Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Plaukų šalinimas lazeriu - viskas, ką reikia žinoti

2023-04-14

Plaukų šalinimas lazeriu - viskas, ką reikia žinoti

Moterys nuolat suka galvą, kaip palengvinti plaukelių šalinimo procedūras. Kasdieninis plaukelių skutimas atima nemažai laiko bei dirgina odą, o po dienos jie ir vėl atauga. Plaukelių šalinimas vašku leidžia džiaugtis rezultatu ilgiau, tačiau tai nėra maloniausia procedūra. Viena inovatyviausių plaukelių šalinimo procedūrų - plaukelių šalinimas lazeriu. Tai neskausminga procedūra, kuri padeda atsikratyti plaukelių visam laikui!  

Daugiau jokių įaugusių plaukelių, sudirgusios odos - džiaukitės švelnia ir glotnia oda kiekvieną dieną. 

Lazerinė depiliacija – kaip tai veikia?  

Lazerinė depiliacija inovatyvi procedūra, kuri padeda visam laikui pamiršti plaukelius bet kurioje kūno vietoje. Tai turbūt vienas geriausių būdų šalinti plaukelius. Plaukelių šalinimas lazeriu nesukelia didelio diskomforto. Naujausi lazeriai turi iš karto integruotą odos atvėsinimo funkciją. Todėl procedūra atliekama saugiai, oda nenudeginama, nejuntamas skausmas. Lazerio skleidžiama banga paveikia tik plauko svogūnėlį ir nepažeidžia aplinkinių audinių. Šviesos banga, kuri virsta šiluma, sunaikina plaukų folikulus tuomet kai plaukai yra aktyvioje augimo stadijoje. Dėl šios priežasties procedūrą reikia tam tikrą laiką reguliariai kartoti. Pati lazerio banga po oda prasiskverbia apie 4 mm. Giliau banga išsiskaido ir pavirsta šiluma.  

Lazerinės procedūros atliekamos tik specialistų, kurie turi medicininį išsilavinimą. Specialistas įvertinęs kliento odos tipą ir būklę pritaiko lazerio parametrus. Dažnai klientai įsivaizduoja, kad kuo didesnis nustatytas galingumas, tuo efektyvesnė procedūra. Tačiau tai mitas. Jei lazerinė depiliacija būtų visiems atliekama nustačius lazerį galingiausiu rėžimu, neabejotinai nukentėtų oda. Galimi nudegimai, stiprus sudirginimas. Todėl būtina vadovautis specialisto rekomendacijomis.  

Depiliacija lazeriu ypač rekomenduojama moterims, turinčioms labai jautrią odą ar tada kai nuolat įauginėja plaukeliai. Ypatingai efektyviai ši procedūra veikia šviesiaodėms, kurių plaukeliai tamsūs. Kuo plaukeliai tamsesni ir storesni, tuo lazerinė depiliacija efektyvesnė. Turinčioms šviesius ir plonus plaukelius moterims lazerinė depiliacija taip pat tinkama, tik procedūrų gali prireikti daugiau nei įprastai. Plaukelių šalinimą lazeriu verta rinktis ir toms moterims, kurios nepakenčia skausmo, nes ši procedūra nėra skausminga.  

Plaukeliai lazeriu gali būti šalinami įvairiausiose kūno vietose. Moterys dažniausiai renkasi kojas, bikini zoną, pažastis, rankas, smakrą, sritį virš viršutinės lūpos, sėdmenis. Žinoma, depiliaciją lazeriu vis dažniau renkasi ir vyrai. Įprastai vyrams plaukeliai šalinami kaklo, nugaros, pilvo ar pažastų srityse. 

Procedūros eiga  

Pirmiausiai atliekama dermatologo konsultacija, nustatomas Jūsų odos fototipas bei esama būklė. Specialistas paaiškins kaip procedūra bus atliekama ir kas jos metu vyks. Tuomet ant tos vietos, kuri bus depiliuojama, užtepamas specialus gelis. Kai oda paruošta, lazeriu braukiamas per depiliuojamos vietos plotą. Lazerinės depiliacijos metu galite pajusti nedideli dilgčiojimą, tačiau tai tikrai nebus skausminga.  

Priklausomai nuo depiliuojamos srities ploto procedūra gali užtrukti vos kelias minutes arba pusvalandį. 

Plaukų šalinimas lazeriu privalumai 

Depiliacija lazeriu turi daug privalumų, na, o toliau išvardinsime pačius svarbiausius, kurie leis įvertinti procedūros efektyvumą. 

Plaukelių šalinimas lazeriu yra labai efektyvus, todėl vis daugiau moterų renkasi šią procedūrą. Lazeris ypatingai gerai padeda pašalinti storus ir tamsius plaukelius. Po pirmos procedūros pastebėsite, kad atauga net iki 30 % mažiau plaukelių. O praėjus visą kursą plaukelių visai nebeliks. Tiesiog svarbu bent kartą ar du per metus apsilankyti palaikomajai procedūrai.  

Depiliuojamoje vietoje dingsta odos sudirgimai, atsiradę po kasdieninio plaukelių skutimo. Plaukeliai nebeįauginėja. O jei prieš procedūrą turėjote įaugusių plaukelių - jų tiesiog nebeliks. Oda tampa be galo švelni.  

Dar vienas lazeriu atliekamos depiliacijos pliusas tas, kad ją galima atlikti praktiškai bet kurioje kūno vietoje. Ji išsprendžia plaukuotumo problemą. Tinka tiek vyrams, tiek moterims. Klientai po pilno depiliacijos kurso įgauna daugiau pasitikėjimo savimi ir sutaupo daugybę laiko. Tai procedūra, kuri skirta šiuolaikiniams, visur skubantiems žmonėms.  

Lazerinė depiliacija yra patvirtinta klinikinių tyrimų, todėl būsite garantuota, kad tai saugu. Svarbu, kad procedūra būtų atliekama įstaigoje, kuri turi Sveikatos apsaugos ministerijos išduotą licenciją.  

Kam tinka lazerinė depiliacija?  

Jei turite labai jautrią odą ar nuolat įauginėja plaukeliai - lazerinė depiliacija Jums puikiai tiks. Kadangi procedūros atliekamos retai, oda nebedirginama, ima gyti. Taip pat išnyksta net ir įaugę plaukeliai. Ypatingai efektyviai ši procedūra veikia šviesiaodėms, kurių plaukeliai tamsūs.  

Kuo plaukeliai tamsesni ir storesni, tuo lazerinė depiliacija efektyvesnė. Turinčioms labai plonus, silpnus ir šviesius plaukelius tenka atlikti žymiai daugiau procedūrų. Todėl ne visada ši procedūra joms tinkamiausia.  

Plaukelių šalinimą lazeriu verta rinktis toms, kurios nepakenčia skausmo. Lazeriu atliekama procedūra nėra skausminga. Tuo tarpu depiliacija vašku ar tikrai skausmingesnė. Dėl šios priežasties dauguma moterų pasirenka lazerinę depiliaciją.  

Lazerinė depiliacija vyrams 

Kaip jau minėjome, vis dažniau depiliaciją lazeriu renkasi ir vyrai, kurie pavargo nuo plaukelių šalinimo skutimosi peiliukais ar nebenori kentėti skausmingų depiliacijos vašku procedūrų. Ši procedūra ne tik ilgam pašalina nepageidaujamą plaukuotumą, bet ir padeda atsikratyti jautrios ir sudirgusios odos po skutimosi bei įaugusių plaukelių.  

Dažniausiai vyrai plaukelius šalinasi, nes jaučiasi nepatogiai, pavyzdžiui, dėl plaukuotos nugaros, pečių, pilvo ir kitų sričių. Dažniausiai vyrai kreipiasi būtent dėl estetinio vaizdo, ypač susiduriantys su gausiu plaukuotumu ir norintys jį sumažinti. Tad plaukų depiliacija lazeriu – puikus pasirinkimas norint atsikratyti plaukų nepageidaujamose vietose bet skausmo.  

Taip pat lazerinė depiliacija ne tik pagerina estetinį vaizdą, bet ir apsaugo nuo plaukelių įaugimo ir odos dirglumo po kitų depiliacijos priemonių.  

Taip pat depiliacija lazeriu vyrai renkasi vis dažniau ir dėl higienos. Jei vyro kūno plaukuotumas gana gausus ant viso kūno, oda labiau prakaituoja, o tai sukelia nemalonius pojūčius, neretai ir bėrimus bei odos sudirgimus. Visa tai sukelia didelius nepatogumus, ypač vasarą. Plaukus, esančius nugaros ir pečių srityje sudėtinga pašalinti pačiam, tad čia kuo puikiausiai pasitarnauja depiliacija lazeriu. Taip pat vyrai dažnai pasirenka depiliaciją lazeriu atlikti pažastų srityje, nes tai bene gausiausiai prakaituojanti kūno vieta.  

Nors vyrai retai pasirenka šalinti plaukus nuo kojų, tačiau vis tik pasitaiko atvejų kai vyrams prireikia pašalinti plaukus ir nuo šios kūno vietos. Dažniausiai nuo kojų plaukus depiliuojasi vyrai sportininkai. Pavyzdžiui, dviratininkai, kuriems reikia sumažinti trintį ir dirginimą varžybų metu. Taip pat viso kūno plaukus depiliuojasi ir plaukikai, nes taip stengiamasi išvengti trinties ir pasipriešinimo baseine. Neretai galime pastebėti, kad plaukelių ant kojų nėra ir pas futbolo žvaigždes.  

Tad plaukų šalinimas lazeriu yra puikus pasirinkimas tiems, kurie neturi laiko dažnam plaukų šalinimui skutimosi peiliukais. Atlikę pilną kursą depiliacijų lazerių, vyrai ilgam pamirš apie plaukuotumą ant kūno bei išvengs nemalonių pojūčių. 

Plaukų šalinimas lazeriu – atsiliepimai 

Depiliacija lazeriu tampa vis populiaresne procedūra. Šią procedūrą teikia vis daugiau sveikatos specialistų. Todėl savo mieste nesunkiai rasite kliniką, kurioje atliekama ši depiliacija. 

Moterys labai džiaugiasi šia procedūra, kadangi praėjus jos kursą, bereikia tik kartą į metus atlikti palaikomąją procedūrą. Argi ne puiku, ištisus metus džiaugtis glotnia oda be plaukelių, jokių plaukelių įauginėjimų ar pastovaus odos dirginimo skustukais, epiliatoriumi. Skausmą kiekvieną apibūdina savaip, vienoms kažkiek skauda, kitos visai nieko nejaučia. Čia jau labai individualu. Tačiau bet kuriuo atveju lazerinė depiliacija pasiteisina ir laikantis specialisto nurodymu efektas džiugina labai ilgai. 

Lazerinė depiliacija atliekama skirtingais lazeriais, todėl būtinai pasikonsultuokite su specialistu ir išsiaiškinkite koks tinkamiausias Jums. 

Plaukų šalinimas lazeriu Vilniuje atliekamas šiuose salonuose: „Masažo namai“, „Lazeris grožiui“, grožio studijoje „Dalia“, klinikoje „GOK“, „Dalios grožio studija“, „eStilius“, „LazerHouse Vilnius“, „Baltic Dermatology“, studijoje „Lazeris grožiui“, „Ursana.  

Plaukų šalinimas lazeriu Kaune atliekamas „Estetikos PaLaima“, „InDepi“ lazerinės depiliacijos studija, „Deporo studija“, salonas „PAULA“, „LazerHouse Kaunas“. 

Kokiose srityse gali būti šalinami plaukai lazeriu? 

Plaukeliai lazeriu gali būti šalinami įvairiausiose kūno vietose. Moterys dažniausiai renkasi kojas, bikini zoną, pažastis, rankas, smakrą, sritį virš viršutinės lūpos, sėdmenis. Vienintelė vieta, kurioje nepatartina šalinti plaukelių yra akių vokai bei sritis aplink akies obuolį. 

Lazerinę depiliaciją renkasi ir vyrai. Jie dažniausiai pageidauja, kad plaukeliai būtų šalinami kaklo, nugaros, pilvo ar pažastų srityse.  

Kiek lazerinės depiliacijos procedūrų reikės atlikti? 

Tam, kad galėtumėte džiaugtis ilgalaikiu efektu, rekomenduojama kartu su specialistu susidaryti apsilankymų grafiką ir griežtai jo laikytis. Maksimaliam efektui dažniausiai užtenka nuo 6 iki 8 procedūrų. Šviesiaplaukėms prireikia kiek daugiau procedūrų nei tamsiaplaukėms, kadangi lazeris lengviau paveikia tamsius ir storus plaukelius. Kaip jau minėjome, plaukelių folikulai sunyksta tik tuomet, kai plaukai yra aktyvioje augimo stadijoje. Jei plaukelio folikulas yra miego būsenoje, lazeris jo nepaveiks. Todėl per kelias procedūras sunaikinami likę folikulai, kurie pirmų procedūrų metu buvo visiškai neaktyvūs. Tarp procedūrų patartina daryti apie šešių savaičių pertrauką. Po visų procedūrų ciklo, rekomenduojama apsilankyti palaikomosioms procedūroms bent kartą į metus.  

Jei dėl tam tikrų priežasčių negalite laiku apsilankyti sekančiai procedūrai - nieko tokio. Dalis plaukelių jau nebeataugs. Tada procedūrą galima tęsti praėjus ir ilgesniam laikotarpiui nei rekomenduojama. Žinoma, efektyviausia būtų laikytis suderinto grafiko. 

Depiliacija lazeriu – kiek trunka ir kiek kainuoja?  

Procedūros trukmė priklauso nuo depiliuojamos vietos. Ji gali trukti nuo 10 minučių iki pusės valandos.  

Plaukų šalinimo lazeriu kainos svyruoja nuo 20 iki 250 ir daugiau eurų. Plaukų šalinimo lazeriu kaina priklauso nuo to, kurioje vietoje šalinami plaukeliai. Taip pat turinčios itin šviesius plaukelius turėtų nusiteikti, kad joms prireiks daugiau procedūrų nei tamsiaplaukėms, todėl viso ciklo kaina bus didesnė.  

Nors kaina ir atrodo nemaža, vis tik rezultatas to vertas. Ateityje sutaupysite daugybę pinigų, kuriuos išleidžiate įprastoms depiliacijos priemonėms. 

Ką reikia žinoti prieš atliekant depiliaciją lazeriu? 

Pirmiausiai svarbu paminėti, kad lazerinę depiliaciją geriausia atlikti rudenį, žiemą arba ankstyvą pavasarį. Tai yra tokiu metų laiku, kai saulė ne tokia aktyvi. Vasarą labai sunku paslėpti odą nuo saulės, todėl šiuo sezonu nerekomenduojama atlikinėti procedūrų lazeriu.  

Prieš plaukų šalimo lazeriu procedūra specialistas nustatys Jūsų odos fototipą tam, kad būtų galima nustatyti lazerio intensyvumą, kuris geriausiai tiktų būtent Jums. Dažnai klientai nori, kad specialistas naudotų galingiausią intensyvumą, bet būtina saugoti savo sveikatą ir klausyti visų rekomendacijų. 

Prieš lazerinę depiliaciją būtina žinoti tam tikrus dalykus, kurie užtikrins saugią bei efektyvią procedūrą.  

Mėnesį iki lazerinės procedūros negalima degintis nei saulėje nei soliariume, taip pat nerekomenduojama naudoti jokių savaiminio įdegio losjonų. Saulė dirgina oda, ją nudegina. Todėl procedūros metu oda gali būti daug jautresnė.  

Negalima vartoti tetraciklinų grupės antibiotikų, sulfanilamidųchinolonų. Jokiais būdais nei prieš procedūrą, nei po jos, nepešiokite plaukelių. Taip pat bent mėnesį negalia atlikti depialiacijos kremais, vašku ar cukrumi. Vienintelis galimas būdas - skutimas. Taip užtikrinama, kad plaukelių šaknys lieka viduje.  

Kelias dienas iki lazerinės depiliacijos netepkite depiliuojamos srities jokiais spirito turinčiais tepalais ir skysčiais.  

Vieną dieną prieš procedūrą reikia švariai nuskusti vietą, kurią depiliuosite lazeriu, tačiau netepkite tos vietos kremais, antiperspirantais. Procedūra turi būti atliekama ant visiškai švarios odos, joje neturi būti matomi plaukeliai. 

Jei depiliacija atliekama veido srityje, dažniausiai rekomenduojama vartoti vaistus nuo pūslelinės.  

Taip pat nepamirškite, kad lazeris odą išsausins. Bent savaitę prieš pradėkite intensyvesnį odos drėkinimą.

Jei laikysitės visų specialisto rekomendacijų džiaugsitės lygia, gražia ir nesudirgusia oda ištisus metus! Tiesa, būtina paminėti, kad lazerinė depiliacija padeda pašalinti ne 100 % visus plaukelius. Apie 20 % plaukelių atauga. Tačiau jie auga daug silpnesni, plonesni ir šviesesni.  

Kada negalima atlikti lazerinės depiliacijos?  

Nors lazerinė depiliacija tinka net jautriausiai odai, vis tik yra tam tikrų kontraindikacijų. Lazeriu depiliacija neatliekama jei laukiatės ar žindote kūdikį. Plaukelių šalinimas šiuo būdu neatliekamas jei sergate tokiomis ligomis: onkologinėmis, cukriniu diabetu (sunkesnė forma), odos ligomis (psoriazė, egzema, herpes virusas), venų varikoze, venų tromboze, autoimuninėmis ligomis, neurologinėmis ligomis. Taip pat lazerinės depiliacijos negalima atlikti jei nešiojate elektrokardiostimuliatorių. Depiliacija neatliekama jei depiliuojamoje srityje turite tatuiruočių, Jums atlikta mikropigmentacija (ilgalaikis permanentinis makiažas). Taip pat lazeriu nedepiliuojama ir ant randų.  

Būtina žinoti po procedūros 

Apie tai, kaip prižiūrėti odą po depiliacijos lazeriu, pakonsultuos depiliaciją atliekantis specialistas. Nors procedūra visiškai nesudėtinga, tačiau būtina laikytis kai kurių nurodymų. Po procedūros oda kelias valandas gali būti kiek patinusi, paraudusi ir jautresnė. Po procedūros kelias savaites turėtumėte vengti deginimosi saulėje ar soliariume. Būtinai naudokite apsauginį kremą su didžiausiu SPF filtru. Bent dvi savaitės venkite karštos vonios, nesilankykite pirtyse ar baseinuose. Jokiais būdais netepkite odos kremais ar tepalais, kurių sudėtyje yra spirito. Dažniausiai specialistas rekomenduoja ką galima naudoti. Geriausiai odą po procedūros drėkina geliai su alaviju. Alavijas ne tik drėkina odą, bet ir skatina greitesnį odos gijimą.  

Depiliuotoms vietoms kurį laiką negalima atlikti pilingo, reikėtų vengti ir veido valymo. Rekomenduojamas laikotarpis 2 – 3 mėnesiai prieš ir po procedūros. Kuo mažiau bus dirginama oda, tuo geriau.  

Turėkite omenyje, kad lazeris šiek tiek veikia ir odos spalvą. Pasitaiko, kad tamsesnės odos savininkėms ji šiek tiek pašviesėja. Bet dažniausiai tai yra laikina.  

Jei dėl tam tikrų priežasčių negalite laiku apsilankyti sekančiai procedūrai - nieko tokio. Dalis plaukelių jau nebeataugs. Tada procedūrą galima tęsti praėjus ir ilgesniam laikotarpiui nei rekomenduojama. Žinoma, efektyviausia būtų laikytis suderinto grafiko.  

Kodėl neužtenka vienos procedūros?  

Kaip jau minėjome, plaukelių folikulai sunyksta tik tuomet, kai plaukai yra aktyvioje augimo stadijoje. Jei plaukelio folikulas yra miego būsenoje, lazeris jo nepaveiks. Todėl per kelias procedūras sunaikinami likę folikulai, kurie pirmų procedūrų metu buvo visiškai neaktyvūs.  

Dažniausi mitai apie lazerinę depiliaciją 

Kaip ir apie bet kokią procedūrą, taip ir apie plaukelių šalinimą lazeriu sklando įvairių mitų. Dažniausiai jie atsiranda iš nežinojimo. Norime paneigti tam tikrus mitus ir paaiškinti kaip viskas yra iš tiesų.  

Pirmas mitas – lazeris neigiamai paveikia visą organizmą 

Daug žmonių, kurie nebandė šios procedūros ar nežino kaip veikia lazeris, mano, kad ši procedūra pavojinga sveikatai. Tačiau toks mitas yra neteisingas. Plaukai šalinami lazeriu, kuris veikia paleisdamas tik vieną šviesos bangą. Ši banga prasiskverbia būtent į tą vietą, kur nukreiptas lazeris. Aplinkiniai audiniai visiškai nepaveikiami ir nežalojami. Be viso to, depiliacija lazeriu turi didelį privalumą - oda po jos tampa elastingesnė, lygesnė. Lazeris paskatina kolageno gamybą.  

Antras mitas - plaukelių šalinimui tinka bet kuris lazeris 

Turbūt pastebėjote, kad dažna klinika ar kosmetologijos kabinetas turi kelis skirtingus lazerius. Kai kurie mano, kad nėra skirtumo, kokiu lazeriu bus atliekama procedūra. Deja, paneigiame šį mitą - kiekvienas lazeris yra su tam tikrai parametrais. Šie parametrai tinka tik konkrečiam odos fototipui. Todėl ne veltui prieš procedūrą atliekama Jūsų odos būklės analizė. Kiekvienam žmogui individualiai parenkami lazerio parametrai ir galingumas.  

Trečias mitas – visiems užtenka tiek pat procedūrų 

Dažnai manoma, kad procedūrų skaičius visiems vienodas. Tačiau tai visiška netiesa. Kaip depiliuojamą sritį paveiks lazeris priklauso nuo žmogaus individualių fiziologinių savybių, odos tipo, plaukelių spalvos, storio. Todėl kiekvienam parenkamas reikalingas procedūrų kiekis. Vienam žmogui gali užtekti vos 4, kitam prireiks ir 12 procedūrų. Todėl niekada nesivadovaukite pagal kitus. Kiekvienas žmogus skirtingas, todėl ir procedūra veikia skirtingai.  

Ketvirtas mitas - lazerinė depiliacija idealiausia vasarą 

Vasara - bikinių ir nuogų kojų sezonas. Todėl manoma, kad lazerinę depiliaciją geriausią atlikti prieš pat vasaros sezoną arba jo metu. Deja, taip manyti klaidinga. Kaip jau minėjome, pilnam efektui gali prireikti nemažai procedūrų. Tarp jų reikalingi kelių savaičių tarpai. Tai reiškia, kad jei depiliaciją pradėsite vasarą, rezultatu gali tekti džiaugtis pavasarį arba vėlyvą žiemą. Be to, vasarą ypatingai aktyvi saulė, kurios vonios nerekomenduojamos nei prieš, nei po procedūros.  

Penktas mitas - lazerinės depiliacijos metu iš karto pašalinami visi plaukeliai 

Lazeris vienu metu niekaip nepaveiks visų plaukelių. Ties plaukelių folikulai, kurie procedūros metu buvo ramybės būsenoje, lieka nepaveikti. Todėl po kelių savaičių gali pasirodyti vis naujų plaukelių. Dėl šios priežasties prireikia ne vienos procedūros.   

Šeštas mitas - plaukelių šalinimas lazeriu skausmingas 

Dažnai bijoma, kad lazeriu atliekama plaukelių šalinimo procedūra bus skausminga, tačiau būkite ramios. Lazerinė depiliacija tikrai neskausminga ir tinka net ir jautriausią odą turinčioms moterims ir vyrams. Šiuolaikiniai lazeriai turi integruotas šaldymo technologijas, todėl visiškai nejausite skausmo. Galima pajusti nebent nežymų dilgčiojimą.  

Septintas mitas - plaukelių šalinimas lazeriu iššaukia pigmentines dėmes. 

Daugelis moterų baiminasi, kad plaukelių šalinimas lazeriu gali iššaukti pigmentines dėmes, tačiau renkantis profesionalią kliniką su kvalifikuotais ir profesionaliais specialistais, taip tikrai nenutiks. Įprastai po procedūros gali atsirasti raudonis, tačiau kitą dieną jis išnyksta. Procedūros metu nėra pažeidžiama oda, todėl išvengiama nemalonių bei estetinį vaizdą gadinančių problemų.  

Jei norite džiaugtis glotnia oda be plaukelių - apsišarvuokite kantrybe. Lazerinė depiliacija pareikalauja laiko laukiant rezultatų. Bet galutinis rezultatas padės sutaupyti daugybę laiko ateityje. Pamiršite ką reiškia jaudintis dėl plaukelių ar sudirgusios odos po depiliacijos. Išmesite visus skustukus ir džiaugsitės švelnia bei sveika oda kiekvieną dieną. Išsirinkite kliniką ir užsiregistruokite konsultacijai arba pirmajam vizitui, užtikriname, kad rezultatais jau po pirmojo karto liksite patenkinti. 

Atgal