Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Kalėdinės dovanos vyrams – misija įmanoma

2020-11-19

Kalėdinės dovanos vyrams – misija įmanoma

Artėja Kalėdos - diena, kai susirenka šeima ir brangiausi žmonės. Žinoma, ši diena nepraeina be Kalėdinių dovanų. Išrinkti Kalėdines dovanas tikrai nemenka užduotis, o ypatingai, kai dovana renkama vyrui. Vyro tikrai nenustebinsite tokios dovanomis, kaip suvenyrai, kosmetikos priemonės ar papuošalai. Tad kuo gi nustebinti vyrus? Kaip išrinkti jiems tinkamą dovaną?  

Dovana vyrui – nuo ko pradėti?  

Prieš pradedant dovanų paieškas rekomenduojame ramiai pasidaryti sąrašą vyrų, kuriems norite nupirkti dovanas. Nelėkite iš karto į parduotuves, dovaną turite gerai apgalvoti, kadangi ji turi atnešti džiaugsmą ir parodyti dėmesį. Labai svarbu tinkamai įvertinti kiekvieną žmogų. Vienos dovanos labiau tinkamos kolegoms, draugams, o kitos artimiausiems šeimos vyrams – sutuoktiniui, tėčiui ar broliui. Kolegoms žinoma galite dovanoti labiau universalias dovanas, nebent žinote jo pomėgius ir galite pritaikyti dovaną konkrečiai tam žmogui.  

Kalbant apie artimiausius vyrus siūlome dovanoti tai, kas atitiktų jų pomėgius. Vyrai labiau vertina praktiškas dovanas. Moterys daugiau romantikės ir džiaugiasi bet kokia smulkmena. Žinoma, priklausomai nuo charakterio, gal būt ir Jūsų artimą vyrą pradžiugintų nedidelė, smagi dovanėlė.  

Dovanos sutuoktiniui  

Jei ieškote dovanos savo vyrui ar sužadėtiniui, apgalvokite, kuo jis domisi ir kokie jo pomėgiai. Gal būt tai žvejys, kuriam puikiai tiks įvairios dovanos iš žvejybos parduotuvės. Žinoma, būtinai pasikonsultuokite parduotuvėje ir aptarkite, kas geriausiai tiktų. Vyrai ypatingai rūpinasi savo automobiliais, todėl jei dovanosite kvepalus automobiliui ar priežiūros rinkinį automobilio salonui, taip pat nudžiuginsite praktišką vyrą.  

O gal būt Jūsų vyras toks pat romantikas, kaip ir Jūs? Padovanokite jam laiką kartu! SPA namai visuomet turi pasiūlymų dviem asmenims romantiškai praleisti laiką ir pasilepinti atpalaiduojančiomis procedūromis.  

Sauna ir sūkurinė vonia. Tokioje SPA erdvėje galėsite atsipalaiduoti, pasikalbėti ir pasimėgauti dėmesiu vienas kitam. Šiluma, ramybė ir laikas kartu pradžiugins ir vyrą ir Jus.  

Mūsų partneriai siūlo išskirtinę procedūrą - egzotinis Balio salos ritualas. Skamba įdomiai, tiesa? Tai jauki atsipalaidavimo ir kūno gražinimo procedūra dviem. Vyrui atliekamas kūno šveitimas, moteris palepinama kauke kūnui. Tuomet abu pasilepina aromaterapinėje žolelių vonioje. Po to abiems atliekamas balinezietiškas kūno masažas. Po procedūrų ramiai pasivaišinsite arbata ir vaisias. Puiki dovana, jei kartu su vyru mėgstate pasilepinti.  

Jei abu mėgstate masažus, kaip dovana puikiai tiks ir procedūros, kurių metu atliekami keli skirtingo tipo masažai - atpalaiduojantis viso kūno masažas, taškinis galvos masažas, pėdų masažas. Po tokio masažų komplekso abu atgausite jėgas ir pamiršite visus rūpesčius.  

Dovanojant SPA procedūras rekomenduojame pasirinkti kitą miestą. Taip ne tik pasilepinsite SPA namuose, bet ir tuo pačiu apžiūrėsite miestą, gal būt atrasite dar ir kitokių pramogų. Praleiskite turiningą dieną kartu. Kasdien skubėdami tikrai skiriame per mažai dėmesio vieni kitiems, todėl tokia dovana bus geriausia ir vyrui ir Jums!  

Dovana tėčiui  

Jei dovaną renkate šeimos galvai – savo tėčiui, pasistenkite padovanoti arba tai, ko jam šiuo metu reikia arba tokią dovaną, kuri atitiks jo pomėgius. Tėtis toks žmogus, kuris tikėtina turi tikrai daug ką ir kartais nustebinti gali būti sunku. Tačiau gal būt jis kažką kolekcionuoja? Tokiu atveju pasistenkite atrasti į kolekciją naują daiktą, kurio jis dar neturėjo. O jei Jūsų tėtis itin praktiškas žmogus, pasidomėkite, ko jam šiuo metu labiausiai reikia. Gal tai tiesiog pirštinės, šalikas ar nauja piniginė. Gavęs daiktą, kurio jam reikia, jis tikrai liks patenkintas.  

Rinkdamos dovaną tėčiui galite pasirūpinti bendra dovana abiem tėvams. Padovanokite tėvams bilietą į koncertą, apsilankymą SPA centre ar vakarienę dviem restorane. Dažnai vyresnio amžiaus žmonės rečiau kur besilanko ir toks laiko praleidimas drauge tikrai praskaidrins kasdienybę. Žinoma, labai svarbu, kad dovana tenkintų abu. Jei nežinote, koks atlikėjas jiems abiem patiktų - padovanokite čekį su galimybe patiems pasirinkti norimą renginį. Tas pats galioja ir su SPA procedūromis. Jei per daug sunku nuspręsti, kas labiausiai patiktų abiem – dovanokite to centro dovanų kuponą arba tiesiogiai pasiklauskite tėvų, kas juos nudžiugintų.  

Dovana broliui  

Jei Jūsų brolis dar paauglys labiausiai jį nudžiuginsite naujausiomis technologijomis ar ekstremaliomis pramogomis. Tokių gausų pasiūlymą galite atrasti geradovana.lt svetainėje. Kalbant apie technologijas – tai gali būti belaidės ausinės, nešiojama kolonėlė ar išmanusis laikrodis.  

Kalbant apie suaugusius vyrus dovana gali būti atitinkanti jo pomėgius arba bendra dovana skirta jam ir jo antrajai pusei. Tokiu atveju taip pat puikiai tiks SPA procedūros, bilietai į teatrą, koncertą ar kiną. Viena dovana nudžiuginsite du žmones.  

Jei brolis vienišas ar tiesiog norite labiau asmeniškos dovanos, padovanokite jo mėgstamus kvepalus, daiktą susijusi su jo mėgstama veikla arba dovanų čekį apsipirkti kuriame nors didžiajame prekybos centre. Svarbiausia, kad dovana būtų praktiška.  

Ko nedovanoti vyrui?  

Nesvarbu, tai Jūsų sutuoktinis, tėtis, brolis ar kolega, niekada nedovanokite vyrams pliušinių meškučių, suvenyrų, puodelių su Kalėdine atributika ar kitokių niekučių. Vyrai visai kitokie nei moterys ir tikrai nesužavėsite tokiomis dovanėlėmis. Net ir moterys ne visada žavisi tokiais daiktais. Pamenate, rašėme, kad moterims puikiai tinka dovanoti ir papuošalus. Su vyrais ši taisyklė negalioja. Jie puošiasi tikrai retai ir dažniausiai nešioja tik vestuvinį žiedą, apyrankę ar laikrodį. Išimtis, jei Jūsų pažįstamas vyras tokios dovanos nori ir žinote, kad ji tikrai nudžiugins. Kalbant apie laikrodžius, yra manoma, kad dovanojant laikrodį galimas išsiskyrimas. Kiek tame tiesos mes nepasakysime, tačiau jei esate prietaringa, tokią dovaną tiesiog išbraukite iš sąrašo. Na, o jei laikrodį gausite dovanų Jūs, sakoma, kad reikia dovanojančiam sumokėti kelis centus. Taip nieko nenutiks.  

Ar dovanoti pinigus?  

Dažnai manoma, kad pinigai geriausia dovana. Vestuvių, gimimo dienos proga gal būt. Tačiau Kalėdos turėtų džiuginti tokiomis dovanomis, kurios parodo, kad stengėtės, rinkote ir bandėte atspėti to žmogaus norus. Dovanojant pinigus neliks to smagaus jausmo, kai pakuoji dovaną ir randi tai, apie ką svajojai. Pinigai tokio džiaugsmo tikrai nesuteiks.  

Dovanas rinkite jau dabar 

Nors dar neatėjo kalendorinė žiema, rekomenduojame ne tik susidaryti sąrašą kam ir ką dovanosite, bet ir jas nusipirkti. Visų pirmiausia, tai metas, kuomet parduotuvėse dar nėra tiek daug žmonių. Antras dalykas – susipirkus bent dalį dovanų šiuo metu, prieš šventes liks daugiau santaupų. Jei dovanas norite užsisakyti internetu, tai darykite taip pat šiuo metu. Prieš šventes dažnai kažkurių prekių nelieka ir gali nesuspėti pasiekti Jus reikiamu laiku. Pasirūpinus dovanomis iš anksto prieš šventes bus mažiau streso ir galėsite ramiai mėgautis dovanų pakavimu.  

Dovanoti visuomet smagiau, o jei dar pasirūpinsite, kad dovana atitiktų to žmogaus norus, džiaugsmo bus dvigubai. Nepamirškite, vyrai praktiški, neapkraukime jų įvairiais niekučiais. Pasistenkite sužinoti jų norus ir nustebinkite Kalėdų rytą netikėta dovana.  

Atgal