Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Blakstienų priauginimas: būdai, pliusai ir minusai, kainos

2019-10-16

Blakstienų priauginimas: būdai, pliusai ir minusai, kainos

Turbūt kiekvienos moters svajonė ryte atsikelti ir pažvelgus į veidrodį džiaugtis įspūdingai atrodančiomis blakstienomis. Ar gi gali būti geriau nei bet kuriuo paros metu tobulai atrodančios akys. Juk taip vargina blakstienų dažymas tušu kas rytą, o po to jo nuvalymas kiekvieną vakarą. O ir pasidažius tušas kartais nutrupa, sulipina blakstienas, sušlapus nubėga. Tai vargina dažną moterį, bet išeitis tikrai yra.  

Moterims, kurios trokšta bet kuriuo paros metu džiaugtis išraiškingu žvilgsniu, puiki išeitis - dirbtinių blakstienų priauginimas. Tai itin išpopuliarėjusi grožio procedūra, kuri ne tik palengvina kasdienybę, bet ir leidžia džiaugtis tobulomis blakstienomis net toms, kurios negali džiaugtis natūralių blakstienų gausa. Kasdien atrodysite žavingai, be to, tai puiki išeitis net vykstant atostogauti, kai visiškai nesinori kasdien stoviniuoti prie veidrodžio,  o ir nepergyventi, kad išsimaudžius baseine ar jūroje nubėgs tušas. 

Blakstienų priauginimas tapo įprasta grožio procedūra daugeliui moterų. Tiesa, ji tinka ne kiekvienai, kadangi kartais pasitaiko, kad gali alergizuoti klijai arba net pačios blakstienos. Blakstienos gali būti tiek sintetinės, tiek natūralios, kurios pagamintos iš audinių, sabalo ar BookitNow plaukų. Tiesa, verta paminėti, kad būtent natūralių plaukų blakstienas priauginimui Lietuvoje naudoja jau reta specialistė. Dirbtinės blakstienos alerginę reakciją sukelia daug rečiau, nei natūralios. Susipažinkite plačiau su šia grožio procedūra, kuri padeda kasdien išlikti žavingai.  

Kas yra blakstienų priauginimas?  

Blakstienų priauginimas yra nesudėtinga, tačiau kruopštumo ir atsakingumo reikalaujanti procedūra. Žinoma, jos nereikėtų maišyti su blakstienų klijavimu makiažo metu, kuomet blakstienos priklijuojamos ne tokiais stipriais klijais ir pačių blakstienų sudėtis kitokia nei priauginamų ilgam laikui. 

Blakstienų priauginimo metu prie Jūsų natūralių blakstienų yra pritvirtinamos dirbtinės blakstienos. Tam naudojami specialūs klijai, kurie yra atsparūs aplinkos poveikiui ir padeda blakstienoms išsilaikyti labai ilgą laiką.  

Blakstienų priauginimas atliekamas klientei gulint, kad meistrė galėtų lengvai ir patogiai prieiti prie Jūsų veido, o klientė procedūros metu jaustųsi patogiai. Dažniausiai atliekamas pilnas blakstienų priauginimas, tačiau kartais moterys renkasi užpildyti tik akių kampučius. Kas Jums tinka geriausiai padės apsispręsti meistrė, kuri jau įgudusi ir įsivaizduoja kaip Jums atrodys priaugintos blakstienos, kokio kiekio ir kokio ilgio reikėtų.  

Blakstienų priauginimo kilmės šalis - JAV. Būtent čia prasidėjo pirmasis šios grožio procedūros bumas. Tik po to kitų šalių meistrės sekė tendencijas ir taip priauginimas išplito po visą pasaulį.  

Blakstienų priauginimo būdai 

Yra du skirtingi blakstienų priauginimo tipai – klasikinis blakstienų priauginimas ir volume blakstienų priauginimas. Pirmiausia atsirado klasikinis priauginimo būdas, tačiau su laiku reikėjo išeities toms moterims, kurių natūralios blakstienos itin retos. Taip atsirado volume blakstienų priauginimas. Esminis skirtumas tarp šių priauginimo būdų - priklijuojamų blakstienų skaičius.  

Klasikinis priauginimas labiau tinkamas toms moterims, kurių natūralios blakstienos yra tankesnės. Volume priauginimas labiau tinkamas toms, kurių natūralios blakstienos retesnės, o efekto norisi dar išraiškingesnio. Nes jei ant retų blakstienų atliekamas klasikinis priauginimas, jos žinoma atrodo tankesnės, tačiau ne tiek, kiek norėtumėte.  

Klasikinis blakstienų priauginimas 

Atliekant priauginimą klasikiniu būdu yra laikomasi pagrindinės taisyklės - vienas prie vieno. Tai reiškia, kad viena dirbtinė blakstiena klijuojama prie vienos natūralios blakstienos. Taip atliekamas priauginimas leidžia džiaugtis natūraliai atrodančiomis blakstienomis, tačiau jos bus ilgesnės, tankesnės ir visada bus ryškios.  

Klasikinis blakstienų priauginimas nekenkia Jūsų natūralioms blakstienoms ir nepažeidžia jų procedūros metu. Taip rezultatas leidžia džiaugtis natūraliai atrodančiomis blakstienomis. Žinoma, jos ilgesnės, ryškesnės ir atrodys tankiau. Natūralios blakstienos priaugintos šiuo būdu lieka nepažeistos. Klasikinis blakstienų priauginimas labiausiai tinka toms, kurios ir pačios turi tankias blakstienas ir nori tik dar labiau išryškinti natūralų grožį. Klijuojant po vieną blakstieną ant kiekvienos Jūsų blakstienos nepajusite labai didelio svorio ir po procedūros nejusite jokio diskomforto. Be to, džiaugsitės pamiršusi blakstienų tušą ir jo šalinimą kiekvieną vakarą.  

Volume blakstienų priauginimas

Volume priauginimo technika yra kilusi iš Rusijos. Būtent šioje šalyje pirmiausiai išpopuliarėjo Volume blakstienų priauginimas. Viena svarbiausių priežasčių, lėmusi naują techniką - apimties trūkumas. Moterys, kurių blakstienos itin retos nebuvo iki galo patenkintos klasikiniu blakstienų priauginimų, todėl pradėta ieškoti išeičių.  

Volume technika populiari visame pasaulyje jau daugiau nei 8 metus. Toks priauginimo būdas puikiai tinka toms moterims, kurių natūralios blakstienos labai retos ir nori suteikti joms apimties. Dabar ši technika net populiaresnė nei klasikinė ir moterys renkasi ją dažniau.  

Volume blakstienių priauginimo būdas skiriasi nuo klasikinio tuo, kad ant vienos natūralios blakstienos priauginama ne viena dirbtinė blakstiena, bet viskas kuokštelis. Jos labai plonos, todėl neverta jaudintis, kad bus sunkesnės. Optimaliausias šių blakstienų diametras nuo 0,07 mm. iki 0,10 mm. Blakstienos labai lengvos, todėl praktiškai nepajusite, kad jų daugiau nei priauginant klasikiniu būdu. 

Blakstienų priauginimo meistrė pagal Jūsų norus padės parinkti tinkamiausią dirbtinių blakstienų skaičių ir ilgį. Ant vienos Jūsų blakstienos gali būti klijuojamos 2, 3, 4 ir daugiau dirbtinių blakstienų. Nuo to priklausys ir bendras vaizdas. Kiekvienas blakstienų skaičius turi savo pavadinimą. 3D blakstienų priauginimas – kai ant Jūsų blakstienos priklijuojamas kuokštelis su trimis blakstienomis. 6 D blakstienų priauginimas – kai ant Jūsų blakstienos priklijuojamas kuokštelis su 6 blakstienomis. Kaip matote Jūsų blakstienų apimti gali būti padidinama tikrai daug kartų. Todėl jei svajojate apie tankias blakstienas ir išraiškingas akis – volume priauginimas Jums geriausia išeitis.  

Kadangi nuolat tobulinama dirbtinių blakstienų sudėtis, jau galima prisiauginti ne tik juodos spalvos, bet ir kitokių spalvų blakstienas. Dabar populiarėja tendencija priauginant juoda blakstienas įmaišyti ir kelias kitokio atspalvio blakstienas. Tai suteiks išskirtinumo bei žavesio, padės išsiskirti iš kitų.  

Kokie klijai naudojami blakstienų priauginimui?  

Turbūt ne vienai moteriai iškyla klausimas, o kaip gi blakstienos priklijuojamos. Kaip žinia, pačios blakstienos dažniausiai naudojamos sintetinės, kadangi tokios retai alergizuoja, yra lengvutės. Joms priklijuoti naudojami specialūs klijai. Neišsigąskite, meistrės tikrai nenaudoja kenksmingų klijų.  

Visų pirmiausiai tam, kad būtų galima blakstienas priauginti ir klijuoti reikia baigti mokymus ir turėti specialų sertifikatą, kuris suteikia teisę priauginti blakstienas. Tik patyrusi meistrė gali dirbti su blakstienų klijais. Ji turi žinių kaip tai atlikti teisingai.  

Patys klijai nėra kenksmingi nei Jūsų odai, nei natūralioms blakstienoms. Klijai greitai išdžiūna, užtenka itin plono sluoksnio, o dirbtinės blakstienos prilimpa labai lengvai. Meistrės, kurios dar nėra įgudusios naudoja ilgiau džiūstančius klijus, kad esant reikalui būtų galima pataisyti priklijuotas blakstienas. Įgudusios ir ilgametę patirtį turinčios meistrės tai daro greitai ir be klaidų, todėl naudoja labai greitai džiūstančius klijus.  

Klijų sudėtis pritaikyta prie natūralaus žmogaus plauko, todėl retai kam atsiranda alergija, o žalingo poveikio nėra. Todėl jei neturite alergijos jų sudėtinėms dalims, galite būti ramios, kad tai visiškai saugu.  

Kiek trunka blakstienų priauginimas?  

Ruošdamosi blakstienų priauginimo procedūrai nusiteikite, kai tai truks ne pusvalandį. Blakstienų priauginimo procedūra trunka nuo 1,5 iki 2 val. Po pirmos procedūros lankysitės blakstienų papildymui – korekcijai. Korekcija trunka iki 1,5 val.  

Tačiau nereikėtų pergyventi dėl laiko, kadangi procedūros metu gulėsite ir tikrai nepavargsite. Kai kurios moterys procedūros metu net užmiega. Tad tai bus puiki poilsio valandėlė.  

Kiek kainuoja blakstienų priauginimas?  

Blakstienų priauginimo kaina svyruoja nuo 25 iki 45 EUR. Klasikinis priauginimas šiek tiek pigesnis nei Volume dėl to, kad sunaudojama mažiau priemonių. Bet kuriuo atveju skirtinguose salonuose kainos skiriasi. Vienos naudoja brangesnius klijus, taip pat priklauso ir kokias blakstienas priauginimui naudoja meistrė - natūralias ar dirbtines.  

Blakstienų priauginimas Kaune atliekamas „Nata“ grožio salone, įvaizdžio salone 313 „Rolė“, grožio studijoje „Ikva“, grožio salone „Wash and Bow“, salonuose „Before“ ir „Tobula savijauta“. 

Blakstienų priauginimas Vilniuje atliekamas kosmetologės Rasos kabinete, studijoje „Mona, salonuose Labella“, „Gadrani“, „Mano grožio pagrindai“. Blakstienų priauginimas grožio salone Vilniuje (Naugarduko g. 30) pas specialistę Sandrą atliekamas ir vienam vakarui.  

Blakstienų priauginimas Šiauliuose atliekamas salone Elemi. 

Blakstienų priauginimas Panevėžyje Jums gali būti atliktas kursų metu, kuriuos rengia Priaugink.lt 

Blakstienų priauginimo kursai 

Jei norite ne tik džiaugtis priaugintomis blakstienomis, bet ir išmokti šio amato pačios rinkitės blakstienų priauginimo kursus. Juos rengia Priaugink.lt komanda. Šie kursai rengiami Panevėžyje, Kaune, Vilniuje ir kituose miestuose. Šie kursai yra registruoti neformaliojo registro centre AIKOS, derinami individualiai su mokiniais. Kursų metų gausite ne tik visą reikalingą teorinę medžiagą, bet ir atliksite praktiką ant modelių.  

Pagal norus galite rinktis klasikinio arba volume priauginimo kursus. Taip pat galimybė mokytis ir abiejų technikų palaipsniui. Kursai rengiami mažose grupėse todėl dėstytojų dėmesys garantuotas. Komunikacijas vyksta ne tik kursų metu, bet ir socialiniuose tinkluose, telefonu. Dėstytojos visada atsako į bet kokius iškilusius klausimus.  

Blakstienų priauginimo kursų kaina svyruoja nuo 99 iki 200 EUR, priklausomai nuo programos ir kursų trukmės. 

Be blakstienų priauginimo kursų galite rinktis ir blakstienų laminavimo, antakių korekcijos ir dažymo bei plaukų priauginimo kursus.  

Blakstienų priauginimo pliusai 

Blakstienų priauginimo procedūra kaip ir bet kokia kita, turi savų pliusų ir savų minusų. Kalbant apie dirbtinių blakstienų pliusus reikėtų paminėti blakstienų dažymą. Tai viena pirmųjų priežasčių dėl kurių moterys nusprendžia prisiauginti blakstienas. Daugelis taupo laiką ir nemėgsta kasdien dažyti blakstienų tušu. Be to, blakstienos dažytos tušu dažniau sulimpa, atrodo ne vienodos. Taip pat sutaupomas ir laikas praleidžiamas prie veidrodžio kiekvieną rytą ir vakarą. Užtenka pasirūpinti tik veido oda.  

Priaugintos blakstienos leidžia kasdien džiaugtis tobulomis blakstienomis, išryškinti akis. Blakstienos atlaikys bet kokiais atvejais – plaukiojant jūroje, maudantis baseine, einant į soliariumą, sportuojant ar džiaugiantis kitomis pramogomis bei aktyviomis veiklomis. Tuo tarpu tušas tokiu atveju nubėgtų ir prarastumėte dalį savo žavesio akimirksniu. Tad tai puiki išeitis planuojat ilgas atostogas šiltuose kraštuose.  

Blakstienų priauginimo procedūra tinka net ir kontaktinius lęšius nešiojančioms moterims. Tiek blakstienos tiek klijai skirti jų pritvirtinimui prie natūralių blakstienų neturi pašalinio poveikio nešiojančioms lęšius.  

Priaugintos blakstienos atrodo itin natūraliai, todėl retas supras, kad jos priaugintos.  

Blakstienų priauginimo minusai 

Blakstienų priauginimas iš ties populiari ir vis labiau populiarėjanti procedūra. Tačiau, kad ir kokia ji puiki, deja, bet tinka tikrai ne kiekvienai. Pirmiausia turėtumėte sužinoti ar nesate alergiškai blakstienų klijų sudėtinėms dalims. Tai išsiaiškinti padėtų bandomoji procedūra, kurios metu meistrė Jums priklijuotų tik kelias blakstienas. Tuomet reikėtų pastebėti ar nekyla alerginių reakcijų, neatsirado niežėjimas. Įsitikinusi, kad nejaučiate jokio diskomforto galite drąsiai keliauti prisiauginti blakstienų į saloną.  

Priauginti blakstienų negalima sergantiems įvairiomis akių ligomis, turintiems blakstienų erkučių ar miežį. Taip pat turėtumėte įspėti meistrę jei sergate panašiomis ligomis kaip klaustrofobiją. Nepamirškite, kad užsimerkusi turėsite išbūti mažiausiai 1,5 val.  

Dar vienas minusas toms, kurios mėgsta trinti akis - priaugintų blakstienų negalima trinti ir liesti rankomis. Jos neatlaikys ir gali imti byrėti. Taip pat negalima gulėti ant pilvo, kadangi liesis į pagalvę, o tai taip pat padidina tikimybę, kad dalis greičiau išbyrės.  

Labai svarbu, kad valydamos makiažą pasistengtumėte neliesti priaugintų blakstienų. Jei blakstienas dažėte tušu, jį atsargiai nuvalykite vandeniu. Jokiais būdais blakstienų ir aplink jas netrinkite vatos tamponėliais, tam naudokite ausų krapštukus.  

Labai svarbu tinkamai prižiūrėti priaugintas blakstienas ir laikytis specialisto rekomendacijų. Blakstienas būtina reguliariai plauti, tinkamai iššukuoti. Neprižiūrint dirbtinių blakstienų gali užsiveisti net blakstienų erkučių, kurios tikrai grožio Jums nepridės. Tuomet akių vokai parausta, oda šerpetoja, niežti. Tad higiena čia vienas svarbiausių aspektų.  

Kaip tinkamai prižiūrėti priaugintas blakstienas? 

Jei norite kuo ilgiau džiaugtis priaugintomis blakstienomis turite jas kruopščiai prižiūrėti. Tinkamai jas prižiūrint papildymo gali neprireikti net iki 4 savaičių. Žinoma, dar priklauso ir kokios priemonės buvo naudojamos atliekant procedūrą.  

Pirmiausiai pamirškite blakstienų tušą, rietiklį ir kitas priemones, kurios buvo reikalingos norint paryškinti natūralias blakstienas. Žinoma, kai kurios vis tik nori kartais papildomai paryškinti net priaugintas blakstienas. Tačiau tokiu atveju rinkitės tušą be glicerino ar aliejų, kurie sumažins blakstienų nešiojimo laiką. Vis tik jei įmanoma, tušo nenaudokite. Nuplautos blakstienos praranda dalį savo grožio.  

Priaugintos blakstienos reikalauja ypatingos priežiūros: 

  • netrinkite akių - blakstienos daug greičiau iškris; 

  • po procedūros pirmas 24 val. nešlapinkite blakstienų vandeniu, nesportuokite, nesilankykite pirtyje ar baseine; 

  • makiažui valyti nenaudokite makiažo valiklių, kuriuose yra aliejų. Taip pat atsisakykite riebių kremų, kadangi dalis vis tiek patenka ir ant dirbtinių blakstienų, o tai gali tapti jų greitesnio iškritimo priežastimi; 

  • įsigykite specialų šepetėlį ir juo reguliariai iššukuokite blakstienas. Galima sudrėkinti vandenyje, taip ne tik jas iššukuosite, bet ir išvalysite besikaupiančius nešvarumus. Tai padės apsisaugoti nuo alergijų, erkučių atsiradimo.  

  • bent 2 kartus per savaitę išplaukite blakstienas specialiomis priemonėmis. Plovimui tinkamiausios šarminės priemonės. Tiksliau Jums patars blakstienų meistrė, kuri atliks priauginimą; 

  • nerekomenduojama miegoti ant pilvo, kadangi taip blakstienos liečiasi ir trinasi į pagalvę; 

  • Jei įmanoma venkite pirties ir saunos, nes didelis karštis taip pat paspartina blakstienų iškritimą. 

Blakstienų priauginimo procedūra jau užkariavo moterų pasaulį ir tai yra viena trokštamiausių procedūrų. Ją moterys renkasi ir prieš vestuves ir norėdamos kasdien atrodyti nepriekaištingai. 

Žinoma, daugėja ir meistrių, kurios atlieka klasikinį ar Volume blakstienų priauginimą, todėl labai svarbu rinktis meistrę, kuri yra sertifikuota, dirba salone ir laikosi visų higienos reikalavimų. Taip galėsite džiaugtis ne tik gražiomis blakstienomis, išraiškingu žvilgsniu, bet ir būsite užtikrintos dėl savo sveikatos. 

Atgal