Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Blakstienų laminavimas - siekiančioms natūralumo

2022-07-22

Blakstienų laminavimas - siekiančioms natūralumo

Blakstienos mūsų akių apsauga ir puošmena. Moterys visais amžiais siekė jas paryškinti, pailginti ar pastorinti. Jau beveik dešimtmetį populiariausia procedūra yra blakstienų priauginimas. Atrodo, kad daugiau nieko naujo ir neįmanoma sugalvoti. Tačiau vis labiau populiarėja ir blakstienų laminavimas. 

Blakstienų laminavimas tinkama procedūra toms, kurios nenori jokių svetimkūnių ar dėl alergijos tiesiog negali prisiauginti dirbtinių blakstienų. Taip pat puikiai tinka ir toms, kurios nori tiesiog prisotinti naudingomis medžiagomis ir paryškinti savo natūralias blakstienas. Jei pabodo priaugintos blakstienos ar norite džiaugtis natūraliu grožiu - blakstienų laminavimas Jums tiks idealiai. Dalinamės su Jumis išsamiai informacija apie šią procedūrą.

BLAKSTIENŲ LAMINAVIMAS – KAS TAI?

Blakstienų laminavimo procedūra kitaip dar vadinama LVL blakstienų laminavimas. LVL yra angliškų žodžių trumpinys. L – lift, lietuviškai reiškia pakėlimas. V – volume, lietuviškai tai yra apimtis, apimties didinimas. L – lenght, lietuvių kalboje ilgis. Kaip matote blakstienų laminavimas yra trijų žingsnių procedūra, kurios metu blakstienos yra pakeliamos, joms suteikiama apimtis ir ilgis. Po blakstienų laminavimo jos atrodo ryškesnės, pilnesnės ir ilgesnės.  

Pirmiausiai atliekamas blakstienų pakėlimas. Jūsų natūralios blakstienos pakeliamos nuo pat šaknų ir šiek tiek pariečiamos. Tik to nereikėtų maišyti su cheminiu rietimu. Tai visiškai skirtingos procedūros. Blakstienos laminavimo procedūros metu užriečiamos specialiu voleliu. Saugiais būdais pakeltos blakstienos visiškai nepažeidžiamos. Blakstienos atrodo riestesnės, ilgesnės ir tankesnės.

Po blakstienų pakėlimo ir formos suteikimo jos yra prisotinamos vitaminais, mineralais, aliejais ir keratinu. Visos šios priemonės pamaitina blakstienas, suteikia joms papildomos apimties ir žvilgesio. Taip pat meistrė Jums gali pasiūlyti ir blakstienų laminavimo metu papildyti blakstienas botoksu (Lash botox). Blakstienų laminavimas botoksu yra papildoma priemonė atliekant laminavimą su įprastais preparatais. Botokso sudėtyje yra itin reikalingo plaukams kolageno bei vitamino E, keratino, arganų aliejaus ir hialurono. Visos šios medžiagos ir vitaminai sustiprina blakstienas iš vidaus, drėkina jas ir pagerina laminavimo efektą. Visos priemonės yra natūralios sudėties, neturi jokių cheminių ingredientų. Todėl blakstienoms tai tikra SPA procedūra.  

Atliekant blakstienų laminavimą jos pripildomos ir pigmento, todėl atrodys ryškesnės ir ilgesnės. Žinoma, blakstienų laminavimo efektas priklauso ir nuo Jūsų natūralių blakstienų formos bei būklės. Jei Jūsų natūralios blakstienos itin trumpos, efektas nebus ypatingai matomas, tačiau jos atrodys tikrai gražiau ir ryškiau. Na, o jei džiaugiatės pakankamai ilgomis natūraliomis blakstienomis, po procedūros jos atrodys dar įspūdingiau.

KUO SKIRIASI BLAKSTIENŲ LAMINAVIMAS IR CHEMINIS BLAKSTIENŲ RIETIMAS?

Šios dvi procedūros yra labai skirtingos dėl savo poveikio natūralioms blakstienoms. Cheminis blakstienų rietimas atliekamas naudojant specialius volelius ir cheminius preparatus su rūgštimis. Taip blakstienos yra pažeidžiamos ir pasibaigus poveikiui jos trupa, lūžinėja. Taip pat toks blakstienų gražinimo būdas visiškai netiks jautrias akis turinčioms moterims.  

Tuo tarpų blakstienų laminavimas yra visiškai saugi procedūra, kurios metu blakstienos yra gydomos, atstatoma natūrali jų būklė. Net ir pasibaigus matomam efektui džiaugsitės stipresnėmis blakstienomis, jos bus tankesnės. Procedūra skatina naujų blakstienų ataugimą.

KAM SKIRTAS BLAKSTIENŲ LAMINAVIMAS? 

Blakstienų laminavimas – tai procedūra, kuri tinka visiems. Ši procedūra skirta natūralioms, tiesioms ir šviesioms blakstienoms. Taip pat blakstienų laminavimas idealiai tinka atgaivinti nusilpusias blakstienas, ypač po blakstienų priauginimo. Dažniausiai po blakstienų priauginimo, jei jos buvo priaugintos gana ilgą laiką, natūralios blakstienos susilpnėja, kartais ir praretėja. Todėl blakstienų laminavimas po priauginimo procedūrų gali būti puiki pagalba, norint jas sustiprinti ir atstatyti. Laminavimo metu jos sustiprinamos keratinu. Beje po laminavimo blakstienos tampa atsparios išorės veiksniams. Taip pat blakstienų laminavimas puikus pasirinkimas mėgstančioms natūralumą, tačiau norinčioms suteikti žvilgsniui ryškumo, nes laminavimo metu įvedamas juodas pigmentas, o blakstienos natūraliai pakeliamos ir užriečiamos. 

BLAKSTIENŲ BOTOKSAS – KAS TAI?

Vis dažniau kartu su blakstienų laminavimo procedūra, papildomai meistrės atlieka ir blakstienų botokso procedūrą. Tai tarsi papildoma maitinanti kaukė blakstienoms. Šioje kaukėje gausu argano aliejaus, baltymų keratino, kolageno ir hialiurono rūgšties. Ši sudėtis papildomai drėkina ir maitina blakstienas bei sutvirtina blakstienų laminavimo procedūros efektą. 

KAIP ATLIEKAMAS BLAKSTIENŲ LAMINAVIMAS?

Blakstienų laminavimas susideda iš kelių skirtingų etapų. Kuo kiekvienas etapas ypatingas jau minėjome viršuje. Na, o kalbant apie techninę dalį, pirmiausia viskas prasideda nuo konsultacijos.  

Atvykus pas specialistę, pirmiausia būsite supažindinta su procedūros eiga. Meistrė, kuri atliks Jums laminavimą apžiūrės Jūsų natūralių blakstienų būklę ir patars kokios priemonės yra tinkamiausios. Tuomet kai jau aptarsite visas detales Jums nuo blakstienų bus pašalintas bet koks makiažas. Specialiu skysčiu Jums nuriebalins blakstienas. Tuomet meistrė išmatuos blakstienų ilgį ir parinks silikoninį padelį.

   

Užsimerkus priklijuojamos specialios pagalvėles paakiuose, o ant viršutinio voko priklijuojami skydeliai. Nuo šiol akis privaloma laikyti užmerktas. Tada blakstienos sušukuojamos į viršų. Tai nėra skausminga procedūra, tačiau gali nepatikti jautresnių akių savininkėms ir gali būti šiek tiek nemalonu. Kiekviena blakstiena atskirai pritvirtinama prie padelio. Sekantis žingsnis riečiamojo skysčio užtepimas. Jis užtikrina, kad blakstienos išliktų užriestos. Skysčio pagrindinis darbas yra pakelti blakstienas nuo šaknų. Blakstienos tuo metu voleliu priglaudžiamos prie skydelio. Iš tiesų, efektas labai panašus į užriestų rietikliu blakstienų vaizdą, tačiau išlieka žymiai ilgiau bei yra ryškesnis. Ši procedūros dalis trunka apie 12 minučių. Po šios procedūros gelis nuvalomas ir blakstienos ištepamos preparatu, kuris suteiks apimties. Po riečiamojo skysčio tepamas fiksacinis skystis, kurio tikslas – išlaikyti blakstienas riestas kaip įmanoma ilgiau.  

Toliau laikas blakstienų dažymui. Parenkama blakstienų spalva. Dažniausios parenkamos spalvos - juoda, ruda arba labai juoda. Pigmento spalva dažniausiai parenkama vienu ar dviem tonais tamsesnė, nei natūrali Jūsų blakstienų spalva. Pigmentas suteikia ryškesnę spalvą, vizualiai pailgina blakstienas.  Po dar 12 minučių, blakstienų dažai yra nuvalomi vatos diskeliu ir ateina laikas paskutiniam žingsniui – blakstienų prisotinimui keratinu. Ši dalis yra labai svarbi norint įlaminuoti bei užfiksuoti galutinį rezultatą. Serumo paskirtis yra pridrėkinti blakstienas iš vidaus. Atlikus paskutinį etapą nuo akių voko atsargiai pašalinamas skydelis. Nuvalomi priemonių likučiai, blakstienos iššukuojamos ir tuomet jau galite pažvelgti į veidrodį bei įvertinti procedūros rezultatus.

KIEK LAIKO TRUNKA BLAKSTIENŲ LAMINAVIMO PROCEDŪRA?

Blakstienų laminavimo procedūra nėra labai ilga. Dažniausiai ji trunka apie valandą arba pusantros valandos. Priklauso nuo to kiek kartų meistrė Jums dės priemones, ar naudos papildomai botoksą. Žinoma, priklauso ir nuo meistrės įgūdžių. Naujokė darys viską ilgiau, o įgudusi meistrė atliks greičiau. Tačiau bet kuriuo atveju procedūra vidutiniškai trunka valandą laiko.  

Tuo metu atsipalaiduosite, pagulėsite ir nejausite jokio diskomforto. Pasitaiko, kad procedūros metu klientai užmiega, tad ne tik pailsėsite, bet ir išeisite gražiomis blakstienomis.

BLAKSTIENŲ LAMINAVIMO NAUDA

Moterys ir merginos pasirinkusios šią procedūrą ateina su skirtingais tikslais. Vienos siekia paryškinti natūralių blakstienų grožį, o kitos nori gydyti, atstatyti blakstienas. Dažnai kreipiasi tos, kurios nebenori blakstienų priauginimo ir siekia atkurti savo natūralių blakstienų gyvybingumą bei apimtį.  

Kokybiškai ir atsakingai atliktas blakstienų laminavimas turi daugybę pliusų:  

  • blakstienoms suteikiama apimtis, jos pakeliamos nuo pat šaknų. Atrodo daug ilgesnės, storesnės; 

  • blakstienos po procedūros natūraliai blizga dėl preparatuose esančių aliejų, atrodo sveikos ir gyvybingos;  

  • dėl natūralių priemonių teikiamos naudos atkuriama natūrali blakstienų struktūra, jos stiprėja ir daug greičiau atauga. Su laiku blakstienų kiekis padaugėja;  

  • po blakstienų laminavimo akys atrodo išraiškingesnės; 

  • procedūra nėra cheminė, todėl visiškai nekenkia Jūsų natūralioms blakstienoms, svarbiausia, kad ją atliktų kompetentinga meistrė; 

  • tinka norinčioms, kad blakstienos būtų tvarkingos, neišsišakojusios; 

  • blakstienų laminavimas šviesioms blakstienoms suteikia ryškią spalvą ir sodrumą, kadangi procedūros metu blakstienos pripildomos ir pigmentu.   

Retais atvejais pasitaiko atsiliepimų internete, kur moterys teigia, kad po procedūros nutrupėjo blakstienos, susilpnėjo. Tačiau dažniausiai arba procedūra maišoma su cheminiu blakstienų rietimu arba meistrė buvo nepatyrusi ir padarė grubių klaidų. Atliekant procedūrą labai svarbu laikytis eiliškumo, priemones laikyti būtent tiek laiko kiek reikia. Taip pat įsitikinkite, kad meistrė dirba su tikrai kokybiškomis priemonėmis. 

KADA NEGALIMA ATLIKTI BLAKSTIENŲ LAMINAVIMO?

Blakstienų laminavimas saugi procedūra, tačiau vis tiek yra išimtinių atvejų kuomet atlikti laminavimo negalima. Pirmiausia – konjuktyvitas. Jei Jūsų akys paraudę, jautrios ir turite uždegimą, rekomenduojama išsigydyti ir tik tuomet atlikti procedūrą. Dar vienas atvejis kuomet negalima atlikti blakstienų laminavimo – permanentinis makiažas. Jei Jums neseniai buvo atliktas permanentinis makiažas akių vokų srityje, palaukite mažiausiai 3 savaites. Geriau palaukti ir pasaugoti akis, kad jų nesudirgintumėte papildomai ir neiššauktumėte alergijos.  

Jei neseniai Jums buvo atlikta operacija akių srityje, taip pat turėtumėte palaukti kol viskas pilnai sugis ir bus saugu atlikti laminavimą. Taip pat vertėtų įsitikinti ar nesate alergiška kažkuriai sudėtinei preparato daliai. Dėl to pasikonsultuokite su savo meistre. Labai svarbu įsitikinti, kad tikrai nesate alergiška kažkuriai priemonių sudedamajai daliai. Kadangi apie 15 % moterų pasireiškia alergija sudedamosioms dalims. Akys sudirgsta, atsiranda ašarojimas, gali perštėti akis. 

KAIP ILGAI IŠLIEKA BLAKSTIENŲ LAMINAVIMO EFEKTAS?

Blakstienų ryškumas išlieka apie kelias savaitės, bet pats efektas, riestumas ir sodrumas išsilaiko net iki 2 mėnesių. Žinoma, viskas labai priklauso nuo Jūsų fiziologijos, hormonų. Todėl gali būti, kad vienoms atlaikys ir dar ilgiau, o kitoms trumpiau.  

Jei siekiate atstatyti nualintas blakstienas ir laminavimu atliekamas gydymas, procedūrą kartokite dažniau. Kas kiek laiko tiksliai reiktų lankytis nuspręsite kartu su meistre. Meistrė matydama Jūsų blakstienų būklę padės susidėlioti apsilankymų grafiką ir kartu kas kartą stebėsite rezultatus. Dažnai atliekant blakstienų atstatymą ir gydymą rekomenduojama kartoti procedūrą po 3 savaičių. Per tą laiką bus matomi akivaizdūs rezultatai ir po to lankytis bus galima rečiau.  

Apie blakstienų laminavimą atsiliepimai iš moterų tik geriausi. Žinoma, labai svarbu gera meistrė, nes pasitaiko atvejų kuomet procedūra nuvilia jei viskas atliekama netinkamai. Jei procedūra bus atlikta kokybiškai džiaugsitės gražiomis blakstienomis labai ilgai.  

KOKIŲ REKOMENDACIJŲ REIKĖTŲ LAIKYTIS PO PROCEDŪROS?

Blakstienų laminavimas yra labai dėkinga procedūra, po kurios praktiškai nereikia savęs labai suvaržyti. Svarbiausia pirmas dvi paras blakstienų nedrėkinti, nesimaudyti, netrinti ir nenaudoti jokių kosmetikos priemonių ar makiažo valiklių. Praėjus 48 valandos jau galėsite drąsiai maudytis, lankytis pirtyje, soliariume ar naudoti tušą bei kitas makiažo priemones. LVL blakstienos leidžia tiesiog mėgautis įprastu gyvenimu nebijant jų paliesti ar kitaip pažeisti. Tai puiki alternatyva toms, kurios dėl šių priežasčių nenori prisiauginti blakstienų. 

BLAKSTIENŲ LAMINAVIMAS - KAINA 

Procedūros kainų diapazonas pakankamai didelis. Labai priklauso kur lankysitės, kokias priemones naudos meistrė, ar papildomai blakstienos bus prisotinamos botoksu. Taip pat kainą lemia ir meistrės įdirbis. Naujokė niekada neims tiek kiek ima įgudusi profesionalė, kuri garantuoja Jums kokybę. Kainos prasideda nuo 20 EUR. Vidutiniškai salonuose vyrauja apie 30 – 40 EUR kainos. Tačiau yra vietų, kuriose už šią procedūrą sumokėsite 50 EUR ir daugiau. Kaip jau minėjome, skiriasi produkcija, kurią naudoja meistrės.  

Blakstienų laminavimo kaina panaši kaip ir blakstienų priauginimo ar papildymo. Tačiau šiuo atveju Jums nepridedama jokių svetimkūnių, o efektas atrodo natūraliai. Be to, blakstienos ne tik įgaus gražią išvaizdą, bet ir bus papildytos reikalingomis medžiagomis, kurios paspartina blakstienų augimą.

KUR ATLIEKAMAS BLAKSTIENŲ LAMINAVIMAS?

Blakstienų laminavimas atliekamas daugelyje miestų, tačiau labai svarbu atsirinkti vietas, kur gausite kokybiškas paslaugas. Mes Jums rekomenduojame patikimus salonus, kuriuose paslaugas suteiks tik kvalifikuotos meistrės.  

Blakstienų laminavimas Kaune puikiai atliekamas grožio studijoje „DIJO“, „Spray Tan“, estetikos studijoje „BeautyTouch“, „Pretty Lovely “, grožio salone „VIZIJA “, grožio studijoje „Ta Pati“, grožio ir SPA studijoje „5senses “, „Body Roll liekninamieji - stangrinamieji masažai“, „Influencernail studio“, „Altidė House Of Beauty“, grožio namuose „Etre“, „Salon de Beauté “, grožio namuose „V. G Meimar“, grožio ir sveikatos centre „High Care“, „The Skin Blossom“, „Madlein“ ir kituose.  

Blakstienų laminavimas Šiauliuose profesionaliai atliekamas salone „ISA Grožio SPA“, grožio namuose „Mellow Willow“  bei grožio studijoje „Vilija MUA“.  

Blakstienų laminavimas Panevėžyje taip pat populiari procedūra, čia galite ne tik atrasti meistrių, kurios puikiai atliks blakstienų laminavimą. Jūs pačios galite išmokti šio amato „Priaugink.lt“ rengiamuose blakstienų laminavimo kursuose 

Blakstienų laminavimas Vilniuje Jums kokybiškai bus atliktas „Flawless lashes by Andželika “, „Dalios grožio studija “, „LeSkin Clinica“, pas kosmetologę Palmyrą, grožio studijoje „Dalia “, „EstheticA“, „Ursana“, „Harmonijos menė“, „Koralų grožio namai “, „Cozy Cuts & Beauty“, „Blakstės studija“, „Gadrani “, studijoje „Lucky lady “, „Šeimos grožio centras“, „Beauty in details“, „Charming Look Academy“, „Women's garage “ ir grožio namuose „Glamour Style“.  

Visuose mūsų rekomenduotuose salonuose dirba savo srities žinovės, kurių paslaugos Jūsų nenuvils ir džiaugsitės gražiomis bei sveikomis blakstienomis. 

 

KODĖL SVARBU PASIRINKTI TINKAMĄ MEISTRĘ BLAKSTIENŲ LAMINAVIMUI?

 

Nors blakstienų laminavimas atrodo ir nesudėtinga procedūra, tačiau ji reikalauja kruopštumo, atidumo ir išmanymo šioje srityje. Deja, tačiau dažnai nepatyrusios meistrės darbą atlieka klaidingai, dėl to galite likti nusivylusios blakstienų laminavimo efektu, o blakstienos gali būti sugadintos. Pirmajame blakstienų laminavimo etape yra atliekamas blakstienų rietimas, kurio metu labai svarbu atsižvelgti į blakstienų būklę, ilgį ir storį. Svarbu, kad blakstienų meistrė neužlenktų per daug, nes tuomet jų forma atrodys netvarkingai ir negražiai.  Taip pat jei komponentų laikymo trukmė arba naudojimas yra netaisyklingas – blakstienos gali susigarbanoti ir susilpnėti. Taupyti nereikėtų jei norite būti užtikrintos, kad viskas būtų atlikta taip, kaip reikia ir blakstienos būtų palepintos, o ne sugadintos. Tik dėl vitaminų blakstienos neužsiriečia, todėl procedūros metu svarbu atsakingai naudotis preparatais tam, kad rezultatas mus džiugintų, o klientė norėtų sugrįžti.

 

BLAKSTIENŲ LAMINAVIMO KURSAI

Blakstienų laminavimas yra vis labiau populiarėjanti procedūra. Dabar pats tinkamiausias metas mokytis šio amato. Jei esate neapsisprendusi į kurią grožio sritį orientuotis, išbandykite save čia. Kursai yra pakankamai nebrangūs, o suteiktos žinios leis susikurti sau darbo vietą. Mūsų partnerių „Priaugink.lt“ rengiami blakstienų laminavimo kursai kainuoja tik nuo 129 EUR. Vos po kelių atliktų procedūrų pirmosioms klientėms Jūs jau atsiimsite savo investiciją skirtą kursams.  

Šie kursai vyksta itin mažose mokinių grupėse. Taip sukuriama jauki atmosfera, o dėstytoja gali kiekvienai mokinei (-iui) suteikti pakankamai dėmesio, padėti suprasti visą eigą, suprasti į ką svarbu atkreipti dėmesį. Kursai vyksta Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Alytuje. Apie vykstančių kursų datas galima sužinoti „Priaugink.lt“ svetainėje.  

Mokymus veda patyrusios dėstytojos, turinčios ilgametę patirtį ir apmokiusios jau ne vieną šimtą naujų specialisčių. Pačios dėstytojos jau ne vienus metus dirba šioje srityje, todėl jų patirtis ir žinios neįkainojamos. Ypatingai patarimai iš asmeninės patirties.  

Kursų metu būsite supažindinamos su teorija bei stebėsite kaip dėstytoja atlieka procedūrą. Įsisavinusios reikiamas žinias pačios atliksite procedūrą realiam žmogui. Modelį rekomenduojama atsivesti, tačiau esant poreikiui dėstytojos mielai suranda Jums modelį.  

Kursų metu iš karto įgausite ir praktikos. Vykstant mokymams, jų metu nereikia rūpintis priemonėmis - viskas įtraukta į mokymų kainą. Na, o po mokymų iš karto galite įsigyti reikiamas priemones su didele nuolaida. Taip pat net ir po kursų visada galite konsultuotis telefonu, el. paštu ar žinutėmis socialiniuose tinkluose. Po kursų gausite sertifikatą, kuris galios tiek Lietuvoje tiek užsienio šalyse.  

Blakstienų laminavimo kursai rengiami ne tik grupėms, bet ir individualiai. Tokiu atveju visas dėmesys skiriamas tik Jūsų įgūdžių lavinimui. Taip pat jau galima mokytis kartu ir antakių laminavimo amato. Taip tapsite tokia specialiste, kuri klientei galės pasiūlyti procedūrą atitinkančią jos poreikius. Antakių laminavimas šiuo metu taip pat dar tik populiarėjanti procedūra, o meistrių atliekančių šią procedūra dar labai mažai. Todėl šiuo metu puiki galimybė tapti viena lyderiaujančių meistrių.  

Kaip matote, tai puiki proga tapti profesionalia specialiste grožio paslaugų sferoje, kurios populiarumas dar tik auga. Blakstienų laminavimas dar pakankamai nauja ir daug potencialo turinti paslauga. Moterys paskutiniu metu vis dažniau siekia natūralaus įvaizdžio, o blakstienų laminavimas būtent tai ir suteikia. O jei procedūra atlikta kokybiškai ir tinkamai, blakstienos ir augs daug sparčiau. 

Blakstienų laminavimas  puiki išeitis norinčioms natūralaus grožio ir negalinčioms prisiauginti dirbtinių blakstienų. Natūralus, tačiau šiek tiek paryškintas grožis visada atrodys žaviau. Be to, šie metai ir mados pasaulyje kalba apie natūralumą, žemiškas spalvas tiek drabužiuose, tiek nagų dizaine ar šukuosenose. Kiekviena savyje turime išskirtinio žavesio, tad kodėl jo neprabrėžus, o ypač tokiu būdu, kuris padeda atgaivinti blakstienas.  

Tačiau net ir tokios natūralios procedūros gali sukelti neigiamų pasekmių, todėl būtina atsakingai rinktis meistrus, kuriems patikite savo grožį. Tik sertifikuoti profesionalai, dirbantys grožio salonuose gali užtikrinti kokybę bei atsakyti į visus klausimus. Drąsiai klauskite ir konsultuokitės su savo meistre visais neraminančiais klausimais.

Atgal