučiai visa, kas egzistuoja, yra sukurta iš energijos.

Šis unikalus metodas dažnai apibūdinamas kaip energijos perdavimas. Diskutuojama apie tai, iš kur kyla toji energija, arba kaip ją apibrėžti. Dažniausiai sutariama, kad Reiki praktikuotojas geba rankomis tą subtilią visatos energiją perduoti kitam subjektui ar objektui.

Būtent taip atrodė ir „Reiki kelias“ įkūrėjui: „kai tik pradėjau užsiimti Reiki, vis dar manau, kad tai geras požiūris. Kita vertus, ilgainiui ėmiau suprasti, kad Reiki turi ir šį tą daugiau. Dabar žinau, kad Reiki sistemoje glūdi daug sudėtingų elementų, ir ji mums labai artima. Tai ne tik kažkokios išorinės energijos perdavimas žmogui. Reiki universali gyvybinės jėgos energija egzistuoja mumyse nuo prigimties. Mūsų kūne jau glūdi gebėjimas išsigydyti, o mūsų prote gebėjimas susigrąžinti prarastą harmoniją.“

Pasak Reiki meistrų, mūsų dvasinė energija geba prisiminti, ką reiškia vienovė su viskuo, kas gyva, su Žeme ir su Visata. Mūsų pasąmonė, arba mūsų aukštesnioji esybė, niekada nebuvo pamiršusi tokios vienovės, nors mūsų paviršinė asmenybė nuolat pasiklysta pasaulietiškuose ieškojimuose. Kai mus veikia Reiki metodas, patiriame šventą susiliejimą su Visata. Mes atsiveriame, ir tiek mūsų kūnas, tiek dvasia, tiek aplink mus pulsuojanti energija prisimena, kad esame viena nedaloma sistema. Nustembame ir nurimstame, jausdami, kaip atsiveria erdvė ir į mus švelniai srūva subtili, trapi gydomoji energija. Kažkas mumyse prisimena, jog universali gyvybinės jėgos energija jau yra mumyse: širdyse ir kiekvienoje kūno ląstelėje. Mūsų kūnas tai prisimena ir reaguoja.

Reiki seansas

Pradėjus Reiki seansą, mumyse glūdinti energija susijungia su išorine Visatos energija ir pažadina natūralias gydomąsias galias, jau glūdinčias žmoguje. Net jei tai tetrunka tiek, kiek Reiki seansas, žmogaus pasąmonė prisimena, kas jis iš tiesų yra, jog jis – kažko didelio ir nuostabaus dalelė. Asmens mintyse blyksteli prisiminimas, suvokimas, kad jame taip pat glūdi universali gyvybinės jėgos energija. Jis pajunta stiprybę, kylančią iš Visatos, srūvančios visą laiką, kol žmogus gyvas, energijos, kuri kuria, stiprina ir niekada neišsenka.

Reiki tikslas

Reiki metodo tikslas padėti žmogui iš naujo pajusti ryšį su savo tikruoju aš, su savo vidaus energija. Kai mums pavyksta pajusti harmoniją, vėl atrasti savo vidinius išteklius, slypinčias galimybes, tampame visapusiškai stipresni. Ir tam mums reikia visai nedaug, tik širdies ir proto atvirumo, gebėjimo tikėti savimi ir priimti tai, ką mums suteikia Reiki praktikuotojas. Tereikia nurimti, surimtėti, ir leisti įvykiams tekėti sava vaga. Pakanka įsiklausyti į save, atsipalaiduoti, ir viskas vyksta labai natūraliai. Kadangi Reiki apibūdinama kaip energijos perdavimo praktika, kyla pagunda manyti, jog tiesiog gauname jėgų iš kažkur išorėje esančio šaltinio. Tačiau iš tiesų kalbame apie universalią gyvybinės jėgos galią. Mes esame šioje Visatoje, o ji yra mumyse. Galite tai pajusti, jei atsipalaiduojate ir visiškai nurimstate. Nėra tokios vietos, kur ši subtili energija neslypėtų. Taigi, gali atrodyti, kad Jums dovanojama kažkur išorėje sukaupta energija, tačiau ji ateina iš Jūsų pačių.

Reiki metodas suaktyvina tai, kas jau ir taip egzistuoja, padeda mums vėl atrasti savo tikrąją prigimtį ir sugrąžinti į mūsų gyvenimą sveiką pusiausvyrą. Reguliariai praktikuojant Reiki ir perpratus jos principus, taip pat medituojant bei stebint savo savijautą, ilgainiui galima pastebėti pokyčius, lyg šviesos blyksnius. Nuolatos praktikuojant Reiki, pavertus ją savo gyvenimo dalimi, tokie pavieniai blyksniai virsta giliu savęs pažinimu ir gyvenimo išmintimi.

Čakros: kas tai ir kodėl jos svarbios mūsų kūnui?

Reiki metodas veikia pritraukdamas Visatos energiją į čakras, jas atpalaiduodamas ir leisdamas energijai laisvai jomis tekėti, taip pagerindamas mūsų savijautą ir mūsų būvį. Pagal induizmą, čakra yra bioenerginis subtiliosios energijos centras. Čakros atskleidžia unikalų žmogaus evoliucinio vystymosi lygį nuo primityvaus egzistavimo iki dvasinio tobulumo. Čakrų sistemą galima palyginti su A. Maslow poreikių piramide, kurioje parodoma, jog patenkinus vieną poreikį galima eiti prie kito. Atverdami čakras nuo apačios į viršų, mes taip pat tobulėjame iki aukščiausio raidos laiptelio – susijungimo su kosmosu.

Čakra sanskrito kalboje reikškia energinį centrą – ratą. Žmogaus kūne yra septynios čakros, išsidėsčiusios išilgai stubuto. Jos transformuoja ir paskirsto kūnu tekančią energiją. Kiekviena čakra turi savo spalvą ir yra siejama su tam tikrais organais, kūno sritimis, emocijomis. Čakros paprastai vardijamos iš apačios į viršų, pradedant nuo stuburo apačios.

 • Muladhara, arba šaknies čakra. Raudona spalva.

Ši čakra yra ties uodegikauliu. Ji siejama su nugara, šlapimo pūsle, krauju, inkstais, vyro reprodukciniais organais, makštimi, kojomis, pėdomis. Kai ši čakra yra pusiausvyroje, žmogus yra pasitikintis savimi, jaučiasi stabiliai, yra nepriklausomas ir atradęs savo vietą gyvenime. Kai čakra per daug aktyvi ir atpalaiduota, žmogus tampa pernelyg vadovaujantis, dominuojantis, gobšus, smurtaujantis, jo ego išauga. Tuo tarpu blokuojama šaknies čakra iššaukia drovumą, nerimą, baimę, netikrumo jausmą.

 • Svadhisthana, arba šventoji čakra. Oranžinė spalva.

Ši čakra yra ties kryžkauliu. Ji siejama su limfų ir kraujotakos sistema, inkstais, antinksčiais, moters reprodukciniais organais, oda. Kai ši čakra yra stabili, žmogus yra laimingas, aistringas, jaučiasi seksualiai patenkintas, mėgaujasi flirtu, yra žaismingas. Kai čakra per daug aktyvi, žmogus jaučia norą manipuliuoti, sustiprėja galios poreikis. Užblokuota čakra verčia jaustis pasimetusiu, perdėtai galvoti, ką apie jį mano kiti. Imama vengti bendravimo, žmogų persekioja kaltės jausmas.

 • Manipura, arba saulės rezginio čakra. Geltona spalva.

Ši čakra yra tarp krūtinkaulio ir bambos. Ji siejama su nervų sistema, skrandžiu, tulžies pūsle, storąja žarna, kepenimis, kasa. Žmogus su sklandžiai funkcionuojančia čakra gerbia save ir kitus, yra pasitikintis savimi, bendraujantis, nebėga nuo problemų. Kai čakra per daug aktyvi, žmogus tampa pernelyg užsispyręs, ima kritikuoti, užgaulioti kitus. Per mažai aktyvi čakra lemia nepasitikėjimą savimi, tokiu žmogumi lengva pasinaudoti, jis dažnai nežino, kaip jam elgtis.

 • Anahata, arba širdies čakra. Žalia spalva.

Ši čakra yra krūtinės centre, kur širdis. Žmogaus, kuris neturi problemų su šia čakra,tiesiog užkrečia gera energija. Jis yra mylintis ir mylimas, moka užjausti kitą. Per daug aktyvi čakra iššaukia pavydą, kitų kaltinimą, pernelyg didelį dosnumą ir nebūtų teisių reikalavimą. Blokuojama čakra verčia jaustis nemylimu ir nereikalingu, pernelyg prieraišiu. Toks žmogus dėl nieko nėra tikras, bijo būti atstumtas ir skęsta užuojautoje pačiam sau.

 • Visudha, arba gerklės čakra. Mėlyna spalva.

Ši čakra yra gerklės apačioje ir siejama su skydliauke, gerklomis, trachėja, ausimis, nosimi, dantimis, burna, gerkle, miego arterija. Kai ši čakra yra pusiausvyroje, žmogus yra kūrybingas, kalba tiesą, moka save išreikšti. Čakrai suintensyvėjus, žmogus tampa pernelyg užsispyręs, ima per daug kalbėti ir varginti kitus. Tuo tarpu užblokuota čakra atvirkščiai – neleidžia išreikšti savęs, atsiranda baimė kalbėti viešai, bijoma atskleisti kūrybingumą, žmogus yra priklausomas nuo kitų.

 • Adžna, arba trečioji akis. Indigo spalva, tamsiai mėlyna.

Ši čakra yra kaktos centre, virš akių lygio ir yra siejama su hipofize, akimis, nosimi, ausimis ir skeletu. Harmoninga čakra žmogui suteikia charizmatiškumo, nuovokumo. Jis žino savo tikslus ir yra kitų vertinamas kaip išmintingas. Per daug aktyvi čakra kels nerimą ir netikrumą, jausitės pasimetęs. Kitų akimis toks žmogus gyvena kitame, fantazijų pasaulyje. Žmogus su nepakankamai aktyvia čakra negali adekvačiai vertinti realios situacijos, jis kupinas abejonių savimi ir savo gyvenimo prasme. Tokį žmogų labai lengva paveikti ir juo manipuliuoti.

 • Sahasrara, arba viršugalvio čakra. Tamsiai violetinė spalva.

Ši čakra yra truputį virš galvos ir yra siejama su smegenimis, nervų sistema ir kankorėžine liauka. Žmogus su puikiai pralaidžia energijai čakra yra laimingas, išmintingas, sąžiningas, jaučia ryšį su visata, tačiau tuo pačiu pripažįsta save kaip asmenį. Per daug aktyvi čakra daro žmogų populiarumo ir dėmesio vergu, jis perdėtai priklausomas nuo dvasinių dalykų. Nepakankamai aktyvi čakra veikia žmogų priešingai — jis pats nejaučia, kaip neigia savo ryšį su dvasiniu pasauliu. Toks žmogus nemoka linksmintis ir dažnai lieka kitų nesuprastas.

Geros savijautos studija „Reiki kelias“

„Reiki kelias“ – geros savijautos studija, skirta kiekvienam, norinčiam atsipalaiduoti, atsikratyti nerimo ir įtampų, pailsėti, pabūti su savimi, gerai jaustis, bei sveikai ir aktyviai gyventi.

Reiki energija visada čia, visada pasiruošusi pagerinti Jūsų savijautą ir išspręsti problemas, tereikia ja pasinaudoti. Nebūtina laukti, kol pasireikš dideli negalavimai ar užpuls nesėkmės. Reiki padės nuslopinti dienos nuovargį, įkyrėjusį galvos skausmą ar įveikti stresą. Šią energiją galite nukreipti ir į tam tikras gyvenimiškas situacijas — galbūt tai asmeninių santykių krizė, galbūt finansinės ar karjeros problemos.

Pasak „Reiki kelias“ įkūrėjo, „viskas šioje realybėje turi atskaitos tašką – kelio pradžią ir skirtą nueiti atkarpą. Kelias – tai gyvenimas, kupinas patyrimų, jausmų ir atradimų. Tuo pačiu, tai ir mokykla, kurioje keliaudami iš vienos pamokos į kitą, iš vieno periodo į kitą – daug sužinome, patiriame, išmokstame, klystame ir augame.“

„Reiki kelias“ studijos paslaugos

Geros savijautos centras siūlo išties nemažą paslaugų paketą, kuriame rasite tiek Reiki seansų, tiek įvairių masažų bei veido procedūrų.

Reiki seansai:

 • Reiki seansas (trukmė nuo 45 min iki 1 val 30 min)
 • Nuotolonis Reiki seansas (apie 30 min)
 • Reiki gyvūnams (apie 30 min)

Reiki seansas – tai nuostabus sveikatinimo būdas, atstatantis ramybę, pusiausvyrą ir suteikiantis sveikatai teigiamų rezultatų. Reiki seansas pagreitina natūralų kūno sistemos išgijimą.

Nuotolinis Reiki seansas padeda mums kurti teigiamus kūno, proto ir dvasios pokyčius, nes visa sistema yra atsakinga už savęs natūralų išgijimą.

Reiki gyvūnams perduodama tiesiogiai rankomis arba nuotoliniu būdu. Gyvūnėliai, kaip ir žmonės taipogi patiria stresą, bei negaluoja, todėl ir jiems reikalinga pagalba. Padovanokite savo augintiniams švelnų ir šiltą, stebuklingą Visatos energijos prisilietimą, suteikiantį raminantį, harmonizuojantį poveikį.

Masažai:

Veido procedūros:

Kobido veido masažas – tai unikalus, giliai ir efektyviai veikiantis veido masažas, atliekamas pagal senas japonų tradicijas. Procedūros metu greitais, ritmiškais, stuksenimą primenančiais prisilietimais stimuliuojami veido raumenys.

Kobido masažo tikslas – suteikti bei išlaikyti sveikatą, energiją, jaunystę ir grožį. Masažas apima kaklo, sprando, veido ir galvos sritis bei daro tolimesnę įtaką visam kūnui. Veide yra itin daug akupunktūros gyvybinių vidaus organų taškų, kurių stimuliacijai ir buvo sukurta Kobido technika – japonų medicinos ir skirtingų manualinės terapijos technikų (anma ir akupunktūros), taškinio ir limfodrenažinio masažo derinys.

Kobido veido masažas pasižymi senėjimą lėtinančiu efektu. Poveikis yra labai gilus, nes išjudina limfos sistemą, teigiamai veikia nervus, kraujotaką. Nuo masažo padidėjusi odos temperatūra skatina limfos tekėjimą ir kraujotaką. Šio proceso metu pasišalina toksinai ir bakterijos, giliai esantys nešvarumai, kurių nepasiekia įprasti valikliai. Kapiliarai ima gauti daugiau deguonies ir geriau įsisavina maisto medžiagas, tad padidėja odos gebėjimas išlaikyti drėgmę, saugančią odą nuo išsausėjimo.

Kristalai ir Reiki

Ne tik masažas , bet ir kristalai geba būti derinami kartu su Reiki sveikatinimo procesais. Kaip juos paversti geriausiais kasdienybės pagalbininkais?

Visų pirma, kristalai padeda atgauti pusiausvyrą. Jie turi neįtikėtiną bei stiprią energiją, kuri suteikia jiems gebėjimą gydyti, saugoti ar įžeminti žmones. Ji įtakojama kristalo formos, spalvų ir dydžio. O jie neabejotinai turi reikšmės.

Kristalų terapija labai gerai dera su kitokiais sveikatinimo metodais, tokiais kaip Reiki, aromaterapija, spalvų terapija ar gydymas garsu.

Tai iš tiesų nepamainomas įrankis! Kristalai geba atlikti ne vieną paskirtį, tad gali būti: derinami prie drabužių kaip papuošalai, malšintį skausmą, stiprinti meilę patiems sau, spalvų terapijose, kuriant sakralę erdvią, subalansuoti čakras, vandeniui pakrauti tiek vonioje, tiek virtuvėje (tai gali būti vadinama kristalo eliksyru), namų apsaugai, blogai energijai sugerti ar paversti ją teigiama energija, geram miegui garantuoti, sapnų technikoms įvaldyti. Be to, kristalai būti kaip nepamainoma įrankis meditacijos metu.

Ką reiškia kiekvienas iš kristalų?

 • Rožinis kvarcas: veikia kaip meilės stiprintojas sau bei pozityvaus požiūrio kūrėjas, rezonuojantis kartu su širdies čakra, emocinių būsenų suvaldytojas.
 • Skaidrus kvarcas: dar kitaip vadinamas kalnų krištolu – universalus gydytojas, stiprinantis energiją, todėl gerai derantis kartu su kitokiais akmenimis, išlaisvinantis energijos judėjimą, harmonizuojantis ją.
 • Lazuritas: geba rezonuoti su trečiosios akies ar gerklės čakromis, gelbsti, kai stengiamasi perprasti sapnus, aktyvina saviraišką, sugrąžina pusiausvyrą.
 • Žaliasis avantiurinas: taipogi veikia su širdies čakra, kurio energija padeda ateiti gerovei ar klestėjimui, turi raminamąjį poveikį.
 • Ametistas: pasižymi itin aukšta vibracija, yra puikus pagalbininkas, kai medituojama, ramina bei saugo nuo bet kurio nesaikingumo.
 • Citrinas: šiltoka jo energija skatina energijos cirkuliaciją ir optimizmą, aktyvina kūrybingumą, gausą ar laimę, be to, valo energetiką, kadangi transformuoja blogąją energiją į pozityvesnę maždaug taip, kaip saulės šviesa veikia visokius pelėsius ar bakterijas.
 • Juodasis turmalinas: jis tarsi angelas sargas transformuoja blogąją energiją į gerąją.
 • Selenitas: neįtikėtinas pagalbininkas meditacijos metu bei dvasinėms praktikoms, padeda susigrąžinti minčių ar sielos aiškumą, atnešą „šviesos“.

 

Visais atvejais įkrautas kristalas gali būti dovanojamas ir artimiems žmonėms kaip dovana. Taip pat puiki išeitis ieškantiems dovanos – masažai ir kiti Reiki ritualai, kuriuos siūlo „Reiki kelias“ centras.

Viskas, kas mus supa yra energija. Savo savijautą galite pakeisti jau šiandien, savo pačių rankomis. Rezervuokite savo laiką bookitnow.lt ir keiskite gyvenimo būdą!

Atgal