Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Biorevitalizacija: grožio pasaulį pakeitusi procedūra

2019-09-23

Biorevitalizacija: grožio pasaulį pakeitusi procedūra

Kasdien mūsų oda yra veikiama aplinkos, streso, ji ima senti. Odai pradeda trūkti drėgmės, sumažėja elastingumas, oda suglemba. Organizmas su amžiumi gamina vis mažiau natūralios hialurono rūgšties. Būtent šios rūgšties sumažėjimas yra didžiausia bėda. Moterys kasdieninei odos priežiūrai renkasi įvairius drėkinančius kremus, serumus ar losjonus. Žinoma, tikimąsi, kad to užteks. Tačiau, kad ir kaip gaila, vien brangūs kremai nesugebės odos atgaivinti. Taip, ji atrodys tikrai geriau, tačiau to neužteks pamaitinti giliuosius odos sluoksnius. Ką daryti, kad oda vėl taptų gyvybinga? Išbandykite tikrą grožio pasaulio stebuklą - biorevitalizaciją 

Biorevitalizacija - kas tai? 

Biorevitalizacija – tai injekcinė procedūra, kurios metu drėkinami gilieji odos sluoksniai, gerinama odos būklė bei išvaizda. Pats terminas susideda iš trijų žodžių junginio. Bio reiškia natūralų, re reiškia atgaivinimą, o vit reiškia gyvenimą. Tai būtų galima pavadinti natūraliu gyvybingumo atstatymu.  

 Ši procedūra išpopuliarėjo po 2001 metų. Tais metais du italų mokslininkai atliko išsamius tyrimus su hialuronu ir jo poveikiu odai, kuomet jis suleidžiamas į giliuosius jos sluoksnius. Tyrimas buvo atliekamas ir išbandomas 20 žmonių. Hialuronas buvo leidžiamas du kartus, o po to stebimi pokyčiai. Odos būklė buvo stebima po 15 dienų, vėliau po mėnesio ir tuomet po 2 mėnesių. Nebuvo nei vieno paciento, kurio veido odos būklė nepagerėtų. Tyrimo metu nebuvo pastebėta jokio neigiamo poveikio. Odos būklė pagerėjo 40 %. Taip biorevitalizacija tapo viena pagrindinių ir natūraliausių invazinių procedūrų odos būklei gerinti.  

Tokios procedūros metu po oda maža adatėle yra suleidžiama injekcija su nestabilizuota hialurono rūgštimi. Hialurono rūgštis po oda pradeda skaidytis, tuomet susidaro puikios sąlygos daugintis fibroblastams (fibroblastai – yra tarsi jaunystės ląstelės, jos gamina tropokolageną ir formuoja skaidulas). 

Hialurono rūgšties suleidimas po oda skatina elastino ir kolageno gamybą. Jūsų odoje po šios procedūros prasideda natūralus odos atsinaujinimo procesas, sumažėja raukšlelių, išryškėja natūralus veido kontūras. Oda tampa skaistesnė, lygesnė ir drėgnesnė. Puiku tai, kad odos drėgmei ir gyvybingumui palaikyti reikalingos medžiagos suaktyvėja ir ima natūraliai gamintis. Atkuriami natūralūs procesai.  

Biorevitalizacija dažniausiai atliekama veido, kaklo, rankų ar dekoltė sritims. Šios vietos dažniausiai atidengtos, todėl labiausiai veikiamos išorinių veiksmų. Dėl šios priežasties oda atvirose vietose greičiau praranda gyvybingumą, papilkėja ir suglemba.  

Kas yra hialurono rūgštis?  

Hialurono rūgštis - šią frazę girdime kone kasdien. Tačiau ar žinote ką ji reiškia? Hialurono rūgštis yra natūrali ogranizmo sudėtinė dalis, dar kitaip vadinama cukraus molekule. Daugiausiai hialurono rūgšties yra mūsų odoje. Hialuronas tarsi tarpląstelinė medžiaga, kuri saugo ir supa mūsų ląsteles. Šiame video matote, kaip ypatingai mažos hialurono rūgšties molekulės prasiskverbia į giliuosius odos sluoksnius ir atkuria ją iš vidaus. 

Kodėl hialurono rūgštis svarbi odos gyvybingumui?  

Hialurono rūgštis turi nepaprastą gebėjimą - sukaupti savyje labai daug drėgmės. Viena hialurono rūgšties molekulė savyje sukaupia net 500 vandens molekulių. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad hialurono rūgštis padeda mūsų organizme, ypatingai odoje, išlaikyti reikiamą drėgmės balansą. O kai organizmas ima gaminti mažiau šios rūgšties, drėgmės lieka taip pat daug mažiau. Todėl tiesiog būtina papildyti organizmą hialuronu 

Hialurono rūgšties injekcijos gali būti derinamos kartu su PRP (trombocitais papildyta plazma). Tokiu būdų efektas bus dar geresnis, kadangi Jūsų odos gilieji sluoksniai gaus ne tik hialurono rūgšties, bet ir didelį kiekį trombocitų. Trombocitai atsakingi ne tik už spartų žaizdų gijimą, bet ir aktyviai dalyvauja audinių atsinaujinimo procesuose.  

Kodėl biorevitalizacija efektinga? 

Hialuronos rūgštis veidui yra vienas svarbiausių komponentų. Todėl kai mažėja hialurono rūgšties, odai vis sunkiau atsinaujinti, ji nebetenka drėgmės - gyvybės. Biorevitalizacija suteikia progą odai natūraliai atsinaujinti, oda papildoma hialurono rūgštimi, kuri tarsi pažadina organizmą ir miegančias ląsteles. Ši procedūra atliekama mikropapulių ir retrogradinių linijų būdais. Tam, kad oda būtų tinkamai sudrėkinta, būtina tolygiai suleisti hialurono rūgštį. 

Biorevitalicijos privalumai 

Biorevitalizacijos trunka nuo pusvalandžio iki valandos laiko. Tad laiko iš Jūsų tikrai daug nepareikalaus. Po procedūros akivaizdus odos būklės pagerėjimas matomas iš karto. Oda tampa elastingesnė, skaistesnė. Suleista hialurono rūgštis ima kaupti savyje drėgmę, dėl to Jūsų odos būklė greitai pagerėja. Taip pat suaktyvėja ir natūrali hialurono rūgšties gamyba organizme. Taip pat ir kolageno. Oda pati pradeda atsinaujinti.  

Procedūra padeda sumažinti ar visai panaikinti raukšleles. Pagerėja odos tonusas, kraujotaka.  

Biorevitalizacija rekomenduojama vos tik pastebėjus pirmuosius odos senėjimo požymius (maždaug 30+ metų amžiaus). Kuo anksčiau padėsite odai ir pamaitinsite ją iš vidaus, tuo ilgiau džiaugsitės gyvybinga ir jauna oda. Vos po kelių procedūrų oda švytės ir rodys pasauliui, kad yra gyva.  

Kada yra atliekama biorevitalizacija? 

Biorevitalizacija atliekama dėl pačių įvairiausių priežasčių. Žinoma, viena dažniausių - odos senėjimo procesų sustabdymas. Procedūra tinkamai ir norint sumažinti ar visai panaikinti mažus randelius. Didelių randų ji nepanaikins, bet būklė tikrai ženkliai pagerės. Kremai negali pakankamai sudrėkinti odos, todėl biorevitalizacija tam tinkamiausia.  

Biorevitalizaciją moterys renkasi norėdamos išlaikyti ją stangrią, elastingą, pagerinti odos spalvą. Oda su laiku papilkėja, o hialurono rūgštis padeda ir vėl atgauti sveiką spalvą. Hialurono rūgštis padės kovoti ir su mimimos raukšlelėmis, o didesnes sumažins.  

Jei siekiate pagražinti veido ovalo formą - ši procedūra taip pat Jums. Taip pat biorevitalizacija dažnai atliekama ir prieš botulino injekcijas. Kartais siekiant geresnių rezultatų odos būklei gerinti, taikoma kartu su PRP injekcijomis. Procedūra gali būti derinama ir su plastinėmis operacijomis, cheminiu pilingudermobrazija bei kitomis estetinėmis procedūromis.  

Biorevitalizaciją renkasi ir moterys po gimdymo. Oda po gimdymo praranda elastingumą ir prireikia nemažai laiko kol ji atsistato. O hialurono rūgšties injekcijos padeda paspartinti šį procesą ir leidžia džiaugtis gražia oda daug greičiau.  

Na, o vasarą biorevitalizacija naudinga toms, kurios mėgsta pasilepinti saulės spinduliais. Grįžote po atostogų, o odą net traukia? Biorevitalizjacija Jums padės! Odoje labai greitai atsistatys drėgmės balansas ir dings bet kokie nemalonūs pojūčiai po deginimosi.  

Biorevitalizacijos trūkumai 

Biroevitalizacija trūkumų praktiškai neturi. Tačiau vienas jos minusas tas, kad procedūras vis reikia pakartoti. Norime ar ne, bet su laiku hialurono rūgšties vėl ima trūkti. Todėl būtina retkarčiais šią procedūrą pakartoti. Tačiau jei pradėsite naudotis biorevitalizacijos privalumais vos pastebėjus pirmus odos senėjimo požymius, procedūrų prireiks gerokai mažiau ir rečiau.  

Biorevitalizacija saugi procedūra, tačiau yra tam tikrų kontraindikacijų, kuomet atlikti procedūros negalima. Jei procedūros dieną ar prieš ją karščiuojate, atidėkite procedūrą. Negalima jos atlikti ir tuo metu, kai yra paūmėjusi kokia nors lėtinė liga. Jei sergate epilepsija, kurios kontroliuoti negalite, biorevitalizacija negalima. Jei turite porfiriją (porfirija paveldimų ligų grupė, kurios metu organizmas nebegamina tam tikrų fermentų, liga dažnai pažeidžia odą) biorevitalizacija taip pat nerekomenduojama. Paūmėjus įvairioms odos ligoms ar esant tam tikroms alergijoms taip pat negalima atlikti biorevitalizacijos. Procedūros nerekomenduojama atlikti ir menstruacijų metu. Organizmas tuo metu jautresnis. Todėl didesnė tikimybė, kad gali skaudėti procedūros metu, taip pat pastebėta, kad pailgėja gijimo procesas.  

Kiek procedūrų rekomenduojama atlikti? 

Biorevitalizacijos procedūrą rekomenduojama atlikti 2 – 4 kartus. Kiek tiksliai kartų prireiks, Jums galės atsakyti specialistė, kuri tai nustatys pagal Jūsų odos būklę, taip pat stebės kaip vyksta pasikeitimai po pirmųjų procedūrų. 

Tarp procedūrų rekomenduojama išlaikyti 3 – 4 savaičių laiko tarpą. Užbaigus procedūrų kursą rekomenduojama po 3 – 4 mėn. atlikti palaikomąją procedūrą. Efektas išlieka net apie puse metų. Tuomet rekomenduojama vėl pakartoti procedūrą. Tačiau jei suleidžiama labai didelio tankio hialurono rūgštis, efektas gali išlikti net iki 3 metų.  

Biorevitalizacijos procedūra užtrunka nuo 30 iki 40 minučių, priklausomai nuo to kokiai sričiai atliekama procedūra. 

Biorevitalizacija puikiausias būdas pasirūpinti savo odos grožiu be operacijų. Šios procedūros metu Jūs pabudinsite užmigusias ląsteles, kurios atliks visą reikalingą darbą odos atsinaujinimo procesuose. Niekas net nesužinos, kad dailinote savo veido ar dekoltė srities odą, kadangi neliks jokių pastebimų požymių. Tačiau pasiruoškite komplimentų jūrai - odos grožis tikrai neliks nepastebėtas! 

Beje, prieš procedūrą rekomenduojama atlikti giluminį veido odos valymą. Tai geriausia padaryti likus savaitei iki procedūros. Poros po veido valymo bus neužsikišusios, todėl oda daug geriau įsisavins leidžiamą hialurono rūgštį.  

Procedūrą geriausia atlikti rudens ar žiemos sezonu, kuomet saulė mažiausiai aktyvi. 

Biorevitalizacijos kaina svyruoja nuo 45 iki 150 EUR. Kaina skiriasi nuo to kokiam odos plotui atliekama procedūra, kiek sunaudojama hialurono rūgšties. Šiai procedūrai rinkitės tik patikimą ir atitinkamą išsilavinimą turintį specialistą. Šiai procedūrai atlikti specialistas turi turėti licenziją 

Biorevitalizacija Kaune atliekama Beauty loft S3 salone pas grožio specialistę Virginiją, įvaizdžio salone Rolė 313 pas kosmetologę Ievą.  

Biorevitalizacija Vilniuje profesionaliai atliekama NovaClinic, MY Studio ir studijoje Barenda. 

Ar biorevitalizacijos procedūra skausminga?  

Biorevitalizacija atliekama plona adata suleidžiant hialurono rūgštį po oda. Tokios procedūros metu juntamas šioks toks diskomfortas. Jautresni žmonės gali justi nedidelį skausmą, todėl prieš tai galima nuskausminti tą vietą anestetiniu kremu.  

Galimas šalutinis poveikis 

Stiprūs šalutiniai poveikiai yra labai reti. Dažniau pasitaiko vietų, kuriose buvo atlikta procedūra, paraudimas ar patinimas. Jei patinimas nepraėjo per dvi dienas, galite išbandyti šaldytų kubelių terapiją. Užšaldykite ramunėlių nuovirą. Lengvais, sukamaisiais judesiais ledukais braukite per odą. Svarbu, kad judesiai būtų švelnūs.  

Taip pat dažniausiai atsiranda mažų spuogelių - papulių. Po kelių dienų jie tiesiog išnyksta. Rečiau gali kilti alergija, o labai retai gali kilti uždegimas, pakilti kūno temperatūra, įsimesti infekcija. Bet tai dažniausiai gali būti blogai atlikto darbo pasekmė. Todėl atsakingai rinkitės specialistą. Dar viena uždegimo, infekcijos ar alergijos priežastis - natūralaus užpildo maišymas su sintetinėmis medžiagomis. Todėl rekomenduojama rinktis 100 % natūralų užpildą.  

Odos priežiūra po procedūros 

Atlikus procedūrą iš karto galima keliauti namo. Tai procedūra, kuri nereikalauja ypatingos specialisto priežiūros po jos. Oda po keleto dienų atsistato, išnyksta nelygumai atsiradę nuo adatos dūrių. Specialistas atlikęs procedūrą rekomenduos Jums specialų kremą priežiūrai. Dažniausiai rekomenduojami kremai, kurie padeda atstatyti epidermį, nuramina sudirgusią odą. Tokie kremai yra skirti veido odos priežiūrai po tokių procedūrų kaip biorevitalizacija, lazerinės procedūros. Kremas tepamas 5 kartus per dieną, skatina ląstelių atsinaujinimą, padeda ilgiau išsilaikyti efektui. Puikiai odos gijimui tiks ir tepalas Bepantehn, kuris dažnai naudojamas po įvairių odos pažeidimų.  

Kasdienis veidas kremas privalo būti su SPF apsauga nuo saulės. Kremas turėtų būti su SPF50 dydžio apsauga. Odą būtina saugoti nuo karščio. 3 – 7 dienas nerekomenduojama degintis saulėje, soliariume, lankytis saunoje ar pirtyje. Taip pat pirmą parą nenaudokite jokių makiažo priemonių. Vėliau galima naudoti tušą, lūpų dažus, o kreminę ar birią pudrą geriau pradėkite naudoti po dviejų savaičių. Pasistenkite per tą laikotarpį kuo mažiau dirginti veido odą, mažiau ją lieskite.  

Duše maudytis galima, tačiau reikėtų vengti labai šilto vandens, kad veido oda neįkaistų. Veidą drėkinti galima tik po praėjus parai po procedūros. Taip pat kelias dienas venkite plaukų džiovinimo džiovintuvu. Net ir nenorom, karšta oro srovė tenka ir veidui.  

Dvi savaites nerekomenduojama atlikti masažo tose vietose, kur buvo atlikta biorevitalizacija 

Labai svarbu paminėti, kad nerekomenduojama mažiausiai savaitę po procedūros vartoti alkoholio. Kodėl? Todėl, kad alkoholis išplečia kapiliarus, pagreitėja kraujo varinėjimas. Dėl šios priežasties hialurono rūgštis gali tiesiog pasišalinti iš giliųjų odos sluoksnių. Tad procedūros efektas gali likti neveiksmingas.  

Kalbant apie maistą, gijimo metu reikėtų vengti sūrių, aštrių ar rūkytų patiekalų. Jie skatina skysčių kaupimąsi organizme, o tai nėra gerai. Tačiau rekomenduojama išgerti apie 2 l vandens per parą. Taip užtikrinsite, kad oda gauna pakankamai drėgmės.  

Dvi savaites venkite fizinio aktyvumo, nerekomenduojama sportuoti. Prakaitas gali prailginti gijimo procesą, gali įsimesti infekcija, kilti uždegimas. 

Pirmas dienas, kol oda dar pilnai nesugijo, veidą plaukite virintu arba distiliuotu vandeniu. Tik jis jokiais būdais negali būti karštas. Veidą šluostyti švelniu rankšluosčiu, atsargiai sugeriant vandenį ir netrinant odos. Veido valymo priemonės turėtų būti be granulių, nerekomenduojama bent mažiausiai dvi savaites atlikti pilingo. Geriausia jei išlauksite mėnesį.  

Veido odos valymui geriausiai tinka micelinis vanduo. Tiesiog suvilgykite juo medvilninį diskelį ir atsargiai tapšnojamais judesiai nuvalykite veido odą.  

Nenaudokite jokių priemonių su aliejais, jie gali užkimšti poras. Veido odą praėjus trims dienoms po procedūros galite palepinti kauke su kolagenu.  

Pirmas dienas po procedūros pasistenkite miegoti ant nugaros. Pagalvės užvalkalas turėtų būti švarus ir išlygintas, kad į odą nepatektų jokių nešvarumų. Tokia profilaktika rekomenduojama pirmas dvi paras.  

Biorevitalizacija geriausia išeitis išlaikyti jauną ir sveiką odą. Tai viena saugiausių invazinių procedūrų pasaulyje! Jūsų oda Jums tikrai padėkos savo švytėjimu ir jaunyste.  

Atgal