Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis

Blakstienų priauginimo kursai (2)

 2 paslauga (-os) / 2 partneris (-iai)
VIETA
DATA IR LAIKAS
Filtrai
Vieta
Kaunas 0
2
Centras
1
Žaliakalnis
1
DATA IR LAIKAS
Pasirinkite datos intervalą
Pasirinkite laiką
-
kaina

Erdvė
Online
1
trukmė
1 val.
1
1 val. 30 min.
1
asmenų skaičius
1
2
Valyti filtrus
Valyti filtrus
Valyti filtrus
Kaunas 0
2
Centras
1
Žaliakalnis
1
Pirmiausia pasirinkite miestą, kad matytumėte laisvus laikus
Rinktis miestą
Pasirinkite datos intervalą
Pasirinkite laiką
-
kaina
erdvė
Online
1
trukmė
1 val.
1
1 val. 30 min.
1
asmenų skaičius
1
2
Eiliškumas
Rekomenduojami
Perkamiausi viršuje
Pigiausi viršuje
Brangiausi viršuje
Didžiausia nuolaida
Lapė be kitų lapučių – kaip be rankų. Tik mes viena kitai galime padėti sprendžiant moteriškus klausimus, tiesa? Nori tapti ta, kuri puikiai išmano grožio subtilybes? Papildyk savo profesionalias paslaugas blakstienų priauginimo procedūromis! Išraiškingas žvilgsnis – kiekvienos moters troškimas, kurį realizuoti galime mokėdamos profesionaliai atlikti blakstienų priauginimo procedūrą. Klasikinis blakstienų priauginimas tai procedūra, kurios pagalba mes galime prailginti, pastorinti ir suteikti riestumą natūralioms klientės blakstienoms. Blakstienų priauginimo kursų yra įvairių: nuo klasikinių iki Volume technikos.Kursų metu Jūs busite supažindintos su blakstienomis bei jų rūšimis, blakstienų priauginimo technika bei įrankiais, atliksite praktiką su modeliuku prižiūrint mokytojai, taip pat mokysitės kaip pasiruošti procedūrai ir galiausiai gilinsitės į korekcijos teoriją, blakstienų nuėmimą bei priaugintų blakstienų priežiūrą, jog galėtumėte papasakoti tai klientėms. Mokymų metu Jūs būsite aprūpintos reikalingomis priemonėmis, o po visko gausite sertifikatą įrodantį, kad baigėte šiuos kursus. Na, o jau esamos meistrės, nepamirškite gilinti žinių! Po kursų pradedantiesiems, seka seminarai pažengusiems ir t. t. Juk mokslų niekada ne gana, o norint, kad verslas sėkmingai vystytųsi, reikia nuolatos tobulėti!

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos paslaugų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos

Blakstienų priauginimo ir laminavimo asociacijos narystė
1 val.
1 asm.
-61%
130,00 € 50,00 €
Rinktis

1 metų narystė


Štai kokią naudą Jūs gaunate, tapusios IESA narėmis:


Nemokami seminarai, vykdomi ONLINE formatu, Jums aktualiomis temomis. Jeigu neturėsite galimybės sudalyvauti gyvai – galėsite peržiūrėti seminaro įrašą. Seminarai vykdomi kas 2-3 savaites, visuose juose galite dalyvauti.


Jūs būsite prijungtos į uždarą IESA narių grupę, kur galėsite kartu su patyrusiomis meistrėmis išspręsti iškilusias problemas, klausimus, siūlyti Jums norimas išgirsti pranešimų temas;


Su nuolaida galėsite dalyvauti organizuojamuose online čempionatuose, konkursuose, užsienio meistrų vedamuose mokymuose;


Nuolaida partnerių produktams ir kursams!


Galėsite gauti pagalbą teisiniais ir kitais klausimais.

Trukmė
1 val.
Galiojimas
12 mėn.
Būtina išankstinė registracija
Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus el. čekį
Kita informacija
Šis čekis yra daugiatipis
Suteikiama galimybė daugiatipiais dovanų čekiais atsiskaityti ir pasinaudoti kitų partnerių paslaugomis. Daugiau >
Belamu kursai Kaune
Savanorių pr. 104, Kaunas
Blakstienų priauginimo kursai online + rinkinys priauginimui
1 val. 30 min.
1 asm.
269,00 €
Rinktis

Nori išmokti priauginti blakstienas, bet neturi kada/kaip atvykti į kursus gyvai? Šie online kursai skirti būtent Tau! Įsigyk blakstienų priauginimo rinkinį ir online video kursų įrašą gausi nemokamai!


Kartu su online kursais gausi blakstienų priauginimo MAXI rinkinį, kuriame taip pat bus visos priemonės, skirtos mokymuisi- tarp jų manekeno galva ir dirbtinės blakstienos praktikai. Šias priemones taip pat panaudosi blakstienų priauginimui ant tikro žmogaus. Online kurso trukmė: 1 val. 21 min. Video galima žiūrėti neribotą laiką. Atsiuntus penkis savo priauginimo darbų video (pilnas priauginimas ant tikro žmogaus), išduodamas kursų baigimo sertifikatas. 


Į kursų rinkinį įeina:


 • LashesFairy Sakura klijai 5 g
 • LashesFairy M lenktas pincetas
 • LashesFairy M tiesus pincetas
 • LashesFairy tepamas nuriebalintojas 5 ml
 • Lashes Fairy Kreminis klijų tirpiklis
 • 3M popierinė juostelė
 • 3M Microfoam juostelė 5 cm
 • 3M plastikinė juostelė apatinėms blakstienoms
 • Nefrito akmuo
 • Belamu šepetėliai blakstienoms 10 vnt.
 • Belamu hidrogelio kaukės paakiams 10 vnt
 • Mikrošepetėliai 1.5 mm maišelyje 100 vnt.
 • MiNKY C 0.20 MIX8-12 blakstienos
 • MiNKY C 0.15 MIX8-12 blakstienos
 • MiNKY CC 0.20 MIX8-12 blakstienos
 • MiNKY D 0.15 MIX8-12 blakstienos
 • Belamu volume kuokšteliai 6D D 0.07 MIX
 • Belamu volume kuokšteliai 3D D 0.10 MIX 
 • Lashes Fairy šampūnas - putos blakstienoms
 • Belamu microfoam lipdukai paakiams (smailėjantys) 20 vnt 
 • Inobio odos ir rankų dezinfekcijos priemonė 500 ml
 • Manekeno galva mokymams
 • MiNKY blakstienos praktikai 78 
 • MiNKY blakstienos praktikai 50
 • Belamu galvajuostė 
 • Popierinis padėkliukas blakstienų klijams 3.5 x 3.5 cm x 20 vnt.

 

Rinkinio užteks mažiausiai 70-imt procedūrų.

Trukmė
1 val. 30 min.
Galiojimas
6 mėn.
Būtina išankstinė registracija
Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus el. čekį
Kita informacija
Dėl kursų kreiptis į belamu.lt Apie neatvykimą būtina pranešti 24 val. prieš paslaugos teikimo laiką, kitaip čekis bus laikomas panaudotu.
Šis čekis yra daugiatipis
Suteikiama galimybė daugiatipiais dovanų čekiais atsiskaityti ir pasinaudoti kitų partnerių paslaugomis. Daugiau >

Blakstienų priauginimo kursai: ko išmoksite ir kur jie rengiami?

Išraiškingas žvilgsnis – kiekvienos moters slapta svajonė, kurią realizuoti galima profesionalių rankų pagalba. Tiksliau – blakstienų priauginimo procedūra. Ši grožio terapija – moterų su trumpomis ir plonomis blakstienomis išsigelbėjimas. Jei ir Jūs norite būti ta, kuri kiekvieną laputę pavers kerinčio žvilgsnio savininke – registruokitės į blakstienų priauginimo kursus.

Kur organizuojami blakstienų priauginimo kursai?

Blakstienų priauginimo kursai rengiami įmonės „Priaugink.lt“. Jie organizuoja šiuos mokymus daugelyje Lietuvos miestų: Panevėžyje, Kaune, Vilniuje, Alytuje. Renkamos kelios grupės: pradedančiųjų ir pažengusiųjų. Tai gerai tuo atžvilgiu, kad pradedančiųjų kursuose visko mokoma nuo pat pradmenų, o jau pažengusios gali nebeklausyti tos pačios teorijos, o iškart griebtis rimtų pamokų.

Ko išmoksite kursų metu?

Pradedančiųjų kursai:

Kursų metu sužinosite visas blakstienų priauginimo subtilybes bei išmoksite priauginti blakstienas. Kursai vyksta 2-4 asmenų grupėje. Kadangi grupelės išties mažos, Jūs neliksite nepastebėta ar užmiršta, galėsite drąsiai klausti, konsultuotis ir mokytis. Kursų metu Jums bus pateikiama teorinė medžiaga ir visos priemonės priauginimui. Taip pat bus atliekama praktika prižiūrint mokytojai. Baigus kursus bus išduodamas sertifikatas, registruotas AIKOS Neformaliojo Švietimo Registre. Po kursų galėsite įsigyti dėstytojų sudarytus rinkinius tolimesniam darbui su nuolaida, kuri leis sutaupyti. Baigę kursus gaunate nuolatinį nuolaidos kodą, kuris galioja perkant internetinėje organizatorių parduotuvėje Priaugink.lt ir apsiperkant jų fizinėse parduotuvėse. Taip pat baigus kursus galite konsultuotis su dėstytojomis iškilus bet kokiems klausimams.

Pažengusiųjų kursai:

Pažengusioms organizuojami Volume blakstienų priauginimo kursai. Šie kursai skirti meistrėms, baigusioms klasikinio blakstienų priauginimo mokymus ir norinčioms išmokti didesnės apimties technikos! Kursai taip pat vyksta 2-4 asmenų grupėje. Mokymų metu teorinė medžiaga ir visos priemonės bus suteikiamos, tad Jums niekuo nereikės rūpintis. Taip pat bus atliekama praktika, prižiūrint mokytojai. Baigus kursus išduodamas sertifikatas, registruotas AIKOS Neformaliojo Švietimo Registre. Na, o visa kita taip pat kaip ir pradedančiųjų kursuose.

Blakstienų laminavimo ir rietimo kursai

Norinčioms tikrai gerų įgūdžių rekomenduojami ir makiažo kursai. Taip pat neprošal paslaugų sąraše turėti tokias paslaugas kaip antakių laminavimas, blakstienų laminavimas ir blakstienų priauginimas.

„Priaugink.lt“ organizuoja ir blakstienų laminavimo bei rietimo mokymus. Jų metu susipažinsite su šia procedūra bei ją atliksite modeliui, stebint mokytojai. Vėlgi šie kursai organizuojami 2-4 asmenų grupėse, tad individualus dėmesys – garantuotas.

Kursų kainos

Kursų kainos dažnai priklauso nuo miesto bei to, ar esate pradedančioji, ar pažengusioji. Pavyzdžiui, Panevėžyje pradedančiosioms kursai kainuoja 140 eurų, o pažengusioms 159 eurus (Alytuje kainos tokios pačios).

Tuo tarpu Vilniuje ir Kaune, pradedančiosios sumokės 120 eurų, o pažengusios 139 eurus. Tad pastebima, kad didesniuose miestuose šie kursai pigesni nei mažesniuose.