Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Holistinis masažas - poilsis visam kūnui

2019-09-25

Holistinis masažas - poilsis visam kūnui

Masažo nauda yra nenuginčijama, o pačios procedūros ištakos siekia pačius seniausius laikus. Jau senovėje žmonės žinojo, kad masažo pagalba galima nuraminti mintis, atsipalaiduoti, gydyti kūną, sumažinti skausmus. Iki šių dienų atsirado daugybė skirtingų masažo rūšių - taškinis masažas, hidromasažas, gydomasis, klasikinis, holistinis masažas ir kiti.  

Masažai dažniausiai atliekami rankomis, tačiau kartais pasitelkiami ir tam skirti aparatai, taip pat dažnai naudojami masažiniai aliejai, kurie padeda pasiekti dar geresnių rezultatų. Masažai naudingi bet kurio amžiaus žmogui. Tiek vaikams tiek suaugusiems masažas padeda atsipalaiduoti bei suaktyvinti kraujotaką, limfinę sistemą, sustiprina imunitetą bei pagerina bendrą savijautą ir laikyseną.  

Norime supažindinti Jus su populiaria masažo rūšimi - holistiniu masažu. Sužinosite kaip jis atliekamas, kokia jo nauda ir kur rasti masažo terapeutą, kuris profesionaliai ir taisyklingai atliktų šį masažą. Šio masažo nauda neabejoja niekas pasaulyje, kadangi tai pats geriausias būdas atgaivinti mintis ir atpalaiduoti pavargusį kūną.  

Holistinis masažas - kas tai?  

Kasdien mes dažniausiai ilgą laiką praleidžiame vienoje pozicijoje – stovime ar sėdime darbe. Mūsų kūnas patiria nuolatinį disbalansą, todėl turime padėti jam atsistatyti. Be to, nuolatinė įtampa, skubėjimas ir darbo krūviai kenkia ir mūsų nervinei sistemai, o būtent holistinis masažas padeda atstatyti ne tik kūno, bet ir minčių pusiausvyrą. Tai masažas, kuris paveikia kiekvieną kūno ir proto dalelę.  

Holistinis masažas tai daugybės skirtingų masažo rūšių sujungimas. Tai viso kūno atsipalaidavimo seansas. Pats žodis holistinis reiškia apimantis viską, sujungiantis atskirus veiksmus į visumą. Masažo metu pajusite harmoniją visame kūne. 

Viso kūno holistinis masažas atliekamas rankomis sutelkiant mintis į žmogų, kuris yra tuo metu masažuojamas. Masažas susideda iš kelių skirtingų technikų, kurios apjungiamos ir savaip padeda atskiroms kūno dalims. Atpalaiduojama veido, kaklo, stuburo sritis, o masažas užbaigiamas ties pėdomis. Veikiami tam tikri taškai.  

Holistinį masažą sudaro klasikinis masažas, veido raumenų masažas, modeliuojančio, tajų, šiatsu bei refleksoterapinių masažų tam tikri elementai. Kaip matote, tai visas skirtingų masažų kompleksas.  

Iš dalies masažo meistras tampa ir terapeutu, kuris stengiasi atpalaiduoti ne tik kūną, bet ir  Jūsų mintis. Šio masažo metu galite išsirinkti mėgstamą muziką ar eterinio aliejaus kvapą, tai padės lengviau atsipalaiduoti ir jaustis jaukiai. Gilus atsipalaidavimas yra holistinio masažo tikslas, tai tarsi meditacija. Masažo metu pamiršite kas Jus neramina, užlies maloni šiluma.  

Holistinis masažas dažniausiai trunka apie 2 val., jo metu ne tik masažuojamas ir atpalaiduojamas kūnas, bet dažnai klientai palepinami ir vonele kojoms bei raminančia arbata po seanso. Svarbu iš karto po masažo neskubėti, o pasėdėti, pamedituoti ir leisti kūnui visiškai atsipalaiduoti. Pasimėgaukite šia malonia akimirka kuo ilgiau.  

Holistinio masažo nauda  

Holistinio masažo metu organizmas išskiria endorfinus. Būtent endorfinai padeda nusiraminti, jaustis laimingiems, stiprina mūsų imunitetą. Endorfinai dažnai vadinami laimės hormonais. Todėl šis masažas puiki priemonė atsipalaiduoti emociškai pavargusiems žmonėms. 

Holistinis masažas puikiai tinka tiek suaugusiems tiek vaikams. Jo poveikis tiesiog nenuginčijamas.  

Masažo metu pagerėja kraujotaka, organizmas geriau aprūpinamas deguonimi. Be to, pagerėjus kraujotakai organizmas lengviau aprūpinamas naudingomis maistinėmis medžiagomis. Taip pat pagerėja ir širdies darbas.  

Suaktyvinamas ir pagerinamas limfinės sistemos darbas. Aktyvesnis jos veikimas padeda greičiau ir efektyviau pašalinti susikaupusius toksinus iš organizmo. Limfinė sistema atsakinga už mūsų imunitetą ir jo apsaugą nuo žalingo aplinkos poveikio.  

Sumažinami spazmai, padeda išvengti mėšlungio. Stiprinami visi kūno raumenys. Be to, reguliariai atliekamas masažas pagerina sąnarių lankstumą. Todėl lengviau judėsite, ne taip greitai nusidėvės sąnariai.  

Masažas padeda sumažinti nugaros skausmus, ypatingai juosmens srityje. Tai dažna šiuolaikinių žmonių problema. Daug laiko praleidžiama prie kompiuterio, nepatogiai sėdint. Todėl tokiems žmonėms ypatingai rekomenduojamas holistinis masažas. Jei reguliariai lankysitės masažui bent kartą per savaitę, net nepastebėsite kaip pradings nugaros skausmai.  

Holistinis masažas taip pat padeda atpalaiduoti raumenis po įtempto darbo. Taip pat ir po aktyvaus sporto. Žinoma, daug kas pasakytų, kad jei sportuoji, tai kam reikalingas masažas. Bet sporto metu raumenys yra stipriai apkraunami, įsitempia. Kiekvienas profesionalus sportininkas lankosi pas masažo specialistą. Tačiau tai dažnai pamiršta žmonės, kurie eina sportuoti dėl savęs.  

Masažas pagerins ir virškinimo sistemos darbą, suaktyvins metabolizmą, pagreitins medžiagų apykaitą. Taip pat pastebėsite, kad pagerėjo ir miego kokybė. Tinkamai atpalaiduotas kūnas daug geriau pailsi. Greičiau užmigsite, neprabusite naktimis ir miegas bus gilesnis. O tai labai svarbu kokybiškam poilsiui.  

Holistinis masažas didina odos elastingumą, pašalinamos negyvos odos ląstelės, oda įgauna sveiką spalvą. Taip pat sumažėja ir celiulitas. O tai daugumos šiuolaikinių moterų problema. Judame mažiau, maistas taip pat dažnai nesubalansuotas. Besikaupiantys riebalai, sutrikusi limfinė sistema ir iššaukia celiulito atsiradimą. 

Holistinis masažas vaikams padeda lavinti atmintį, pojūčius, sustiprinti imunitetą, o derinant kartu su kineziterapija padeda koreguoti laikyseną. Tad kuo anksčiau vaikučius pratinsite prie masažo procedūrų, tuo didesnę paslaugą jiems padarysite. Rodykite vaikams pavyzdį ir mokykite rūpintis savo kūnu.  

Masažas rekomenduojamas visiems, o ypatingai tiems, kurie dažnai jaučiasi emociškai pavargę, patiria stresą. Kadangi holistinis masažas savotiška terapija. O masažo metu naudojami eteriniai aliejai sustiprina pojūčius ir padeda greičiau atsipalaiduoti. Įkvėpsite mėgstamo kvapo, išgirsite malonią muziką, nuraminsite sielą ir mintis.  

Nors po pirmojo seanso tikrai pajusite teigiamus pokyčius, vis tik rekomenduojama rinktis 5 – 10 seansų. Atlikus visą masažų kursą po to rekomenduojama apsilankyti bent kartą per mėnesį, kad poveikis būtų nuolatinis. Dažnai pajutus pagerėjimą po masažų kurso žmonės pamiršta, kad svarbu bent kartais apsilankyti pakartotiniam masažui.  

Šiuolaikiniam žmogui kartais tiesiog reikia sustoti ir viską pamiršti, o holistinis masažas tam puikiausia priemonė. Tai tarsi magija, kuri padeda sugrąžinti jėgas, atgaivina mintis ir pagerina nuotaiką.  

Kaip atliekamas holistinis masažas?  

Pirmiausiai pasišnekėsite su masažo specialistu. Jis norės išsiaiškinti svarbius dalykus, kurie gali turėti įtakos masažuojant. Dažniausiai klausiama apie patirtas traumas, vartojamus vaistus, ligas, paprašoma pasakyti amžių, įvardinti skaudamas vietas.  

Masažo specialistas visa tai pasižymės ir kas kartą stebės Jūsų kūno pokyčius. Be to, pagal Jūsų esamą būseną bus parinktos ir masažo technikos, masažavimo intensyvumas.  

Sekantis žingsnis - išsirinksite patinkančio kvapo eterinį aliejų ar losjoną masažui. Taip pat galėsite pasirinkti ir muziką. Kiekvienas žmogus skirtingas, todėl būtina pasirinkti tai, kas Jums padeda atsipalaiduoti ir maloniai veikia.  

Po to atliekamas masažas. Masažo terapeutas dažniausiai neskubant masažą atlieka per 2 val. Masažo metu yra atblokuojami visi kūno sąnariai, giliai atpalaiduojama nervinė sistema, ryškiai pagerėja limfinės sistemos darbas. Masažo metu terapeutas stengiasi paveikti Jūsų sąnarius, raiščius, sausgysles, raumenis. Atpalaiduojama pečių juosta, kaklas, atliekamas galvos masažas.  

Po masažo šiltai įsitaisysite ir išgersite šiltos ir kvapnios žolelių arbatos. Kai kurie masažo specialistai papildomai palepina ir kojų vonele. Kojų vonelė tobulai papildo holistinį masažą. Mūsų pėdos yra tarsi antroji širdis. Čia slypi daugybė svarbių taškų, kurie atsakingi už mūsų vidaus organus. Tad atpalaiduotos pėdos, padės dar labiau atpalaiduoti kūną. Be to, vonelės kojoms padeda stiprinti imunitetą, pagerinti kraujotaką, stimuliuoja vidaus organų darbą, padeda atsikratyti įvairių negalavimų.  

Holistinis veido masažas 

Nors holistinis masažas yra skirtas viso kūno atsipalaidavimui, kartais atliekamas vien veido masažas. Žinoma, tokio masažo metu neapsiribojama vien veido sritimi. Holsitinio masažo metu, skirto veidui, masažuojamas veidas, dekoltė sritis, pečių juosta.  

Masažo metu veido bei dekoltė srities oda tampa elastingesnė, pagerėja tonusas, oda ima sparčiau atsinaujinti. Holistinis masažas padeda sumažinti smulkias mimikos raukšleles ir neleidžia atsirasti naujoms. Tad tai puiki prevencija norinti sustabdyti senėjimo procesus.  

Holistinis veido masažas atliekamas naudojant eterinius aliejus. Dėl to geriau atsipalaiduojama, pamaitinama oda. Tam, kad rezultatas būtų efektyvus, rekomenduojama apsilankyti mažiausiai 6 seansuose. Geriausia jei apsilankymai būtų po 2 kartus per savaitę. Taip masažo poveikis bus geresnis. Todėl nerekomenduojama daryti ilgų tarpų tarp seansų. Na, o užbaigus kursą specialistai rekomenduoja bent kartais apsilankyti profilaktiškai. Rekomenduojame išbandyti, rezultatai Jus nustebins.  

Holistinis veido masažas trunka iki 60 min.  

Dalinamės video įrašu, kuriame pamatysite kaip atliekamas holsitinis veido masažas.  

Holistinis Hakim stuburo masažas 

Kaip jau minėjome, holistinis masažas susideda iš daugybės kitų masažo rūšių elementų. Stuburui atliekamas masažas naudojant Hakim techniką. Tai itin švelnūs, atsargūs masažo judesiai skirti tik stuburui. Judesiai harmoningi ir kartojami ritmiškai. Pamažu keičiami lengvi prisilietimai į tempimą, lengvą spaudimą. Paveikiami vidiniai organai, pagerėja energijos cirkuliacija visame kūne. Atpalaiduojami raumenys, taip pat atliekama minimalių stuburo pasislinkimų korekcija. Jei vargina stuburo skausmai, masažas padės juos sumažinti. Taip pat masažuojant stuburą organizmas išsivalo, lengviau pasišalina toksinai.  

Holistinis Hakim masažas gali būti atliekamas kartą per savaitę. To pilnai užteks, kad pajustumėte kokią naudą jis duoda Jūsų organizmui ir kūnui. Ši masažo rūšis labai padeda esant skoliozei. Tai yra stuburo išlinkimo mažinimui ir laikysenos gerinimui.  

Stuburo masažas kaip ir viso kūno masažas padės Jums atsipalaiduoti. Kadangi tai vis tiek holistinis masažas - pajusite harmoniją su Jus supančia aplinka, savo mintimis ir kūnu. Toks masažas puikiai tinka kaip terapija.  

Hakim holistinio stuburo masažo trukmė iki 1 val.  

Kada neatliekamas holistinis masažas 

Bet kokia procedūra ir prisilietimas prie žmogaus kūno reikalauja atsakingumo. Todėl ir holistinis masažas esant tam tikroms kontraindikacijoms neatliekamas.  

Holistinio masažo seansą reikėtų atidėti jei karščiuojate, sergate ūmiomis ligomis. Tokiu atveju palaukite kol pasveiksite ir tuomet jau stiprinkite organizmą masažu.  

Masažas neatliekamas sergantiems onkologinėmis ligomis, turintiems polinkį kraujuoti, sergant venų varikoze, esant atviroms žaizdoms, infekcijoms.  

Holistinį masažą rekomenduojama nukelti jei esate labai stipriai išsekę tiek emociškai, tiek fiziškai. Jei jaučiate, kad sveikata prasta, tačiau kol kas nepasireiškė jokios ligos simptomai, vis tiek atidėkite masažo seansą. Organizmas masažo metu neturėtų būti visiškai išsekęs.  

Kiek kainuoja holistinis masažas?  

Holistinis masažas dažniausiai atliekamas visam kūnui. Tačiau kartais daromas ir vien nugaros, stuburo masažas. Todėl kiekvienu atveju skiriasi ir masažo kaina. Pilno holistinio masažo kaina pas mūsų partnerius kainuoja nuo 25 Eur iki 55 Eur. Kainos dydis dar priklauso nuo papildomų priedų. Vien nugaros ar stuburo masažas kainuos apie 16 Eur. Holistinis masažas atliekamas ir nėščiosioms. Tokio masažo kaina 28 Eur. Holistinio veido masažo vidutinė kaina 20 Eur.  

Holistinis masažas Vilniuje profesionaliai atliekamas Dildaukio klinikoje, gydomosios kosmetologijos centre Reiki kelias bei Masažo klinikoje, kuri įsikūrusi S. Žukausgo g. 21.  

Holistinis masažas Kaune profesionalių specialistų atliekamas Gina grožio studijoje – Atgaiva Jums, na, o būsimos mamytės pasilepinti gali grožio ir SPA studijoje 5 senes 

Jei lankysitės prie jūros, atminkite, kad holistiniu masažu ten Jus gali palepinti SPA Amber palace 

Kodėl holistinio masažo metu naudojami eteriniai aliejai?  

Viena iš svarbiausių holistinio masažo detalių - eterinis aliejus. Aromaterapija šiuo metu labai populiarėja, žmonės norintys jaustis sveiki ir laimingi renkasi įvairius eterinius aliejus ir jų mišinius. Eterinių aliejų yra pačių įvairiausių. Jų poveikis mūsų organizmui taip pat skirtingas.  

Masažo metu įkvėpus eterinių aliejų nurimsta protas, paveikiama centrinė nervų sistema, mažinama nemiga. Eteriniai aliejai labai teigiamai veikia nuotaiką. Todėl derinant šiuos aliejus kartu su holistiniu masažu, kūnas atpalaiduojamas iš išorės ir iš vidaus.  

Pasitelkiant eterinius aliejus dar labiau pagerinama kraujotaka, sustiprinamas imunitetas. Todėl turbūt pastebėjote, kad daugelio žmonių namų vaistinėlėje galima atrasti ne vieną eterinio aliejaus buteliuką.  

Holistinio masažo metu, geriausiam poveikiui naudojami kipariso, levandų ar raudonėlių eteriniai aliejai. Grynas eterinis aliejus odos nepaliečia. Jis yra maišomas su nerafinuotu, šalto spaudimo migdolų aliejumi. Tad  masažo metu palepinama ir Jūsų oda. 

Kartais tiesiog būtina pabėgti nuo kasdienybės, nuraminti mintis ir palepinti kūną. Kasdien kūnas pavargsta fiziškai ir emociškai. Todėl jei nesustosite bent akimirkai ir neleisite kūnui visiškai atsipalaiduoti, galite prisišaukti daugybę ligų. Tačiau mes tikime, kad Jūs rūpinatės savimi ir gera fizinė bei emocinė sveikata yra Jūsų prioritetų sąrašo viršuje. Juk tai didžiausias mūsų turtas!  Na, o jei nemėgstate lankytis masažuose viena, čiupkite draugę ir susiplanuokite visos dienos SPA. Pasirinkite kelias mėgstamas procedūras ir gerai praleiskite laiką. Tai tarsi mini atostogos Jūsų kūnui ir mintims.  

Atgal