Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

NUMEROLOGIJA - ką apie Tave sako skaičiai?

2023-11-28

NUMEROLOGIJA - ką apie Tave sako skaičiai?

Žmonės nuo seno žavisi skaičiais, astrologija ir kitais mistiniais dalykais. Nors kai kam skaičiai yra tik skaičiavimo priemonė, tačiau skaičiai gali simbolizuoti paslaptis. Numerologija yra tikslusis mokslas apie skaitmenis ir jų tarpusavio sąveiką. Manoma, kad numerologijai jau daugiau nei 5000 metų, o šio paslaptingo mokslo pradininkas buvo Pitagoras.  

Numerologijoje kiekvienas skaičius turi savo reikšmę, todėl žmonės susižavi šiomis skaičių reikšmėmis, norėdami pažinti save ir sužinoti apie savo aplinkinius žmones. Asmeninė numerologija suteikia galimybę pažvelgti į kiekvieno žmogaus vidų, jo savybes, apie kurias net neįtariame ar rimtai jų nevertinome. Numerolologija – tai tarsi likimo numerologija, stipri priemonė savęs ir kitų pažinimui.  

Šiame straipsnyje supažindinsime su skaičių numerologija, numerologija pagal gimimo metus bei numerologija - tarpusavio suderinamumu.  

NUMEROLOGIJA – PAGAL GIMIMO DATĄ 

Pagal Pitagoro sukurtą numerologiją pagal gimimo datą, galima sužinoti apie savo pašaukimą, charakterio savybes, gabumus ir talentus. Norite sužinoti daugiau apie save ir sužinoti, ką atskleidžia jūsų gimimo data?  

Kaip apskaičiuoti? 

Tam, kad sužinotumėte ką apie jus atskleidžia numerologija – gimimo data, tiesiog reikia atlikti paprastus aritmetinius veiksmus. Pavyzdžiui, gimėte 1987 metų rugsėjo 13 dieną. Ant lapo susirašykite visus skaičius, kurie yra gimimo datoje - 1987 09 13. Tuomet sudėkite visus turimus skaitmenis: 1 + 9 + 8 + 7 + 0 + 9 + 1 + 3 = 38 . Dabar reikia sudėti gautus skaičius tarpusavyje: 3 + 8 = 11. Taigi, jei gaunasi dviženklis skaičius, reikia sudėti skaičius dar kartą, kol gausite skaičių nuo 1 iki 9: 1 + 1 = 2. Taigi, gautasis skaičius yra labai svarbus, gyvenimo kelio arba likimo skaičius.  

Skaičių reikšmės pateikiamos žemiau.  

1 – Lyderis, intelektualas, individualistas.  

Charakterio savybės. Po šiuo skaičiumi slepiasi sėkmingi, intelektualūs, vadovauti sugebantys žmonės. Vieneto žmogus trokšta pripažinimo ir garbės. Iš prigimties žmonės gimę po vienetu yra lyderiai, individualistai, emocingi, impulsyvūs ir jausmingi. Jiems būtina ką nors veikti, užsiimti bei dominuoti. Šie žmonės labai reikalauja dėmesio ir pagarbos iš kitų, tačiau patys itin jautriai reaguoja į kritiką.  

Neigiamos savybės. Reiklūs, egoistai, netolerantiški bei greitai prarandantys susidomėjimą. 

Darbas ir karjera. Kadangi po šiuo skaičiumi gimę žmonės linkę vadovauti, jie bet kokia kaina siekia karjeros. Jiems tinka būti vadovais, gydytojais, dailininkais, fotografais, vadybininkais ar net dėstytojais. Kadangi šie žmonės yra karjeristai, jiems būtinas kokybiškas poilsis, kad neperdegtų.  

Sveikata. Vieneto žmonės yra linkę turėti didelį kraujospūdį. Taip pat jų jautri širdis, kraujotaka bei reikėtų saugoti akis.  

2 – Romantikas, geraširdis, inteligentiškas.  

Charakteris. Po šiuo skaičiumi gimę žmonės yra jautrūs ir romantiški. Jie yra geros širdies, supratingi, išmintingi ir diplomatiški. Šie žmonės yra labai intelektualūs. Jie nemėgsta išsiskirti, yra itin pareigingi, sąžiningi ir kantrūs. Dvejeto žmonės yra kūrybingi, tačiau dažnai vadovaujasi protu, nei širdimi.  

Neigiamos savybės. Patiklūs, nerimastingi, neryžtingi, perdėtai jautrūs. 

Darbas ir karjera. Šiems po dvejetu esantiems žmonėms, labiausiai tinka darbas, kuris nereikalauja išskirtinumo ar lyderiavimo. Tačiau jie yra puikūs pedagogai, socialiniai darbuotojai, administratoriai, pardavėjai, buhalteriai ir panašiai. Taip pat jie gali save realizuoti meno srityje, nes yra meniški ir jautrūs.  

Sveikata. Dvejetai yra apdovanoti puikia sveikata, todėl jei vengiama žalingų įpročių, rimtų sveikatos problemų neturėtų kilti. Teigiama,  jautriausia vieta - virškinimas.  

3 - Draugiška siela, energingasis, stiprios valios.  

Charakteris. Trejeto žmonės yra labai draugiški, kupini energijos ir džiaugsmo, visada pasirengę padėti. Jie iš prigimties yra stiprios valios žmonės. Trejetai retai vadovaujasi sveiku protu, jie pasiduoda emocijoms, pasitiki savo intuicija bei psichologo įžvalgumu. Jie taip pat yra dosnūs, lakios vaizduotės, ambicingi. Dažnai trejetai nemėgsta rutinos ir monotonijos, jie nuolat turi bendrauti, atkreipti į save dėmesį bei džiuginti kitus. Pasak numerologų, tokių žmonių pagrindinis tikslas yra nuolatinis tobulėjimas ir nuolatinė veikla, tad jiems tinka mokytis naujų dalykų, kursų.  

Neigiamos savybės. Neatsakingumas, nuotaikų kaita, nepatikimunas 

Darbas ir karjera. Kad atskleistų savo talentus, trejetams geriausios profesijos yra pediatras, rašytojas, aktorius, dainininkas, šokėjas, dailininkas ar juristas. Jie taip pat būtų puikūs renginių organizatoriai, architektai, dizaineriai ir fotografai.  

Sveikata. Trejetų jautriausios vietos yra nervų sistema bei inkstai. Todėl vertėtų juos pasaugoti. Jiems rekomenduojama palepinti save įvairiais atpalaiduojamais masažais.  

 4 – Protingi, praktiški, garbingi.  

Charakteris. Tai tvirtai ant žemės stovintys žmonės, nes vadovaujasi protu, visada žino ko nori. Šie ketverto žmonės yra uždari, ryžtingi, savarankiški, rimti ir garbingi. Jie yra itin tvarkingi ir praktiški, reiklūs sau ir aplinkiniams. Tačiau jie mėgsta primesti savo nuomonę kitiems. Ketvertai yra tikri konservatoriai.  

Neigiamos savybės. Užsispyrę, įtarūs, kritiški. 

Darbas ir karjera. Pagal numerologus, ketvertų pašaukimas yra siekti aukštumų mokslo ir technikos srityse. Jiems tinka darbai, kuriuose reikia tikslumo ir kruopštumo. Jie puikiai gali būti išradėjais, matematikais, mokslininkais, ekonomistais, banko tarnautojais, juristais ir skulptoriais.  

Sveikata. Ketvertai linkę į mažakraujystę, jų jautrios vietos yra nugara ir galva. Todėl jiems karts nuo karto reikėtų atlikti gydomuosius nugaros masažus

5 - Aktyvūs, nepriklausomi, entuziastai.  

Charakteris. Penketai yra linksmi, kupini gyvybės ir entuziazmo. Jie tiesiog negali pakęsti, jei kas nors mėgina suvaržyti jų laisvę, nes jie labai vertina nepriklausomybę. Geriausias šio skaičiaus žmonių mokytojas yra gyvenimas. Penketai turi labai daug draugų, mėgsta išbandyti naujus dalykus bei išgyventi stiprias emocijas. Nuobodulys ir monotonija yra didžiausi šių žmonių priešai. Šie žmonės privalo jaustis reikalingi, tam, kad save realizuotų, nes jiems reikia padėti kitiems, išklausyti ir bendrauti.  

Neigiamos savybės. Nerimastingi, dramatiški, nepastovūs.  

Darbas ir karjera. Puikus pasirinkimas penketams renkantis darbus - viešieji ryšiai, diplomato ir advokato profesijos. Jiems taip pat tinka darbai, kurie yra susiję su rizika ir naujovėmis. Penketai save gali realizuoti ir kaip sportininkai.  

Sveikata. Kadangi penketai yra labai aktyvūs ir nuolat lekia, labiausiai dėl to kenčia nervų sistema. Juos gali kamuoti nemiga. O dėl per didelio jautrumo jie yra linkę sirgti neurozėmis ir skrandžio ligomis.  

6 – Optimistas, kilniaširdis, smalsus.  

Charakteris. Šešetai iš prigimties yra dideli optimistai, kupini žavesio, nuotaikos žmonės. Jie visada turi savo nuomonę, nors nemėgsta lyderiauti ir kartais prisibijo savo nuomonę apginti. Šio skaičiaus žmonėms svarbiausia yra bendrauti ir rūpintis kitais ir juos išklausyti, todėl jie yra ypač gerbiami ir mėgstami. Taip pat šešetai yra labai tolerantiški.  

Neigiamos savybės. Nervingi, įkyrūs, norintys įtikti. 

Darbas ir karjera. Šešetams labai svarbi materialinė gerovė. Jie yra sumanūs, išradingi ir veiklūs, todėl jiems puikiai tinka verslininko karjera. Šie šešeto žmonės gali būti puikūs kulinarai, vertėjai, psichologai. 

Sveikata. Šešetai yra linkę sirgti peršalimo ligomis, jų jautriausios vietos yra būtent - viršutiniai kvėpavimo takai bei širdis.  

7 - Santūrus, dvasingas, drovus. 

Charakteris. Septynetai yra labai dvasingi, linkę į mistiką, okultizmą bei numerologai teigia, kad jie yra apdovanoti aiškiaregystės dovana. Šie žmonės kitiems atrodo keisti ir nesuprantami. Jie yra drovūs, tačiau spinduliuoja kitiems savitumą, todėl žmones tai traukia. Buitis septynetams yra tikras iššūkis, jie labai nepraktiški, nors kituose žingsniuose siekia tobulumo.  

Neigiamos savybės. Nekantrūs, nešališki, netaktiški.  

Darbas ir karjera. Septynetams reikia nuolat tobulėti, ieškoti ir kurti. Jiems tinkamos verslininkų, archeologų, menininkų, mokslininkų profesijos. Taip pat jie gali tapti puikūs dvasininkai ar net vienuoliai.  

Sveikata. Šio skaičiaus žmonėms jautriausia vieta yra nervų sistema, nes jie yra labai jausmingi ir itin jautriai reaguoja į bet kokias smulkmenas. Jiems taip pat rekomenduojama darbą derinti su poilsiu, kad nervų sistema pailsėtų.  

8 – Kovotojas, kruopštus, fatališkas. 

Charakteris. Aštuoneto žmonės yra stiprios fatališkos asmenybės, tikri lyderiai. Jie labai daug reikalauja tiek iš savęs, tiek iš aplinkinių, todėl jų kiti žmonės dažnai vengia ir nesupranta. Jie labai pyksta jei kas nors vyksta ne pagal juos, ne taip kaip suplanuota, tada tampa labai griežti ir negailestingi. Taip pat šio skaičiaus žmonės yra kruopštūs, jiems svarbios visos detalės. Dažnai kitus užkrečia savo idėjomis, atkakliai siekia tikslo. Pasak numerologų, aštuonetai jei savęs nerealizuoja jaučiasi tikri nevykėliai. Jie iš prigimties yra laimės kūdikiai, nors kartais laimę ir tenka iškovoti.  

Neigiamos savybės. Savanaudiški, užsispyrę, neperkalbami. 

Darbas ir karjera. Aštuonetams labiausiai tinkamos šios profesijos: valstybės tarnautojas, politikas, žurnalistas, psichologas. Taip pat aštuonetai gali tapti dvasiniais lyderiais, ezoterikais 

Sveikata. Šio skaičiaus žmonių jautriausios vietos yra kepenys ir skrandis.  

9 – perfekcionistas, pasiaukojantis, iškalbingas. 

Charakteris. Devynetai yra labai lakios vaizduotės, protingi, aktyvūs, taktiški, dvasingi, draugiški ir linksmi žmonės. Jie visada pasiruošę pasiaukoti dėl kitų. Šio skaičiaus žmonės turi išlavintą intuiciją, iškalbingumą ir net aiškiaregystės gebėjimų. Šiems žmonėms pinigai, turtai ir šlovė nėra būtinybė. Jų siekis yra dvasiškai tobulėti, padaryti kitus laimingesniais ir padėti likimo nuskriaustiesiems. 

Neigiamos savybės. Reiklūs, sudėtingo mąstymo.  

Darbas ir karjera. Labiausiai devynetams tinka tapti mokslininkais, filosofais, rašytojais, menininkais. Jie puikiai save realizuotų kaip astrologai, socialiniai darbuotojai, gidai. Jiems taip pat labai tinka dalyvauti visuomeninėje ir labdaringoje veiklose.  

Sveikata. Devynetų jautriausia vieta yra smegenys. Jie taip pat linkę dažnai sirgti virusinėmis ligomis. 

Taigi skaičių numerologija, labai daug pasako apie žmogaus charakterio teigiamas bei neigiamas savybes. Numerologija - skaičių reikšmės, padeda atskleisti ne tik kokį darbą labiausiai tiktų dirbti, bet ir su kokiomis ligomis žmonės linkę labiau susidurti.  

SUDERINAMUMAS NUMEROLOGIJOJE 

Kadangi, jau aptarėme kaip skaičių numerologija apibūdina pačius žmones, įdomu apžvelgti ir ką parodo skaičiai, kalbant apie santykius. Jei norite išsiaiškinti apie savo santykius su kitais, siūlome peržvelgti numerologiją suderinamumo srityje.  

Jums tereikia apskaičiuoti partnerio gyvenimo skaičių kaip nurodyta anksčiau straipsnyje. Kadangi savo skaičių jau žinote, belieka tik skaityti atsakymus.  

1-  lengvai pavergia priešingą lytį. Iš prigimties žavūs ir sugeba sužavėti net ir tuos, kurie į juos iš pradžių nereaguoja. Vienetai trokšta dominuoti ir reikalauja dėmesio. Miegamajame jie būna aistringi, gundantys ir neturi suvaržymų. Dėl didelės meilės jie linkę aukotis bei yra ištikimi. Geriausiai suderinami yra su 2 ir 6 skaičių žmonėmis, nes jie yra kantrūs ir geba atiduoti dėmesį vienetukams.  O su 8, santykiai gali turėti labai daug iššūkių, kaip ir su 4 ir 9.  

2 – yra labai rimtai žiūrintys į santykius, ištikimi ir atsidavę šeimai. Šio skaičiaus žmonės tuokiasi tik iš meilės. Na o jei meilės nepavyksta rasti – pasirenka vienišių gyvenimą. Jie tiesiog trokšta būti mylimi ir reikalingi, todėl neretai aukojasi šeimai ir pamiršta patys save. Labiausiai dvejetukams tinkami partneriai turintys 2 ir 6 skaičius. Santykiai su kitu dvejetuku turi neblogas perspektyvas, nes šio skaičiaus žmonės jaustų vienas kito poreikius ir pasistengtų juos patenkinti. Su šešetu taip pat turėtų būti geri santykiai, nes šešetai linkę rūpintis, saugoti ir suprasti. Na, o sunkiausi santykiai turėtų būti su 5 ir 9 skaičių žmonėmis, nes jiems reikia daug erdvės, savarankiškumo santykiuose.  

3 – tikri idealizuotojai. Jie labai ilgai ieško tikros meilės, todėl neskuba kurti šeimos. Trejetai rūpinasi savo išvaizda, yra reiklūs kitiems, vertina laisvę ir grožį. Jiems reikalingas toks pat veiklus, aktyvus, bendraujantis partneris. Jei santykiai pasidaro nuobodūs, šio skaičiaus žmonės nejučia ima dairytis kažko naujo. Jiems santykių paversti nuobodžiais neleis tie, kurie turi 1 ir 5 skaičių. Tačiau didelių vilčių nevertėtų turėti su skaičiumi 7, nes šis skaičius kažin ar sugebės išlaikyti jūsų dėmesį, o išsiskyrimas gali būti labai bjaurus.  

4 – trokštantys darnių santykių. Šio skaičiaus žmonės mažiau kalba apie meilę, bet labiau linkę ją įrodyti. Dažnai yra nepatiklūs ir uždari žmonės. Tačiau ketvertai yra ištikimi, puikiai rūpinasi šeima. Miegamajame jie yra išradingi ir drąsūs. Ketvertams reikia, kad partneris jų visada lauktų, pasitiktų, apibertų komplimentais. Todėl geriausiai suderinami jie yra su žmonėmis turinčiais skaičius 2 ir 8, nes šie žmonės stengsis, kad partneris jaustųsi laimingas bei nuoširdžiai juo rūpinsis. Ketvertai gali kurti santykius ir su kitais skaičiais, tačiau atsargiems reikėtų būti su 9 , nes jie nesuteiks tiek reikiamos šilumos ir atsidavimo ir 5, nes penketai neatrodo pakankamai patikimi.  

5 – ieškantys meilėje permainų ir pramogų. Jie yra patrauklūs, lengvai sužavi kitus, tačiau pačius penketus sužavėti sunku. Su nuobodžiais žmonėmis šiam skaičiui ne pakeliui, jam reikia partnerio, kuris yra toks kaip jis. Penketams reikalingas partneris, kuris gebėtų palaikyti tokį penketo gyvenimo būdą, suprasti nuotaikų svyravimą bei jiems nusileisti. Taigi, tinkamiausi penketui partneriai yra turintys skaičius 1 ir 7, nes jie gali gyventi tokiu pat ritmu kaip ir penketas. Labiausiai nesuderinami santykiai turėtų būti su skaičiumi 8, nes jis gali itin kontroliuoti penketą.  

6 – šeima, jiems svarbiausia gyvenime. Jie pasišventę buičiai ir vaikų auklėjimui. Jie rūpinasi, kad namuose būtų jauku ir ramu. Nors kartais šešetai elgiasi per daug globėjiškai. Šešetai yra lengvo charakterio, jiems nėra sunku išsirinkti sau antrą pusę ir kurti darnius santykius. Geriausiai šešetai yra suderinami su 2 ir 6 žmonėmis, nes jie lygiai taip pat yra rūpestingi ir mylintys. Vienintelis skaičius su kuriuo gali būti sunku išlaikyti santykius – 7, nes šiam skaičiui reikės asmeninės erdvės. 

7 – šio skaičiaus žmonės idealizuoja meilę ir labai nusivilia jei jų lūkesčiai neišsipildo. Kadangi septynetai yra uždari, jie sunkiai reiškia jausmus ir nelengvai randa partnerį. Dažnai septynetams svarbiau seksas, o ne geri santykiai. Jiems svarbu surasti partnerį, kuris jų nevaržytų ir suprastu poreikius. Todėl jiems idealiausias partneris yra taip pat 7, nes jie puikiai vienas kitą suprastų. Taip pat septynetams tinkamas partneris, turintis skaičių 5, tačiau reikėtų vengti būti kritiškiems vienas kitam. Skaičių 8 turintis partneris gali per daug kontroliuoti septynetą, o tai santykius gali paversti labai trapiais.  

8 – trokšta didelės meilės, jiems reikalingi stiprūs išgyvenimai. Jie linkę valdyti visą šeimą ir partneriui neleidžia kištis į jų gyvenimą. Dėl šio bruožo aštuonetai dažnai pasirenka vienatvę. O jei santykiai su partneriu jiems neteikia pasitenkinimo, jie pasišvenčia darbui. Šio skaičiaus žmonėms svarbus partnerio palaikymas, motyvavimas ir supratimas. Aštuonetams labiausiai tinkami partneriai, kurių skaičius 4, nes jie dirbs su jais ir bus šalia bei skaičius 2 stengsis, kad jų tikslai sutaptų. Sudėtingiausi santykiai gali būti su skaičių 1 turinčiu partneriu, nes jie vienas kitam nesileis į kompromisus, nenuolaidžiaus, todėl jie greitai gali prarasti kantrybę vienas su kitu.  

9 – yra nepriklausomi ir išdidūs, todėl nemėgsta rodyti jausmų. Dažnai kitiems atrodo nepasiekiami. Taip pat devynetams sunku paleisti praeities santykius. Iš partnerio jie reikalauja labai daug. Todėl jiems reikia atidaus, suprantančio partnerio. Būtent kitas skaičių 9 turintis parteris tą galėtų suteikti, jie vienas kitą suprastų, suderintų poreikius, todėl santykiai gali būti labai perspektyvūs. Skaičių 6 turintis partneris stengsis suprasti devynetą bei patenkinti jo poreikius ir norus. Labiausiai netinkantis partneris devynetams yra skaičių 5 turintis žmogus, nes jo neatsakingumas ir vėjavaikiškumas varys iš proto.  

Skaičių numerologija gali labai daug atskleisti vieniems apie kitus ar net pačius save. Tačiau nereikėtų į tai žiūrėti per ne lyg rimtai ir pradėti kitus vertinti iš skaičių. Pateikiama informacija yra bendrinė, nes kiekvienas esame unikalus ir išskirtinis, tačiau numerologija padeda įžvelgti ir tai ko kartais nepastebime.  

Atgal