Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Airtouch – novatoriškas plaukų dažymas

2020-05-25

Airtouch – novatoriškas plaukų dažymas

Ar kada pasvajojai, kad pašviesinus plaukus jų nereikėtų kas mėnesį vėl dažyti? Juk dažniausiai vos nuauga šaknys, akivaizdžiai matoma linija, nuo kur prasideda Tavo šviesinti plaukai. Tačiau pasaulyje meistrai nuolat atranda naujų plaukų dažymo būdų. Vienas novatoriškiausių plaukų dažymų - airtouch. Kartais jis dar vadinamas balayage airtouch. Šis plaukų dažymo būdas tampa vis populiaresnis ir Lietuvoje!  

Kas yra airtouch plaukų dažymas?  

Airtouch plaukų dažymo technika išrasta Rusijoje. Vienas žymus koloristas atrado būdą, kaip saugiai ir nepaliekant ryškių spalvų perėjimų nudažyti plaukus. Šis būdas greitai išpopuliarėjo ne tik Rusijoje, bet ir kitose šalyse.  

Iš esmės, airtouch yra panašus į balayage dažymą. Tačiau airtouch technika dažant plaukus perėjimas nuo tamsesnių šaknų link itin šviesių galiukų praktiškai nematomas. Toks plaukų dažymas reikalauja profesionalumo, žinių, kokybiškų priemonių ir daug laiko. Jei nusprendėte išbandyti šią techniką, žinokite, kad toks dažymas trunka vidutiniškai 4 valandas, o kartais net ir ilgiau.  

 
 
 
View this post on Instagram

??ICE VANILLA BLONDE ??

A post shared by O?MER O?ZDEMIR (@salon_58) on

Kaip atliekamas airtouch plaukų dažymas? 

Plaukų dažymas airtouch technika atliekamas itin kruopščiai. Todėl kantrybės pareikalaus tiek iš meistro, tiek iš klientės. Šia techninka dažomi įvairaus ilgio plaukai – nuo vidutinių iki labai ilgų. Airtouch – tai spalvos išsiliejimas nuo pat šaknų. Plaukai atskiriami itin plonomis sruogelėmis. Jos išpučiamos plaukų džiovintuvu ir dažomi stipriausi, ilgiausi plaukai. Dažymui naudojamos tik itin aukštos kokybės dažai su plaukų apsauga.

Dažymas trunka labai ilgai, todėl, kad reikia itin kruopščiai atrinkti kiekvieną dažomą plauko sruogą. Profesionalus stilistas dažantis plaukus airtouch technika dažniausiai naudoja mažiausio procento šviesinimui skirtas priemones. Tai leidžia užtikrinti, kad plaukai pažeidžiami minimaliai. Vis dėl to, po bet kokio dažymo yra rekomenduojama plaukams atlikti gydomąją procedūrą - pamaitinti juos, prisotinti vitaminais.  

Kokie airtouch plaukų dažymo technikos pranašumai?  

Airtouch plaukų dažymas itin mėgstamas ilgaplaukių, norinčių kirpykloje lankytis kuo rečiau. Nudažius plaukus šia technika pamiršite dažymą pusei metų. Airtouch dažymas leidžia išgauti nuostabiai atrodančius, pašviesintus plaukus. Žiūrint į nudažytus plaukus šia technika neįmanoma pamatyti akivaizdžios plaukų šviesėjimo pradžios. O štai dažant plaukus sruogelėmis, jau po mėnesio matytumėte, kur plaukai nuaugo. Todėl airtouch labai dažnai renkasi tos, kurios nenori dažnai dažyti plaukų, siekia juos kuo mažiau pažeisti. Juk kiekvienas plaukų šviesinimas juos alina. Airtouch puiki išeitis, o efektas stulbinantis.  

Airtouch technika dažant plaukus šviesėjimas atliekamas palaipsniui, todėl šviesiausi išlieka plaukų galiukai. Spalva labai gražiai išsilieja ir atrodo natūraliai. Toks plaukų dažymas labai tinka moterims, kurių plaukai yra ploni. Puikiai tinka ir toms, kurių plaukų apimtis sumažėjusi, jie slenka. Airtouch plaukų dažymas padeda sukurti tankesnių plaukų įvaizdį. Plaukai atrodo pilnesni, minkštesni. O pats dažymas atrodys labai subtiliai.  

Geriausi salonai, kuriuose dažoma airtouch technika 

Norint plaukus dažyti airtouch technika rekomenduojame rinktis tik patikimus, savo srities profesionalus. Jei Jūsų tikslas kokybiškai atliktas darbas, neturėtumėte rinktis meistro pagal kainą. Ir žinoma, būtinai pažiūrėkite to meistro jau atliktus darbus. Tai padės įvertinti, ar tokio rezultato tikitės. 

Plaukų dažymas airtouch technika Vilniuje atliekamas grožio studijoje „Fenix“salone „HairBox“ ir Dihair. 

Plaukų dažymas airtuoch technika Kaune atliekamas grožio salone „Jolavita“ 

Atminkite, kad kokybiškas plaukų dažymas ir gražus rezultatas priklauso tik nuo meistro profesionalumo! 

Atgal