Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Antakių mikropigmentacija – tobuli antakiai kiekvieną dieną

2020-02-27

Antakių mikropigmentacija – tobuli antakiai kiekvieną dieną

Antakiai yra svarbi moters įvaizdžio dalis. Jie padeda pabrėžti gražiausius veido bruožus, išryškinti akis. Tačiau turbūt ne vienai pabosta kas mėnesį vis iš naujo rūpintis antakių dizainu ir išvaizda. O po antakių korekcijos praėjus kelioms dienoms tenka išsitraukti antakių šešėlius ir juos paryškinti. Tačiau yra išeitis toms, kurios nori turėti tobulos formos ir spalvos antakius kiekvieną dieną. Antakių mikropigmentacija – tai procedūra, kuri leis nebesukti galvos norint juos gražiai suformuoti ir nudažyti. Ši procedūra Lietuvoje tikrai nebe naujiena. Moterys renkasi permanentinio makiažo paslaugas vis dažniau ir tai liečia ne tik antakius, bet ir tokias sritis, kaip lūpos, akių vokai. Tačiau šį kartą norime plačiau supažindinti su antakių mikropigmentacijos subtilybėmis ir privalumais.  

Permanentinis makiažas - kas tai?  

Prieš pradedant kalbėti apie antakių mikropigmentaciją norime paaiškinti, kas yra permanentinis makiažas. Taip pat dažnai galite išgristi ir kitą jo pavadinimą - ilgalaikis makiažas. Jau pavadinimas leidžia suprasti, kad tai grožio procedūra, kurios rezultatu galima džiaugtis labai ilgai. Kai kas šią procedūrą sulygina su tatuiruotėmis. Vis tik reikia suprasti, kad mikropigmentacija nėra visiškai tas pats. Atliekant ilgalaikį makiažą, antakių microbladingą į odą yra įvedami pigmentai. Tačiau priešingai, nei darant tatuiruotę, dažai po oda įvedami ne giliau nei iki 0,8 mm. Tatuiruojant dažai įleidžiami iki 2 mm. Todėl ilgalaikis makiažas yra laikinas, juntamas daug mažesnis skausmas. Mikropigmentacijos metu dažai nepasiekia giliųjų odos sluoksnių, nepaliečia kraujagyslių bei limfmazgių. Permanentiniai antakiai ar permanentinis makiažas saugūs, kadangi suleidžiami pigmentų sudėtinės dalys pagrinde natūralios.  

Mikropigmentacija tai tarsi atskira tatuiruočių rūšis, kurios rezultatas išlieka tik tam tikrą laiką. Tai reiškia, kad atlikus ilgalaikį makiažą maždaug 1,5 – 2 metus džiaugsitės ryškiais antakiais, lūpomis, akimis. Kai kam ryškumas išlieka net iki 4 metų. Viskas priklauso nuo žmogaus fiziologijos bei aplikos faktorių.  

Antakių mikropigmentacija  

Moterys visuomet siekia pabrėžti gražiausius savo bruožus, o tai žinoma neįmanoma be idealios antakių formos. Todėl turbūt retai besutiksite moterį, kuri nebūtų išbandžiusi antakių mikropigmentacijos. Ši procedūra tikras išsigelbėjimas ne tik norinčioms pabrėžti natūralių antakių grožį, bet ypatingai toms, kurios turi labai mažai antakių plaukelių ar dėl kokių nors priežasčių jų visai neturi. Antakių mikropigmentacija plaukeliais užpildo odą. Žinoma, tai nėra antakių priauginimas, nors būtų galima vadinti ir taip. Efektas atrodo pakankamai natūraliai. Priklausomai nuo to, ar turite savų plaukelių ar ne, taikomos ir kiek skirtingos antakių mikropigmentacijos technikos.  

Vienu būdu plaukeliai tarsi išpiešiami ir sukuriamas labai natūralus efektas, kitu būdu antakių linija tušuojama ir atrodo tarsi būtumėte neseniai dažiusi ar šešėliavusi antakius. Plačiau apie kiekvieną iš jų žemiau.  

6D antakių mikropigmentacija 

Moterys, kurioms reikia natūralių plaukelių efekto yra atliekama 6D antakių mikropigmentacija. Kitaip ši technika dar vadinama microblading. 6D antakių mikropigmentacija dažniausiai atliekama moterims, kurių natūralūs plaukeliai itin šviesūs ar jų visai nėra. Ši technika padeda sukurti norimą antakių formą, spalvos intensyvumą ir išgauti natūraliai atrodantį efektą. Microblading procedūra atliekama specialiu pieštuko formos įrankis. Į šį įrankį įstatomas peiliukas, kurį sudaro daug plonų adatėlių. Peiliukas naudojamas tik vieną kartą, vienai klientei. Šios adatėlės daug plonesnės nei tos, kurias naudoja meistrės atliekančios antakių mikropigmentaciją aparatine technika. Pigmentas įvedamas negiliai ir nepažeidžia gilesnių odos sluoksnių. Microblading būdu išpiešti plaukeliai atrodo labai natūraliai, be to, skausmo beveik nesijaučia. Tai pakankamai švelni procedūra, todėl baimintis atlikimo technikos tikrai neverta.  

Antakių microbalding gali būti vadinamas ne tik 6D antakių mikropigmentacija, bet ir 3D antakių mikropigmentacija ar tiesiog plaukelių technika. Pats pavadinimas tiesiog atspindi tai, kad išpiešti antakiai atrodo ypač tikroviškai. Beje, būtent šis atlikimo technika yra laikoma pusiau permanentiniu makiažu. Taip yra dėl to, kad minėtas pieštuko formos įrankis veikia kiek kitaip nei įprastas permanentinio makiažo aparatas. 6D mikropigmentacijos rezultatai išlieka nuo 1 iki 5 metų.  

Šiame video pamatysite, kaip žingsnis po žingsnio atliekama microblading antakių procedūra.  

Antakių šešėliavimas - ombre antakiai 

Antakių šešėliavimas - tai permanentiniai antakiai ar kitaip vadinamas ilgalaikis permanentinis antakių makiažas. Jam atlikti naudojamas specialus permanentinio makiažo aparatas. Antakių šešėliavimas padeda suvienodinti antakių formą, išgauti efektą, tarsi ką tik būtumėte padažiusi antakius. Kartais šešėliavimo technika kombinuojama kartu su microblading technika.  

Antakių permanentas gali būti atliekamas moterims turinčioms bet kokį odos tipą. Meistrė individualiai pritaiko pigmento spalvą ir permanento aparatu atlieka šešėliavimą. Antakių formos gali būti pačios įvairiausios, viskas priklauso nuo pageidavimų. Vis dėlto rekomenduojame visuomet paklausyti meistrės patarimų ir rinktis antakių formą pagal jos rekomendacijas. Permanentinis makiažas gali būti pakankamai ryškus, todėl reikia gerai apgalvoti dėl pigmento spalvos intensyvumo ir atspalvio. Darantis pirmą kartą geriau šešėliuoti švelniau. Taip antakiai atrodys natūraliau. Atsiradus permanentiniam makiažui ir antakių šešėliavimui, atsirado ir įvairių šešėliavimo technikų. Šiuo metu itin populiaru antakius šešėliuoti ombre technika. Ombre antakių dažymas taip pat jau nebe naujiena. Ši technika suteikia antakiams itin natūralią išvaizdą. Ombre antakių dažymas ar šešėliavimas atliekant permanentinį makiažą išsiskiria natūraliai pereinančiomis spalvomis. Apatinė antakių linija visuomet ryškesnė nei viršutinė, taip pat šviesiau pigmentuojama antakių pradžia. Link antakių galo pigmentas palaipsniui tamsėja. Pigmentų spalvos parenkamos daugiausia 1 - 2 tonais tamsesnės nei natūrali antakių plaukelių spalva. Kitu atveju antakiai atrodys nenatūraliai ir per ryškiai. Šešėliuojant antakius efektas išlieka iki 3 metų.  

Antakių mikropigmentacija – nauda 

Permanentinis antakių dažymas, šešėliavimas, plaukelių išpiešimas turi daug privalumų. Vienas didžiausių, kad nebereikia kas rytą antakių spalvos koreguoti pieštuku ar šešėliais. Ryte atsikėlusi galite būti rami - Jūsų antakių forma ir spalva vis dar tobula. Antakių korekcija bus reikalinga itin retai. Žinoma, plaukelius aplink antakius susitvarkyti prireikia, tačiau nebe taip dažnai. Po mikropigmentacijos antakiai kasdien atrodys, kaip ką tik sutvarkyti.  

Antakių mikropigmentacija yra tikras stebuklas moterims ar net vyrams, kuriems neauga ar dėl kitų priežasčių išslinko natūralūs antakių plaukeliai. Jų nereikės piešti pieštuku, microblading procedūra suteiks norimą efektą ne vieniems metams.  

Permanentinis makiažas antakiams puikus būdas pagyvinti antakius toms, kurių plaukeliai itin šviesi. Tokiu atveju moterys renkasi šešėliavimą. Kartais jį kombinuoja su microblading procedūra. Taip antakiai tampa ryškesni ir įgauna aiškią formą.  

Būtų galima teigti, kad antakių mikropigmentacija tiesiog būtina šiuolaikiškai, veikliai moteriai, kuri nori sutaupyti laiko ir kasdien atrodyti nepriekaištingai.  

Ar mikropigmentacija skausminga?  

Antakių mikropigmentacijos procedūra nėra skausminga. Visų pirma, prieš procedūrą vieta, kur bus atliktas permanentinis makiažas patepama specialiu raminančiu kremu. Žinoma, kiekvienas žmogus skirtingai reaguoja, todėl vienoms skausmas gali būti juntamas labiau nei kitoms. Tačiau pergyventi tikrai neverta, meistrė esant reikalui pakartotinai užteps raminančio kremo. Tad didelio diskomforto tikrai nepajusite.  

Antakių mikropigmentacijai dažniausiai skiriamos 2 – 2,5 val. Žinoma, prieš tai su meistre aptarsite visas detales, išsirinksite techniką, spalvas, formą.  

Ar reikia specialiai pasiruošti mikropigentacijai 

Prieš antakių mikropigmentacijos procedūrą rekomenduojama atlikti alerginį testą, kad įsitikintumėte ar pigmento sudėtinės dalys nealergizuoja. Retais atvejais gali pasitaikyti, kad moterims turinčioms neigiamą I kraujo grupę organizmas atmes pigmentą. Tai reiškia, kad po procedūros pigmentas tiesiog nukris kartu su šašais. Todėl jei turite šią kraujo grupę, turėtumėte žinoti, kad nevykęs rezultatas gali būti ne meistrės kaltė, o tiesiog Jūsų organizmo reakcija.  

Prieš procedūra svarbu nevartoti alkoholio, nevartoti aspirino ar retinolio. Turite vengti bet kokių medžiagų, kurios skystina kraują.  

Priežiūra po antakių permanentinio makiažo 

Tam, kad permanentinių antakių gijimas būtų sėkmingas, svarbu laikytis tam tikrų rekomendacijų. Po procedūros savaitę turėtume stengtis ilgam nesudrėkinti antakių vandeniu. Žinoma, to sunku išvengti maudantis, prausiantis. Tačiau vos sušlapus juos kruopščiai nusausinkite. Nesilankykite baseinuose, nesimaudykite vandens telkiniuose, venkite saunos ar pirties. Taip pat mažiausiai tris savaites negalima degintis saulėje ar soliariume. Labai svarbu, kad nepažeistumėte tų vietų, kur buvo atliekama mikropigmentacija. Negalima kasyti, lupinėti, trinti ar kitaip mechaniškai pažeisti šių vietų. Taip pat venkite naudoti tepalus, kremus, aliejus ar kitus gaminius. Mėnesį laiko netepkite jokios dekoratyvinės kosmetikos antakių zonoje. Gijimui skirtą dezinfekcinę priemonę Jums rekomenduos meistrė. Naktį pasistenkite nemiegoti ant veido, kad nespaustumėte antakių zonos. Jei jaučiate, kad odą labai tempia ir ji išsausėjo, galima patepti antakių zoną kokosų ar migdolų nerafinuotu aliejumi.  

Po procedūros kurį laiką antakiai atrodys ypač ryškūs. Tačiau tikrasis rezultatas pasirodo kai antakiai sugyja ir nukrenta šašiukai. Pradžioje nusilupa tik vienas sluoksnis, tuomet antakiai atrodo mažai ryškūs. Vis tik galutinis rezultatas matomas tik po mėnesio. Beje, svarbu žinoti, kad norint ilgalaikio ir gražaus rezultato po  1 – 1,5 mėn. būtina atlikti antakių permanento korekciją. Jei korekcijai apsilankysite tik po 2 ar daugiau mėnesių, tai jau bus laikoma ne korekcija, o nauja procedūra.  

Po korekcijos sugijus antakių zonai turėsite puikų rezultatą, kuriuo džiaugsitės ne vienu metu. Žinoma, viskas labai priklauso ir nuo meistrės. Kadangi svarbu atitaikyti pigmentą pagal odos spalvą, tipą. Jei meistrė nekvalifikuota ir neturi pakankamai žinių, pasitaiko tokių atvejų, kai po kurio laiko antakiai pakeičia spalvą. Tai parodo, kad procedūra buvo atlikta netinkamai. Todėl atidžiai rinkitės permanentinio makiažo specialistę. Antakių mikropigmentacija nėra vienkartinė procedūra, o tai reiškia, kad paprastai ištaisyti tokias klaidas tikrai sudėtinga. Žinoma, spalvos pakitimas ištaisomas atliekant procedūrą iš naujo. Bet daug sunkiau sutvarkyti antakių formą. Deja, retais atvejais klientėms pasirinkus netinkamą meistrę tenka nusivilti šia procedūra.  

Antakių mikropigmentacija – atsiliepimai  

Antakių mikropigmentacija tikras moterų džiaugsmas. Tai rodo ir atsiliepimai apie mūsų partnerių atliktas permanentinio makiažo procedūras. Moterys giria meistres ir jų darbą, džiaugiasi nepriekaištingai atrodančiais antakiais. Todėl džiaugiamės, kad mūsų rekomenduojami grožio salonai ir meistrai pateisina savo vardą ir išpildo visas moterų svajones. Kuri moteris nesidžiaugtų, kai kas rytą nebetenka sukti galvos, kaip gražiai paryškinti antakius. Tai sutaupo laiko ir suteikia pasitikėjimo savimi kiekvieną dieną.  

Antakių mikropigmentacijos kaina pas mūsų partnerius svyruoja nuo 55 iki 144 eurų. Kainų skirtumas nemažas, tačiau reikia pabrėžti, kad viskas priklauso ir nuo to, kokia technika atliekama mikropigmentacija. Taip pat kai kurie mūsų partneriai vienu ar kitu metu pateikia ypatingus pasiūlymus, todėl kaina būna žemesnė tik kurį laiką. Vidutiniškai antakių mikropigmentacijos procedūra kainuoja 80 – 90 eurų. Korekcijos kaina 35 – 45 eurai. Kaip minėjome, ją būtina atlikti per pirmus du mėnesius. Idealias laikas vos tik sugijus antakiams po pirmosios procedūros. Jei korekcija ar antakių mikropigmentacijos atnaujinimas atliekamas vėliau (iki 1 metų laiko) kaina gali siekti 60 eurų.  

Geriausi salonai Lietuvoje 

Mes visuomet kruopščiai atsirenkame partnerius, kurie teikia grožio paslaugas. Tas pats galioja ir permanentinio makiažo meistrams. Mūsų svetainėje rasite tik geriausius savo srities specialistus ir itin patrauklius jų pasiūlymus. Norėtume pasidalinti kur permanentinis makiažas idealiai atliekamas Vilniaus mieste.  

Antakių mikropigmentacija Vilniuje: 

Kirpykloje „Kristina“ atliekamas permanentinis makiažas antakiams, taip pat jis gali būti derinamas su antakių šešėliavimu.  

Ilgalaikis antakių makiažas atliekamas ir „AND“ klinikoje pas kosmetologę Svetlaną Karkaletsis 

Jūsų antakių grožių pasirūpins ir ilgalaikio antakių makiažo meistrė Ernesta Apavičienė (Ernesta Apavičienė ART). Ji atlieka tiek microblading procedūras, tiek antakių šešėliavimą.  

Studijoje „Grožio sfera“ Jums bus atliktas ilgalaikis antakių, lūpų ar akių makiažas.  

Naujamiesčio šeimos klinikoje Jums taip pat gali būti atliktas ilgalaikis antakių makiažas.  

Be Vilniaus miesto, pas mus rasite ir geriausius Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ilgalaikio makiažo meistrus.  

Microblading mokymai 

Vienoms moterims patinka gražintis, o štai kitos dievina gražinti. Tad jei esate grožio specialistė ir norite tobulėti ar atrasti naują grožio paslaugų sferą, galite rinktis ilgalaikio makiažo mokymus. Kai kam tai gali būti naujas gyvenimo etapas ir puikus pragyvenimo šaltinis. Juk nieko nėra geriau, kaip dirbti sau, tiesa? Laikas planuojamas pagal savo norus ir galimybes, atlyginimas taip pat pakankamai solidus. Tad kodėl neinvestavus į mokymus, kurie suteiks žinių ir paruoš Jus procedūrų atlikimui.  

Mūsų partnerė „Sandra Opul Permanent Makeup siūlo microblading, antakių šešėliavimo kursus. Čia rasite pasirinkimą nuo pradedančiųjų iki pažengusiųjų kursų. Na, o jei nuspręsite, kad ši sfera Jums, galėsite tobulintis ir išmokti ne tik antakių, bet ir ilgalaikio lūpų ar akių makiažo paslapčių. Taip pat galėsite pasirinkti ir Ombre technikos šešėliavimo kursus. Tai bus puiki investicija į Jūsų ateitį. Be to, pas Sandrą Opul galima registruotis ne tik kursams, bet ir procedūroms. Moterų atsiliepimai kalba patys už save. Renalda džiaugiasi: „Girdėjau puikius atsiliepimus apie šią meistrę, taigi nusprendžiau apsilankyti. Ir tikrai nenusivyliau, netgi pranoko mano lūkesčius. Aukšto lygio profesionalumas garantuotas. Rekomenduoju.“ Ir tokių atsiliepimų ne vienas. Visos apsilankiusios pas šią meistrė džiaugiasi puikiai rezultatais. Todėl mokytis pas tokią meistrę, kuri turi užsitarnavusi savo klienčių pasitikėjimą tikrai verta.  

Na, o kalbant apie ilgalaikį makiažą, norime pasidžiaugti, kad ši procedūra egzistuoja. Tai palengvina ne vienos moters kasdienybę, padeda atgauti pasitikėjimą moterims, kurioms dėl įvairių priežasčių natūralų antakiai tiesiog neauga ar yra per daug šviesūs. Juk kiekviena moteris slapčia trokšta būti pagirta, savimi pasitikėti ir nepergyventi dėl savo išvaizdos. Tad kodėl nepasinaudojus tokiomis šių laikų teikiamomis galimybėmis?  

 

Atgal