Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Makiažo kursai: kaip pasirinkti tinkamus?

2019-06-30

Makiažo kursai: kaip pasirinkti tinkamus?

Kasmet vis daugėja įvairių sričių grožio specialisčių. Grožio paslaugų sfera tapo patraukli moterims ir merginoms, kurios ieško būdų kaip save realizuoti ar užsidirbti. Nors galima pamanyti, kad jau apstu įvairių specialisčių, bet praktika rodo, kad darbo tikrai netrūksta, o pas geras meistres eilėje palaukti gali prireikti net ir kelis mėnesius. 

Viena iš paklausiausių grožio specialisčių profesijų - makiažo meistrės (vizažistės). Makiažo kursai labai populiarūs ne tik tarp norinčių rimtai dirbti šioje srityje, bet ir tarp moterų bei merginų, kurios nori išmokti pačios tinkamai dažytis. Norint tapti gera specialiste geriausia pradėti nuo savęs ir išmokti puikiai atlikti makiažą sau.

Makiažo kursų tipai

Makiažo kursai yra skirti norinčioms dirbti profesionaliomis vizažistėmis bei toms, kurios nori išmokti dažytis. Toms, kurios renkasi kursus tik dėl savęs galimi du variantai – rinktis individualias arba grupines makiažo pamokas. 

Kiekvienu atveju išmoksite daug naudingų dalykų, kadangi makiažo kursų metu informacija konkreti ir susisteminta. Visa informacija pateikiama aiškiai, teoriją pritaikant praktiškai. Kursų metų pagilinsite jau turimas savo žinias apie makiažą, spalvas, veido tipus bei formas. 

Individualūs makiažo kursai sau

Individualių makiažo kursų metu sužinosite kaip pasirinkti tinkamas priemones pagal Jūsų veido odos tipą, spalvą, veido formą. Dažniausiai vizažistė atlieka Jums profesionalų makiažą vienoje veido pusėje, o po to aiškindama kiekvieną detalę leidžia kitą pusę dažytis pačiai. Kursų metu susipažinsite su tobulam makiažui atlikti skirtomis priemonėmis, sužinosite kaip pačiai be priekaištų pasidažyti. 

Individualūs makiažo kursai Vilniuje organizuojami pas meistres Ieva Das, Aistę Skunčikaitę, „Gineta Makeup, „VK Make Up“, „Elfų namuose, „Carolina make-up studio“, „Yoli“grožio salone, „Make Up Store“, „Make up your life“, „Face maker“. 

Individualūs makiažo kursai Kaune rengiami „Indre Vay Make-up Artist“, „Carolina make-up studio“. 

Individualūs makiažo kursai rengiami ir Šiauliuose, tereikia sekti informaciją kada meistrės iš Vilniaus ar Kauno rengia tokius kursus būtent šiame mieste. 

Individualūs makiažo kursai trunka nuo pusantros iki 4 valandų. Kaina svyruoja nuo 35 iki 80 EUR. 

Grupiniai makiažo kursai sau

Makiažo kursai sau rengiami ne tik individualiai bet ir grupėms. Grupiniai užsiėmimai dažniausiai trunka kiek ilgiau nei individualūs, kadangi stengiamasi, kad kiekviena dalyvė galėtų išsiaiškinti visus jai rūpimus klausimus. Pradžioje supažindinama su priemonėmis, padedama susitvarkyti savo kosmetikos krepšelį, papasakojama kaip tinkamai pasirinkti priemones. 

Pasibaigus teorinei daliai visos kursų dalyvės mokosi teoriją pritaikyti praktiškai ir pasidaryti sau nepriekaištingą makiažą. Kursuose gali būti mokoma pasidaryti tik dieninį ar vakarinį makiažą arba iš karto abu. 

Grupiniai makiažo kursai Vilniuje rengiami „Carolina make-up studio“, „Yoli“ grožio salone. Grupiniai makiažo kursai Kaune organizuojami „Carolina make-up studio“. 

Grupinių kursų kaina nuo 70 iki 150 EUR. Jie trunka ilgiau nei individualios pamokos. 

Makiažo vakarėliai

Kuomet sunku sugalvoti kaip originaliai atšvęsti gimtadienį ar mergvakarį - puikus pasirinkimas makiažo vakarėliai. Jų metu galima pasirinkti kelis variantus - makiažas gali būti atliekamas tik pagrindinei šventės dalyvei, kitoms papasakojant visą eigą, taip pat galima rinktis ir bendrą pamokėlę, kurios metu visos dalyvės pasidažys pačios su meistrės pagalba. Tokių vakarėlių metu ne tik mokomasi ne tik makiažo paslapčių, bet ir rengiamos vaišės, linksmi žaidimai, fotosesija. 

Puikius makiažo vakarėlius siūlo „Make Up store“ Vilniuje. 

Ekologiška makiažo pamoka

Jei esate ekologiškų produktų bei kosmetikos mylėtoja Jums tikrai patiks ekologiško makiažo kursai rengiami salone Elfų namai Vilniuje. Jų metų mokysitės kaip pasidaryti makiažą naudojant ekologišką prancūzų dekoratyvinę kosmetiką „Couleur Caramel“.  Tai kosmetika, kurios sudėtis ekologiška, praturtinta vitaminais, antioksidantais bei natūralia apsauga nuo saulės. 

Makiažo kursai puiki galimybė išmokti pasigrąžinti be specialisčių pagalbos, o dažnai tai tampa ir naujos profesijos pradžia.

Atgal