Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Viskas apie antakių korekciją

2021-12-21

Viskas apie antakių korekciją

Estetiškai atrodantys ir tvarkingi antakiai padeda išryškinti veido bruožus. Veidas atrodo išraiškingesnis, pabrėžiamas akių grožis bei forma. Tačiau dažnai pasitaiko, kad natūraliai antakiai yra labai šviesūs, kartais per daug vešlūs, o kai kas jų beveik visai neturi. Vis dėlto, nėra padėties be išeities - antakių korekcija leis Jums turėti tokius antakius, kokių tik trokštate.  

Šiuolaikinės technologijos bei produkcija leidžia išgauti norimą formą, spalvą. Dabar dažai yra ne tik cheminiai, bet ir aukštos kokybės augaliniai. Na, o norinčios pamiršti dažną antakių dažymą gali rinktis antakių permanentą.

Antakių korekcija – kas tai?  

Antakių korekcija yra žinoma jau nuo senovės. Žmonės visais laikais skyrė dėmesį savo išvaizdai, ne išimtis ir antakiai. Jų grožiu, forma ir ryškumu rūpindavosi net ir vyrai. Šiais laikais vyrai dažniausiai atlieka tik formos korekciją, ypač jei antakiai suaugę. Tuo tarpu moterys mėgaujasi gausia antakių korekcijos technikų pasiūla.  

Antakius pirmiausiai koreguoti reikia tuomet kai netenkina jų forma - suaugę, aplink pagrindinę liniją ypač daug plaukelių, per reti ar per daug vešlūs. Taip pat jei antakiai ypač siauri ir norisi jų platesnių. Šviesūs plaukeliai taip pat dažnai tiesiog pradangina antakius. Na, o jei antakių plaukeliai ilgi ir susivėlę, stengiamasi padaryti juos paklusnesniais, suteikti formą.  

Antakių korekcija atliekama pincetu ar vašku, retesniais atvejais specialiu siūlu arba skustuku. Na, o plaukeliai dažomi cheminiais ar henna dažais. Norinčioms ilgaamžiškumo siūlomas permanentinis antakių makiažas.

Antakių formos 

Antakių formavimas prasideda nuo formos suteikimo. Labai svarbu parinkti ją pagal veido formą. Yra kelios svarbios taisyklės formuojant antakių liniją. Rekomenduojama antakių linijos pradžia turėtų sutapti su nosies šnervės pabaiga. Antakių pabaigos linija negali būti žemiau nei pradžios linija. Jei ji bus žemiau, veidas atrodys liūdnas. Na, o sužinoti kur turi būti pakeltas antakis sužinosite paprastai. Tereikia padalinti antakių liniją į tris dalis. Ta vieta, kurioje jungsis antra ir trečia dalis ir turi būti aukščiausiai. 

Žinoma, antakių forma labai priklauso nuo Jūsų veido formos. Svarbu, kad meistrė mokėtų tinkamai ją parinkti. Turinčioms apvalų veidą rekomenduojami ilgesni antakiai. Tokį efektą gali sukurti pradžioje antakių liniją keliant, linija aukšta, ilgesnė. O po to staigiai besileidžianti žemyn. Forma gali būti laužta. Apvalaus veido savininkėms netiks užapvalintai besileidžiantys antakiai, jokių pusmėnulio formos antakių!  

Jei Jūsų veidas ovalus, Jums tiks bet kokios formos antakiai. Tačiau žavingiausiai atrodo švelnios lanko formos antakiai. Taip pat išraiškingai atrodys ir arkos formos linija. Žinoma, svarbu nepamiršti pagrindinių formavimo taisyklių ir išlaikyti taisyklingą antakių formą.  

Kvadratiniam veidui reikia suteikti lengvumo. Tokiam veidui labiausiai tinka tiesūs antakiai. Linija turėtų būti vidutinio storio, ne per plona. Ir jokių per daug lenktos formos antakių.  

Jei Jūsų kakta plati, ir veidas susiaurėja, reiškia esate trikampio veido savininkė. Tokiam veidui tiks švelniai lenkta antakių forma Jokiu būdu nedera tiesūs ir labai stori antakiai.

 

 

Kaip atliekama antakių korekcija?  

Antakių korekcija pirmiausiai prasideda nuo antakių formos parinkimo. Meistrė parinks Jums tinkamą formą, pakonsultuos ir papasakos apie sekančius žingsnius. Po konsultacijos ir antakių formos parinkimo seka pasirinkimas kokiu būdu bus pašalinami nereikalingi plaukeliai. Meistrės dažniausiai gali pasiūlyti net kelis skirtingus variantus. Todėl klientė gali išsirinkti sau priimtiniausią būdą. Viskas priklauso nuo odos jautrumo, plaukelių tankumo ir pageidaujamo galutinio efekto.  

Plaukelių skutimas 

Tai ypač retai naudojamas antakių plaukelių šalinimo būdas. Šis būdas nerekomenduojamas dėl galimų odos pažeidimų. Taip pat plaukeliai atauga labai greitai ir dažniausiai storesni. O juk nei viena nenorėtų po kelių dienų ir vėl koreguoti savo antakių formą. 

Plaukelių pešiojimas pincetu

Tai turbūt vienas populiariausių būdų formuojant antakius. Plaukeliai pašalinami staigiu judesiu, išraunant juos prieš plaukelių augimo kryptį. Plaukeliai dažniausiai šalinami tik apatinėje antakių dalyje. Tačiau jei antakiai labai vešlūs ir visiškai neturi formos šalinami ir viršutinėje dalyje. Plaukeliai po šalinimo pincetu atauga per  3 – 4 savaites. Po šalinimo oda gali būti kiek paraudusi. Jei Jūsų oda yra jautresnė galite atvėsinti pažeistas vietas ledo gabalėliu. 

Plaukelių šalinimas vašku 

Antakių epiliacija vašku taip pat labai populiari procedūra. Ji rekomenduojama toms, kurių antakiai labai vešlūs ir šalinamų plaukelių yra daug. Svarbu, kad procedūrą atliktų patyrusi meistrė. Ji sugebės tai padaryti tiksliai ir staigiai. Kitais atvejais gali atsirasti net kraujosruvų. Taip pat vašku nerekomenduojama šalinti plaukelių kiekvieną apsilankymą, kadangi oda praranda elastingumą. O oda apie antakius yra pakankamai plona ir jautri. Todėl dažnai po tokių procedūrų parausta, šiek tiek patinsta. Štai dėl tokių priežasčių svarbu pasirinkti profesionalią ir įgudusią meistrę, kuri padės kiek įmanoma labiau apsaugoti nuo įvairių odos pažeidimų. Be to, vašku sunkiau tiksliai suformuoti antakių formą.  

Elektroepiliacija 

Šiais laikais technologijos ypač pažangios. Todėl ir plaukelių šalinimas gali būti visiškai neskausmingas, o rezultatas labai ilgam arba visam laikui. Elektroepiliacija atliekama specialiose klinikose. Tai plaukelių šalinimas įvedant mikro zondą į kiekvieną plaukelio šaknį. Plaukeliai po kelių procedūrų dažniausiai dingsta visam laikui. Tačiau vertėtų gerai apie ją pagalvoti jei nesate tikra, kad tokia antakių forma Jus tenkins visada.

Antakių dažymas 

Pašalinus nepageidaujamus plaukelius atliekamas antakių dažymas. Dažymas gali būti atliekamas su įvairiais dažais. Ilgą laiką antakiai buvo dažomi tik cheminiais dažais. Tačiau cheminiai dažai ilgiau išlieka tik ant plaukelių, o nuo odos pasišalina itin greitai. Cheminiai dažai gali dažniau alergizuoti nei augaliniai. 

Dabar vis labiau populiarėja antakių dažymas henna dažais arba kitaip dar vadinamais chna. Tai augalinės kilmės dažai, kurie ne tik nudažo plaukelius, bet ir pakankamai ilgai išlieka ant odos. Be to, henna dažų spalvos atrodo natūraliau nei cheminių  dažų. Henna yra ilgalaikiai antakių dažai, kurie ant odos išlieka net apie 10 dienų, o plaukeliai tamsesni net 6 savaites. Be to, šie dažai dar ir stiprina plaukelius. Chna arba henna dažais dažymas trunka kiek ilgiau nei cheminiais, tačiau rezultatas Jus nustebins.  

Antakių dažymas taip pat vis dažniau atliekamas su populiariais geliniais ELAN dažais. Jie kaip ir henna dažai išlieka ilgesnį laiką. Dažai suteikia ne tik norimą spalvą, bet ir maitina, drėkina odą.  

Prieš plaukelių dažymą visada rekomenduojama atlikti antakių zonos pilingą. Taip dažai daug geriau įsigers į odą. Kuomet nudažoma ir oda, antakiai atrodo tvarkingesni, galima pakoreguoti jų formą, suteikti išbaigtumą.

Ką daryti, kad antakiai ilgiau išliktų ryškesni?  

Iš karto po dažymo moterys dažniausiai pergyvena dėl per daug ryškių antakių. Tačiau po dienos ar kitos spalva kiek pablunka. Tuomet kyla klausimas, o ką gi daryti, kad antakių spalva taip greitai nenubluktų?  

Specialistės rekomenduoja po antakių dažymo pirmas 12 val. jų nešlapinti, netepti jokiais kremais ar losjonais. Per tą laiką dažai geriau įsigers į odą, todėl spalva ilgiau išsilaikys ryškesnė.  

Valydamos makiažą nenaudokite jokių aliejinių valiklių. Jie daug greičiau nuvalo dažus nei bet kokie kiti makiažo valikliai. Taip pat venkite itin dažnai tepti antakius kremais. Kuo mažiau visko tepsite ant antakių tuo ilgiau džiaugsitės sodria, ryškia jų spalva.

Antakių laminavimas – tobula forma kasdien 

Moterims, kurių antakių plaukeliai pakankamai ilgi, sunku susitvarkyti su jų forma. Plaukeliai dažniausiai susivelia, juos sunkus sušukuoti. Tačiau pagaliau jų sutramdymui yra puiki procedūra - antakių laminavimas.  

Antakių laminavimas leidžia plaukelius pakreipti norima linkme. Taip plaukeliai ne tik atrodo visada tvarkingai, bet ir uždengia tas vietas, kur plaukelių trūksta. O jei procedūrą iš karto derinate su dažymu, džiaugsitės stulbinančiu efektu.  

Plaukelių laminavimo metu jie prisotinami vitaminais, mikroelementais, baltymais ir keratinu. Plaukeliai ne tik iki 6 savaičių išliks tvarkingi, bet ir ataugs sveikesni. Ši procedūra yra tikras vešlių antakių savininkių atradimas. Be to, laminavimas atliekamas ne tik antakiams, bet ir blakstienoms.

Antakių mikropigmentacija 

Antakių formavimas leidžia pakankamai ilgai džiaugtis gražia jų forma ir spalva. Tačiau tikrai ne taip ilgai kaip norėtųsi. Dažniausiai praėjus dviem savaitėms ar net mažiau norisi juos paryškinti jų formą antakių pieštuku ar šešėliais. Taip nutinka, kadangi kasdien norisi tokio efekto, kokį matome išėjusios iš salono. Jei Jums pabodo nuolat paryškinti antakius rinkitės antakių mikropigmentaciją 

Antakių mikropigmentacija arba kitaip vadinamas antakių permanentas yra iš ties patraukli procedūra, po kurios ryški antakių spalva išlieka daugiau nei metus. Ši procedūra leidžia kasdien džiaugtis idealiai plaukų spalva ir forma. Per visą laiką tereikia retkarčiais pašalinti ne vietoje atsiradusius plaukelius. Tad sutaupysite daugybę laiko praleidžiamo prie veidrodžio bandant idealiai juos paryškinti.  

Procedūra trunka vos porą valandų, o rezultatu galima džiaugtis nuo 1,5 iki  3 metų. Viskas priklauso nuo meistrės įgūdžių, naudojamo pigmento kokybės ir Jūsų fiziologinių savybių.  

Antakių mikropigmentacijos metu specialiu aparatu, kuris turi labai smulkias adatėles, po oda yra suleidžiamas pigmentas. Ši procedūra kažkiek primena tatuiruotę, tačiau pigmentas įvedamas ne taip giliai po oda. Dėl to jis išlieka tik tam tikrą laiką. Antakių permanente naudojami pigmentai turi daug atspalvių, todėl meistrė galės puikiai jį pritaikyti pagal natūralią Jūsų antakių spalvą.

Antakių permanentas arba mikropigmentacija yra kelių rūšių. Vienas populiariausių - įprasta mikroblading procedūra, kurios metu yra išpiešiami plaukeliai. Ši procedūra leidžia džiaugtis gražiais antakiais net ir toms, kurios beveik neturi natūralių plaukelių. Išpiešti plaukeliai atrodo pakankamai natūraliai, todėl tikrai ne kiekvienas įtars, kad jie nėra natūralūs. 

Antakių šešėliavimas 

Antakių permanentas leidžia ne tik išpiešti plaukelius. Šiuo metu labai populiarus antakių šešėliavimas. Tam dažnai naudojama ombre technika, taip pat populiarus ir natūraliai atrodantis pudrinis šešėliavimas.  

Antakių šešėliavimas skirtas moterims, kurių antakių plaukeliai yra pakankamai vešlūs. Tačiau dažniausiai vis tiek norisi užpildyti tuščius tarpus bei paryškinti odą. Taip suteikiant antakiams tvarkingą, simetrišką formą. Šešėliuojant antakius ombre technika antakiai ryškinami skirtingų atspalvių pigmentais. Viršutinė antakių dalis kiek šviesesnė. Tamsiausios vietos - antakių pabaiga ir apatinė linija.  

Po antakių šešėliavimo jie atrodys pakankamai natūraliai ir retas supras, kad Jums atliktas antakių permanentas. Procedūros rezultatas primins antakių paryškinimą šešėliais.

Antakių korekcija - kainos 

Besidominčioms antakių korekcijos ir dažymo kainomis pateikiame preliminarias kainas. Kainos skiriasi priklausomai nuo salono, meistrės įgūdžių ir priemonių.  

Antakių korekcija dažniausiai kainuoja 4 -  5 €.  

Antakių korekcija ir dažymas cheminiais dažais Jums kainuotų iki 10 €. 

Antakių korekcija ir dažymas henna dažais kainuoja nuo 10 iki 20 €.  

Antakių korekcija ir dažymas Elan dažais kainuotų nuo 10 iki 15 €.  

Antakių laminavimo kaina 15 – 35 €. Šios procedūros kaina priklauso ar rinksitės pilną laminavimo procedūrą ar tik express laminavimą.  

Antakių mikropigmentacija Jums kainuotų nuo 100 iki 150 €.  

Antakių mikropigmentacijos korekcija (būtina praėjus kelioms savaitėms po pirmos procedūros) kainuoja iki 40 €.

Kur atliekama antakių korekcija?  

Mes galime pasiūlyti Jums daugybę salonų įvairiuose Lietuvos miestuose. Bendradarbiaujame su salonais, kuriuose Jus pasitiks tik profesionalios meistrės.  

Antakių korekcija Vilniuje Jums profesionaliai bus atliktas grožio salonuose „Babor SPA“, „Gadrani“, „Harmonijos menė“, „Gineta Makeup“, „Studija“, „Cozy cuts“ pas kosmetologę Ramunę  ir kituose salonuose, kurių pilną sąrašą mūsų puslapyje.  

Antakių korekcija Kaune puikiai atliekama salone „Kirptuvė“, grožio salone „Wash and Blow”, salone „Grožio perlai“,  estetikos studijoje „BeautyTouch“, grožio studijoje „IKVA“ ir kituose salonuose.  

Antakių korekcija Klaipėdoje profesionaliai bus atlikta grožio namuose „EGO”.  Šiauliuose rekomenduojame antakių korekcijai apsilankyti grožio studijoje „Allina”, grožio namuose „Mellow Willow". 

Antakių korekcija prieš ir po procedūros 

Pateikiame Jums pavyzdžius kaip antakių korekcija gali padėti pabrėžti Jūsų veido bruožus, padaryti žvilgsnį išraiškingesnį. Nuotraukose matote kaip antakiai atrodė prieš procedūras ir po jų. 

Antakių korekcija ir dažymas leidžia moterims jaustis labiau savimi pasitikinčiomis, ryškesnėmis ir gražesnėmis. Tai ypač aktualu ne tik jaunoms moterims, bet ir vyresnio ar senyvo amžiaus moterims. Vyresniame amžiuje dažnai antakių praktiškai nebesimato, plaukelių lieka vos keli. Dėl to antakių korekcija yra tikras išsigelbėjimas. Puoselėkite savo grožį, skoningai paryškinkite ir leiskite tai atlikti meistrėms. Taip galėsite kasdien prie veidrodžio užtrukti vos kelias minutes užtepti veido kremui. Nes visu kitu jau bus pasirūpinta! 

Atgal