Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Vyriškos šukuosenos ir kirpimai 2020 (NUOTRAUKOS)

2020-03-04

Vyriškos šukuosenos ir kirpimai 2020 (NUOTRAUKOS)

Naujausias stiliaus ir šukuosenų tendencijas vejasi ne tik moterys, bet ir vyrai. Juk ir jie nori būti madingi, rūpintis savo stiliumi ir išvaizda... Vienas geriausių sostinės kirpėjų R. Pasternackis teigia, jog šukuosena yra labiausiai dėmesį atkreipiantis stiliaus akcentas. Net jei rengiatės stilingai, o plaukai neprižiūrėti – bendras vaizdas bus prastas. Štai todėl, pristatysime Jums vyriškų šukuosenų tendencijas 2019 - 2020 metams. Šie metai dar tik prasidėjo, todėl pats metas išbandyti naujus kirpimus ir šukuosenas.  

KAIP KIRPTI PLAUKUS VYRAMS? 

Garsus prancūzų filosofas, rašytojas Denis Diderot teigė, jog tinkamos šukuosenos moterims suteikia papildomo žavesio bei grožio, vyriškos šukuosenos – pabrėžia charakterį. Nors dažniausiai dėmesys savo išvaizdai siejamas su noru įspūdingiau atrodyti, tačiau dažnai vyriškas kirpimas tampa asmenybės saviraiškos būdu. Tinkamai parinktos vyriškos šukuosenos yra puikus būdas atskleisti asmenybės individualumą, originalumą bei požiūrį į gyvenimą. Taigi, pristatome Jums vyriškų šukuosenų 2019 – 2020  metams tendencijas. 

Vyriški kirpimai 2020  

Vyriški kirpimai ir šukuosenos 2019-aisiais metais vyrams leidžia pakankamai skirtingai save išreikšti. Todėl net jei ir nesate aistringiausias naujausių tendencijų sekėjas, su savo šukuosena tikrai neatsiliksite. Svarbiausia individualumas ir žinoma tai, kas tinka pagal veido formą, plaukų tekstūrą ir bendrą stilių.  

Sportiškas kirpimas 

Tai vyriška šukuosena, kuri pabrėžia plaukų augimo liniją. Plaukus galima lengvai peršukuoti į kurią norite pusę, taip sukuriant du skirtingus įvaizdžius be didelių pastangų. Sportiškas kirpimas nesudėtingai atliekamas, tokią šukuoseną paprasta prižiūrėti.  

Cezario stilius 

Tai išskirtinis ir įdomesnis kirpimas. Plaukai iš labai trumpų pereina į bet kokio norimo ilgio plaukus. Griežtų perėjimo linijų nesimato, jos išnyksta ties smilkiniais ar kaklu. Plaukai ilgesni viršugalvyje. 

Klasikinis stilius kitaip 

Klasikinis plaukų kirpimas, tik truputį mažiau dėmesio skiriama jų priežiūrai. Plaukai šukuojami paprasčiau, be jokių formavimo priemonių, išlaikant jų natūralią tekstūrą. Prie tokių šukuosenų vyrai mėgsta priderinti ir barzdas. Apie barzdas ir jų priežiūrą galite paskaityti mūsų straipsnyje apie barzdų modeliavimo tendencijas. 

Retro stilius 

Tai vidutinio ilgio plaukų ir „trijų dienų“ barzdos derinys. Tokį įvaizdį renkasi vyrai, kurie nori atrodyti stilingai, bet nesiekia idealaus įvaizdžio, kuris reikalautų daug priežiūros. Na, o barzda yra šiuolaikinio vyro akcentas. Turbūt pastebėjote, kas paskutiniu metu vis daugiau vyru augina barzdą?  

Provokuojantis stilius 

Kirpimas, kurį apibūdinti labai sunku. Tokias šukuosenas renkasi nebijantys iš minios išsiskirti vyrai. Plaukų ilgiai yra skirtingi, o vietos, kuriose ilgis pasikeičia, aiškiai matomos. Tai šiuolaikiškas kirpimas išduodantis, kad vyras pasitiki savimi, nebijo būti išskirtinis ir kirpimą renkasi pagal savo asmenybę.

Šukavimas atgal 

Šukuosena panaši į klasikinę, tik visi plaukai šukuojami būtent atgal. Tvarkingai ir glotniai sušukuoti plaukai visada atrodo gražiai, tik jokiu būdu nereikia jų "sulaižyti", daug geriau, kai plaukai turi apimties.  

Atsainus stilius 

Įvaizdis, kuris atrodo neišbaigtas ir netvarkingas, bet  tikrųjų reikalauja daug laiko ir priemonių. Plaukų stilistai tokią šukuoseną vadina pagalvės suformuota, nors ją sukurti reikia pasistengti. Toks kirpimas netobulas ir valiūkiškas. 

Pastebima, kad vyrų kirpimai tampa vis labiau individualūs. Jais norima parodyti ne tik gražiausius veido bruožus, bet ir padėtį visuomenėje, statusą, požiūrį į gyvenimą. Stilistai džiaugiasi, kad vyrai vis drąsiau renkasi naujus kirpimus. 

Kaip kirpti plaukus vyrams 2020-aisiais?  

2020-ieji atneš šiek tiek naujienų, tačiau iš esmės vyriškų šukuosenų tendencijos labai panašios, kaip ir 2019-aisiais. Svarbiausia atrasti Jums tinkamiausią šukuoseną ir profesionalą, kuris išpildys visus Jūsų norus, bei padės tinkamai prižiūrėti plaukus, o gal būt ir barzdą. Beje, pastebima tendencija, kad Lietuvoje daugėja specialių kirpyklų, kurios skirtos būtent vyrams.  

Vyriški kirpimai ir šukuosenos 2020 

Vyriški kirpimai 2020 metais įneša dar daugiau modernumo ir tuo pačiu laisvės kurti išskirtinį stilių.  


 

Moderni suvelta šukuosena 

Tai kirpimas ir šukuosena ypatingai tinkanti jaunesnio amžiaus vaikinams ir jaunatviškiekms vyrams. Šonuose plaukai kerpami pakankamai trumpai, viršus iškarpomas, o pačiame priekyje paliekami kiek ilgesni plaukai. Žinoma, toks kirpimas reikalauja ir kasdieninio šukuosenos formavimo. Tačiau šukuosena atrodys iš ties žavingai.  

Vyriškos šukuosenos ant šono 

Kirpimai ir šukuosenos šiais metais atneša ne tik modernumo, bet atsisukama ir į daug senesnius laikus. Šiuolaikiškumas derinamas su retro stiliumi. Nors vyrų plaukai ir trumpi, tačiau šukuosenų ant šono jiems galima pasiūlyti tikrai įvairių. Tiems, kuriems patinka labiau klasikinis stilius rekomenduojama plaukus tvarkingai sušukuoti visiškai ant šono ir sutepti juos želė. Norintiems atrodyti šiuolaikiškiau reikėtų išbandyti tekstūruotus plaukus sušukuotus į šoną. Tokia šukuosena šiuolaikiškesnė ir skirta vyrams, kurie viršuje plaukus palieka kiek ilgesnius. 

Spygliuoti plaukai  

Vis dar madinga šukuosena, kuomet ilgesni plaukai sukeliami ir užfiksuojami stipria želė. Iš plaukų sukuriami tarsi spygliai. Šonai dažniausiai kerpami pakankamai trumpai. Prie tokio įvaizdžio puikiai atrodo kelių dienų barzda. 

Trumpi šonai su ilgu, užšukuotu viršumi  

Jauni vaikinukai ir stilingi vyrai šiais metais vis dar žavisi šukuosena, kai ilgi plaukai viršuje užšukuojami į šoną ar šiek tiek atgal. Šonai kerpami visiškai trumpai. Žinoma, šukuosena gal būt ne pati patogiausia kasdienai, kadangi reikalauja ir priežiūros. Tačiau ko nepadarysi dėl stiliaus!  

Surišti ilgi plaukai ir barzda 

Esate tas vyrukas, kuris dievina ilgus plaukus ir neketina jų kirpti? Galite ramiai auginti plaukus. Ilgi plaukai vis dar madingi. Ypatingai puikiai atrodysite jei juos sušukuosite atgal ir surišite į nedidelį, netvarkingą kuoduką. Prie tokios šukuosenos puikiai atrodo ir savaitės laiko barzda.  

Garbanos viršuje 

Turite garbanotus plaukus ir dėl to juos nuolat trumpinate? Rekomenduojame plaukus viršugalvyje palikti kiek ilgesnius ir leisti plaukams šiek tiek banguotis. Šonus kirpkite trumpai. Na, o viršuje esančios nedidelės garbanos tegul valiūkiškai žaidžia ant Jūsų galvos. Tokia šukuosena stilinga, nereikalauja daug priežiūros, o Jums nereikės vos paaugus plaukams jų nukirpti.  

Daugiau 2020-ųjų vyriškų kirpimų ir šukuosenų pavyzdžių rasite šiame video. 

VYRŲ KIRPYKLOS 

Ar žinote, kaip pasirinkti tinkamą šukuoseną? Visų pirma atkreipkite dėmesį į veido bruožus. Apvaliam veidui tinkamiausios iškarpytų, lengvai krintančių plaukų šukuosenos. Širdies formos veidui – griežtas kirpimas. Kvadratiniam – kirpčiai, asimetriškas sklastymas. Sveikiname, jei jūsų veidas ovalus, kadangi jums tinka beveik visos šukuosenos. Taip pat nepamirškite savo gyvenimo stiliaus. Dirbate nuo ryto iki vakaro? Nuolat visur skubate, bėgate? Norintiems sutaupyti laiko rekomenduojamos trumpesnio kirpimo, mažiau priežiūros reikalaujančios vyriškos šukuosenos. Na, ir žinoma, atsižvelkite į plaukų tipą. Jei Jūsų plaukai labai ploni, labiau tiks trumpo ilgio šukuosenos. Turite žavias garbanėles? Didesnį dėmesį skirkite kirpėjo-stilisto pasirinkimui, kuris sugebės sukurti žaviai banguojančių plaukų kirpimą. Juk retas vyras gali pasigirti natūraliomis garbanėlėmis! 

Taigi, jei tvirtai žinote ko norite, puiku! Kirpėjas apsidžiaugs Jūsų tvirta nuomone... Tačiau, jei esate pasimetęs ir neapsisprendęs, svarbu išsirinkti išties gerą savo srities specialistą, kuris ne tik patars, bet ir įgyvendins visus Jūsų lūkesčius. 

Puikias šukuosenas vyrams Vilniuje atlieka šie salonai: Kristinos kirpykla, „Yoly“ grožio salonas, „Beardland“ vyrų kirpykla, „712 barbershop“, „BonDžeims“, „Publikas“, „Gadrani“, „Fenix“ grožio studija, „Stiliaus dirbtuvės“ bei „MY studio“. 

Kaune pasidarbuos įvaizdžio salonas 313 „Rolė“, „Before“, „Kirptuvė“, „Wash and Blow“ ir kirpėja-stilistė Gabija, dirbanti Baltų pr. 13. 

VYRIŠKOS ŠUKUOSENOS JAUNIMUI 

Ar žinojote, kad viena iš pagrindinių vyriškos šukuosenos keitimo, intensyvios priežiūros priežasčių – noras kontroliuoti savo amžių. Priešingai nei veido bruožai ar kūno linijos, plaukai geba išlikti mažiau atsparūs laikui. Tačiau... Žilus plaukus galima nudažyti, sendinančią šukuoseną pakeisti jaunatviškesne. Minimalus kiekis pastangų – ir Jūs jau jaunesni! Taigi, pristatome Jums vyriškas šukuosenas jaunimui. 

Buzz cut 

Tokios Holivudo žvaigždės, kaip Zayn Malik ir Brooklyn Beckham, turi tokią šukuoseną. Buzz cut yra minimalistinė šukuosena, kuriai beveik nereikia skirti jokio papildomo dėmesio. 

Kreipdamiesi pas profesionalą, paprašykite, kad jis pasinaudotų plaukų kirpimo mašinėle, 2 arba 3 numeriu. Na, o šonai ir galinės dalies plaukai turėtų būti nuskusti 1 numeriu. 

Bobas 

Bobas galbūt geriau žinomas moterų pasaulyje, tačiau Johnny Depp parodė, kad tai puikus įvaizdis vyrams. Šią šukuoseną taip pat nešioja Timothy Chalamet ir Millo Ventimiglia. 

Šio kirpimo pagrindinė detalė, kad priekyje turėsite ilgesnius plaukus nei gale. Taip galėsite užsikišti juos už ausų. Beje, ši šukuosena tinka tik vyrams su storesniais plaukais. 

Jaunatviška užuolaida 

Skamba juokingai, ar ne? Tačiau turbūt labiau suprasite, kas tai yra, kai paminėsime Brad Pitt ar Leonardo DiCaprio... Šie vyrukai išpopuliarino šias šukuosenas 2017 metų pabaigoje, tačiau jos tebegyvuoja iki šiol. 

Tai universalus kirpimas, kuris leidžia kasdien keisti įvaizdį iš netvarkingo į itin tvarkingą, prižiūrėtą. Sakoma, kad šis kirpimas tinka tiek biuro darbuotojui, tiek roko žvaigždei. 

Loose Quiff 

Tai jau kelis metus top‘uose išliekanti vyriška šukuosena, kurios principas yra trumpesni šonai ir labai ilgas viršugalvis iš kurio galima suformuoti savotišką bangelę. Tokią šukuoseną reikia formuoti naudojant apvalų šepetį bei plaukų vašką. 

Vyriškos šukuosenos trumpiems plaukams 

Nors madoje dabar daugiausiai vyrauja šiek tiek ilgesnių plaukų tendencijos, vis dėlto ne visi nori ir gali auginti plaukus... Todėl dauguma vyrų vis dar renkasi trumpus plaukus. Taigi, kurios trumpų plaukų šukuosenos išlieka populiariausios jau kelis metus? 

Atletiškas kirpimas 

Sporto šukuosenos jau seniai nėra susijusios tik su sportu. Toks kirpimas tapo neatskiriami kasdienio ir verslo stiliaus dalimi. Tačiau pastebima, kad būtent šis kirpimas populiariausias vasarą, kai kankina karščiai. 

Karinis kirpimas 

Šis kirpimas Lietuvoje grįžo kartu su privalomąja karo tarnyba, tačiau šią šukuoseną nešioja ne tik kariai, bet ir eiliniai žmonės, neturintys laiko ar nenorintys jo gaišti ilgai tvarkant plaukus rytais. Vyrai turintys tokias šukuosenas visuomet atrodo drąsūs, pasitempę ir vyriški. 

Boksininko šukuosena 

Ši šukuosena išskirtinė tuo, jog viršugalvyje yra ilgesni plaukai nei ant šonų. Šis sušukavimas buvo labai populiarus devintajame dešimtmetyje ir vėl grįžo į topus prieš porą metų. Boksininko šukuoseną jau kelis metus nešioja Cristiano Ronaldo bei Channing Tatum. 

Vyrų šukuosenos pagal veido formą

Prieš pasirinkdami tam tikrą šukuoseną, turėtumėte apsvartyti keletą svarbių veiksnių: spalvą, plaukų struktūrą ir visų svarbiausią – veido formą. Žinoma, kiekvienas savo darbą išmanantis kirpėjas visuomet Jums patars ir pasakys, kas Jums labiausiai tinka, o ko reikėtų vengti. Tačiau, vis dėlto, kokią šukuoseną reikėtų rinktis pagal veido formą?

 

Ovali forma

Ovalios formos veidas, ne veltui, laikomas idealiu. Vyrai turintys šią veido formą, drąsiai gali eksperimentuoti su plaukais, nes jiems tinka VISKAS!

Apvali forma

Apvalaus veido vyrai, turėtų susilaikyti nuo tokių šukuosenų, kur viršugalvio plaukai ilgesni nei šonai. Taip pat reikėtų vengti plaukus kelti į viršų. Šios veido formos savininkai gali sau leisti nešioti ilgas sruogas, kirpčiukus, krintančius ant akių. Reikėtų vengti pliko kirpimo, nes tai dar labiau apvalins veidą.

Kvadratinė forma

Kvadrato formos veidų savininkai, turėtų rinktis klasikines šukuosenas. Dauguma Holivudo aktorių bei žinomų žmonių nešioja trumpų šonų ir ilgo viršugalvio šukuosena, kuri labiausiai tinka būtent šiam veido tipui.

Trikampio forma

Trikampio formos savininkai turi rinktis šiuolaikines šukuosenas, kuriose vyrauja ilgesni, pusilgiai plaukai, kurie dažniausiai sumetami ant šono bei gražiai suformuojami. Labiausiai tokiems vyrams tiktų, prieš tai minėtas Loose Quiff.

Širdies forma

Verta paminėti, jog širdies ir trikampio formos veidai dažnai yra maišomi, tačiau iš tiesų jie tikrai skirtingi. Šio veido savininkai turi ryškesnius skruostus ir smakrą. Pasak ekspertų, šiai formai reikia rinktis pusilgių plaukų šukuosenas. Plaukai gali būti metami į šoną, daroma bangelė ar, tiesiog, sukeliami į viršų. Svarbu pabrėžti kaktos plotį.

Vyriškos šukuosenos yra išties geras būdas pabrėžti savo asmenybę, charakterį bei požiūrį į gyvenimą, todėl nebijokite eksperimentuoti ir keisti įvaizdį. Juk kada daugiau jei ne dabar, ar ne?

Atgal