Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Kaip pritraukti nuotakas į savo saloną?

2019-07-10

Kaip pritraukti nuotakas į savo saloną?

Vestuvės - tai viena iš verslo šakų, kurios gyvavo ir gyvuos. Žmonės tuokiasi ištisus metus. Žinoma, vasaros sezonas tam pats palankiausias, bet vis daugėja vestuvių švenčių ir kitais sezonais. Jei turite grožio saloną ar dar tik ketinate jį atidaryti, tai puiki vieta į kurią galite pritraukti nuotakas. 

Reta nuotaka darosi makiažą, manikiūrą ar šukuoseną namuose. Tad kodėl to neišnaudojus. Bet kuriuo atveju nuotaka rinksis grožio saloną, todėl turite kažkuo išsiskirti ir būti labiau matomas grožio salonas nei kiti. 

Salono interjeras

Nors būtų galima manyti, kad svarbiausia tik salono meistrės, tačiau ne ką mažiau svarbus ir salono interjeras. Jei Jūs siekiate, kad salote lankytus daugiausiai nuotakos – pritaikykite jį tam. Visų pirmiausia naudokite interjere kuo daugiau baltos spalvos, rinkitės neryškius, tačiau gana prabangius akcentus. Norint, kad salonas būtų ir praktiškas bei šiek tiek atsirastų kontrasto - kirpėjų kėdes rinkitės juodos spalvos, odinės arba veliūrinės medžiagos, tačiau išskirtinio ir prabangaus dizaino. Veidrodžiai gražiausiai atrodytų dekoruotais aukso ar sidabro spalvos detalėmis. Svarbu, kad bendras salono vaizdas leistų pajusti šventinę nuotaiką. 

Visos paslaugos viename grožio salone

Nuotaka savo svarbiausią gyvenimo dieną skubės, todėl tikrai neturės daug laiko ir nenorės lakstyti pas meistrus, kurie dirba skirtingose vietose. Todėl pasiūlykite jai visą grožio paslaugų spektrą - šventinį manikiūrą, šukuoseną bei makiažą. Nepamirškite ir dovanų, kol nuotakai bus daromas makiažas, palepinkite rankų masažu. Tai padės nuotakai atsipalaiduoti, o Jūs parodysite išskirtinį dėmesį ir taip tikrai susilauksite puikių rekomendacijų. 

Paruoškite nedidelių vaišių - nuotaka tikrai neturės laiko užkąsti iki pat vakaro, tad kodėl jos nepavaišinus vieno kąsnio sumuštinukais, sveikuoliškais sausainiais ar vaisiais ir kavos puodeliu. Tegul Jūsų grožio saloną palieka ne tik graži, bet ir soti. Alkis ne tik padidina irzlumą, bet gali sukelti ir silpnumą. Tad rūpinkitės savo nuotakomis! 

Nepamirškite ir dovanų - tai gali būtų lūpų dažų mėginukas (pritaikytas nuotakos makiažui), veido dulksna (kad šventės metu nuotaka galėtų atgaivinti makiažą), galbūt subtili segė šukuosenai. Mažos smulkmenos stiprina ryšį, o gera klientės patirtis Jūsų salone – raktas į sėkmę. 

Dalyvaukite vestuvių parodose

Dabar vis labiau populiarėja įvairaus pobūdžio parodos, tame tarpe ir vestuvių. Būtent jų metu nemažai jaunųjų išsirenka fotografus, operatorius, dekoratorius ir žinoma, grožio specialistus. Jums tereikia pasistengti patraukti lankytojų dėmesį, pasiūlykite nemokamai išbandyti nuotakos makiažą, pasidalinkite patarimai ir žinoma nepamirškite įteikti vizitinės kortelės ar lankstinuko su pasiūlymais nuotakoms. 

Bendradarbiavimas

Kadangi šiais laikais paslaugų pasiūla yra milžiniška, o konkurencija didelė, geriau ne konkuruoti, o ieškoti su kuo bendradarbiauti. Labai populiaru kai įvairių sričių specialistai susiburia ir teikia jauniesiems iš karto visas vestuvių paslaugas. Paieškokite vestuvių fotografų su kuriais galėtumėte bendradarbiauti ir rekomenduoti vieni kitų paslaugas. Rekomendacijos turi didelę jėgą ir dažniausiai jei žmonės pasitiki vienu specialistu, pasinaudos ir jo rekomendacijomis. 

Socialiniai tinklai

O kaip gi be socialinių tinklų. Juk visos nuotakos tik ir ieško informacijos internete bei socialinių tinklų forumuose. Todėl kuo aktyviau skelbsite įvairią informaciją savo Facebook puslapyje, tuo daugiau sekėjų pritrauksite. Būtinai prašykite, kad jau apsilankiusios klientės paliktų atsiliepimus, dalinkitės savo darbų nuotraukomis, kurkite vestuvių tematika tinklaraštį, dalinkitės patarimais. Kuri nuotaka nenorėtų apsilankyti pas specialistę, kuri puikiai išmano savo darbą ir gali patarti įvairiausias su vestuvėmis susijusiais klausimais. 

Norint pritraukti nuotakas į savo grožio saloną svarbu kažkuo išsiskirti iš kitų salonų, būti nuolat matomiems, aktyviai reikštis socialiniuose tinkluose, akcentuoti savo salono privalumus. Nuotakos vertina kokybę, profesionalumą ir vestuvių dieną nori jaustis princesėmis. Tad sukurkite joms pasaką ir padėkite tą dieną jaustis ypatingai. 

 

Atgal