Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Cheminis plaukų garbanojimas – ar tai saugu?

2019-09-17

Cheminis plaukų garbanojimas – ar tai saugu?

Taip jau lemia gamta, kad vienos moterys džiaugiasi tiesiais, kitos garbanotais plaukais. Gamta mums dovanoja skirtingas plaukų spalvas ir formas. Tačiau turbūt jau nieko nestebina, kad visos nori priešingo efekto. Garbanų savininkės plaukus tiesina, o štai tiesių plaukų savininkės nori gražių garbanų. Ir kaip gerai, kad visa tai įmanoma įgyvendinti.  

Cheminis plaukų garbanojimas žinomas jau pakankamai ilgą laiką. Žinoma, dar daug kam jis asocijuojasi su cheminiu šukavimu, kuris labai madingas buvo sovietmečiu. Tačiau anuomet buvo visoms moterims naudojamas vienas cheminis preparatas, plaukai taip pat nebuvo taip tausojami kaip dabar. Šiuolaikiniai plaukų stilistai stengiasi kuo labiau apsaugoti natūralius plaukus, o ir priemonės pritaikomos pagal individualią plaukų būklę.  

Cheminis plaukų garbanojimas – kas tai 

Išgirdus šią frazę tiesiog iš karto prisimenamos moterys, kurios puošdavosi cheminėmis garbanomis 3 dešimtmečius atgal. Tačiau nuo to laiko cheminis plaukų garbanojimas labai pasikeitė. Dabar tai saugi procedūra, kuri tinkamai praktiškai kiekvienai norinčiai. 

Prieš procedūrą pirmiausiai ištrenkama galva su šampūnu ir kondicionieriumi. Tuomet dar drėgni plaukai atskiromis sruogelėmis sukami ant specialaus suktuko. Ant jau susuktų plaukų yra užpilama speciali cheminė priemonė plaukams, kuri įsigeria į plauką ir pakeičia jo struktūra. Dėl to garbanos išsilaiko po kelis mėnesius. Taip susukti plaukai laikomi nurodytą laiką, priklausomai nuo priemonės ir plauko būklės. Jei reikia, plaukai gali būti šiek tiek pašildomi. Po to plaukai yra išplaunami labai šiltu vandeniu ir fiksuojami specialia priemone. Išimami suktukai ir plaukai išplaunami šampūnu bei palepinami kondicionieriumi ar kauke. Tuomet išdžiovinami ir pamatomas galutinis rezultatas.  

Cheminių priemonių skirtų plaukų garbanojimui yra be galo daug. Labai svarbu aptarti visas detales su savo plaukų stiliste. Priemonės skirtingos dažytiems, silpniems, ploniems, storiems, žiliems, normaliems plaukams. Taip pat priklauso nuo to, kokia jų dabartinė būklė. Jei Jūsų plaukai sunkiai garbanojasi, dedama stipresnio poveikio priemonė. Tačiau būtina įspėti plaukų stilistę (-ą), kad Jūsų plaukai nėra paslankūs formavimui. 

Priemonės yra skirtos tiek ypač ilgam cheminiam sugarbanojimui tiek lengvam cheminiam garbanojimui. Lengvas cheminis garbanojimas puikiai tinka vykstant atostogų, kai garbanų norisi tik tam tikrą laiką. Po to jos savaime po truputį išsileidžia. Plaukų garbanojimas dažnai atliekamas ilgesnius plaukus turinčioms savininkėms, tačiau ne ką mažiau populiarus ir cheminis trumpų plaukų garbanojimas. Visiškai ilgų plaukų net gi nerekomenduojama garbanoti, kadangi gražiausias efektas išgaunamas trumpiems, iki pečių ar šiek tiek žemiau jų esantiems plaukams.  

Cheminis plaukų garbanojimas rezultatais leidžia džiaugtis bent kelis mėnesius, kartais net ir iki pusės metų. Galima pasirinkti kaip ilgai norite, kad laikytųsi garbanos.  

Bio cheminis plaukų garbanojimas 

Bio cheminis plaukų garbanojimas tikra inovacija šioje procedūroje. Atliekant cheminį garbanojimą pažeidžiama plauko struktūra, išardomos keratininės grandinės. Todėl plaukai tampa sausesni. Tačiau tokia inovacija kaip bio cheminis garbanojimas tikras išsigelbėjimas. 

Tai priemonė, kurios sudėtyje gausu keratino proteinų ir kondicionuojančių medžiagų. Šios medžiagos plaukus pamaitina, neleidžia išsausėti, garbanos atrodo natūraliai, gražiai blizga ir nėra pašalinio cheminių medžiagų kvapo. Plaukai išlieka elastingi, garbanos išsilaiko iki trijų mėnesių.  

Ar kenkia cheminis plaukų garbanojimas?  

Kad cheminis plaukų garbanojimas yra visiškai saugi procedūra teigti negalima. Taip, plaukų garbanojimas cheminiu būdu jiems šiek tiek kenkia. Tačiau šiuolaikinės priemonės leidžia labiau apsaugoti plaukus. Cheminis preparatas pažeidžia plauko struktūrą iš vidaus, plaukai išsausėja. Todėl labai svarbu vėliau plaukams naudoti drėkinamąsias, maitinamąsias priemones. Pasibaigus plaukų garbanojimo efektui jie gali šiek tiek labiau šiauštis, tačiau su laiku naudojant tinkamas priemones plaukai atsistato 

Kada rekomenduojamas cheminis garbanojimas?

Dažnai galima išgirsti nuomonių, kad cheminis sušukavimas labai pažeidžia natūralius plaukus. Bet iš tiesų, pažeidžiama ne daugiau nei dažant plaukus. Todėl drąsiai galite išbandyti šią procedūrą.  

Specialistai sako, kad net ir slenkantiems plaukams ši procedūra labiau nepakenks. Žinoma, slinkimas niekur nedings, tačiau nuo garbanojimo plaukai nepradės labiau slinkti.  

Ilgalaikis plaukų garbanojimas tikras išsigelbėjimas vykstant atostogų. Plaukai neišsitiesins maudantis net jūroje, garbanoms reikia mažiau priežiūros nei tiesiems plaukams. Taip pat džiaugsitės žaismingai atrodančia jų išvaizda. 

Garbanojimas puikiai tinka ir toms, kurios tenori, kad plaukų šaknys būtų šiek tiek pakilusios. Tad garbanojimą galima atlikti tik pakaušio srityje. Taip išlaikysite natūraliai tiesius plaukus, tačiau šaknys nebus tokios prigludusios kaip įprasta.  

Cheminis garbanojimas labai puikiai atrodo iškarpytiems plaukams. Sruogų ilgiau nevienodi, todėl šukuosenai tai suteikia žaismingumo.  

Jei nežinote, ar garbanoti plaukai Jums patiks, galite pirmiausiai pasidaryti trumpalaikį garbanojimą. Tuomet ir nuspręsite ar tai Jums tinka ir patinka. Nepamirškite, kad garbanos suteikia šiek tiek netvarkingų plaukų efektą.  

Kam nerekomenduojamas cheminis plaukų garbanojimas?  

Cheminis plaukų garbanojimas tinka dažniausiai kiekvienai moteriai. Tačiau vertėtų pagalvoti jei turite šviesintus plaukus. Jūsų plaukai ir taip jau sausesni, o cheminis garbanojimas dar labiau juos išsausins. Todėl reikės intensyvesnė priežiūros ir drėkinimo.  

Jei turite labai ilgus ir storus plaukus, ilgalaikis garbanojimas taip pat gali ne visada patikti. Ypač jei Jūsų plaukai sunkiai pasiduoda formavimui. Tuomet garbanos gali išsitempti, šiek tiek prarasti formą.  

Bet kuriuo atveju geriausiai pasirodyti plaukų meistrei ir aptarti visas galimybes. 

Ką svarbu žinoti prieš pasirenkant cheminį plaukų garbanojimą?  

Cheminio plaukų garbanojimo negalima atlikti jei sergate odos ligomis ar ji kaip nors kitaip pažeista. Odą tai dar labiau sudirgins.  

Jei planuojate dažyti plaukus, planuokite dažymą prieš dvi savaites. Po garbanojimo procedūros taip pat reikėtų palaukti bent dvi savaites ir tik tuomet dažyti plaukus.  

Po cheminio garbanojimo procedūros 2 paras nerekomenduojama plauti galvos. Taip pat vertėtų pasirūpinti plaukų drėkinimo priemonėmis.  

Taip pat nepamirškite, kad Jūsų plaukai vidutiniškai sutrumpėja nuo 5 iki 7 cm. Tad įvertinkite ar galutinis variantas Jums tiks.  

Cheminis plaukų garbanojimas kaina 

Cheminis plaukų garbanojimas kainuoja nuo 20 iki 70 Eur. Procedūros kaina pirmiausiai priklauso nuo Jūsų plaukų ilgio. Taip pat brangiau kainuoja keratininis plaukų garbanojimas (bio cheminis plaukų garbanojimas).  Keratininiam plaukų garbanojimui naudojamų priemonių kaina didesnė, todėl ir pati procedūra brangesnė.  

Plaukų garbanojimo procedūra užtrunka vidutiniškai apie 1,5 val.  

Cheminis plaukų garbanojimas Vilniuje Jums saugiau bus atliktas grožio salone Nefertitė“, Kare šeimos kirpykloje, Koralų grožio namuoseFenix grožio studijoje, studijoje Mano grožio pagrindai 

Cheminis plaukų garbanojimas Kaune profesionaliai atliekamas studijoje Hair by Agnė, įvaizdžio salone 313 Rolė 

Garbanos ar lengvos bangos – tai gali būti lengvai išpildoma. Svarbiausia, kad tikrai žinotumėte jog to norite. Taip pat būtinai pasidomėkite apie plaukų specialistą, kuris atliks cheminį garbanojimą. Labai svarbu, kad tai darytų kompetentingas žmogus, kuris atlikęs daugybę tokių procedūrų. Taip būsite užtikrinta, kad plaukų garbanojimas bus atliktas tinkamai su mažiausia žala Jūsų plaukams. Kokybiškos priemonės ir meistriškos rankos pavers Jūsų plaukus banguojančia jūra! 

Atgal