Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Tinkamiausi kirpimai ploniems plaukams

2020-10-09

Tinkamiausi kirpimai ploniems plaukams

Ne visos moterys apdovanotos storais, ilgais plaukais. Nemaža dalis turi plonus, trapius plaukus. Žinoma, tai įtakoja genai ar tam tikros organizmo problemos. Tačiau tai ne mažiausia bėda, dažniausiai kylantis klausimas – kokie kirpimai tinka ploniems plaukams? Labai svarbu žinoti, kokia šukuosena tinkama. Kadangi ploni plaukai reiškia, jog plaukai neturi apimties, yra minkšti, jiems trūksta tūrio ir greitai praranda savo formą. Kartais jie toki ploni, kad surišus juos į arklio uodegą matyti galvos oda.  

Ploni plaukai – kokios to priežastys?  

Tai, kad Jūsų plaukai ploni, gali įtakoti daug priežasčių. Viena pirmųjų - tai gali būti paveldėta. Jei mama, močiutė ar kitos giminės moterys turėjo plonus, silpnus plaukus, gali būti, kad ir Jūsų plaukai dėl to yra ploni. Tačiau ne rečiau tai įtakoja ir kitos priežastys: organizmo senėjimas, įtampa, stresas, greitas svorio metimas (dietos), plaukų slinkimas po gimdymo, galvos sužeidimai, vidaus ligos, onkologinių ligų gydymo pasekmės, vitaminų ir mineralinių medžiagų trūkumas.  

Plaukų slinkimas ir išplonėjimas gali būti tik laikina bėda, o pašalinus priežastis tiesiog dingti. Tačiau kartais tai visam gyvenimui, todėl labai svarbu žinoti, kokie kirpimai labai ploniems plaukams tinkamiausi.  

Madingi plaukų kirpimai ploniems plaukams  

Pirmas klausimas susijęs su plonų plaukų kirpimu - išlaikyti ilgį ar trumpinti plaukus? Kad ir kaip norėtųsi džiaugtis ilgais plaukais, jei jie ploni, rekomenduojama kirpti maždaug iki pečių linijos arba palikti dar trumpesnius. Kadangi ilgi ir ploni plaukai atrodys tikrai nekaip. Dažnai jie atrodo ištįsę, nutrupėję, reti. Todėl trumpi kirpimai ploniems plaukams yra geriausia išeitis.  

Trumpi plaukų kirpimai leidžia suteikti plaukams apimties, vizualiai jų atrodo daugiau, jie puresni. Ypatingai ploniems plaukams tinka bob kirpimas.

Puikiai atrodys tiek klasikinis, tiek asimetriškas bob kirpimas. Pasirinkus šį kirpimo variantą, plaukų ilgis gali būti tiek iki pečių, tiek trumpesnis.  

Puikiai ploniems plaukams atrodys ir pixie kirpimas. Jis vizualiai padidins plaukų apimtį, suteiks jiems žaismingumo, be to, nesunku prižiūrėti ir formuoti šukuoseną.  

Labai ploniems, garbanotiems labiausiai tinka plaukų iškarpymas sluoksniais.

Garbanos jau iš savęs suteikia šiek tiek daugiau apimties, o jei dar jas iškarpysite sluoksniais, plaukai atrodys dar vešlesni.  

Jei plaukai išplonėję tik priekyje - rinkitės kirpčiukus, kurie lengvai įsilieja prie šoninių plaukų sruogų.

Plaukų išplonėjimą ties smilkiniais išgelbės asimetriški kirpčiukai. Jie turėtų būti ilgesni ir šukuojami ant šono. Taip paslėpsite praplikusias ir išretėjusias smilkinių vietas. 

Ploni plaukai – kaip maskuoti? 

Plaukų kirpimas ploniems plaukams puiki išeitis norint suteikti jiems formą, apimtį. Tačiau kartais to neužtenka. Viena dažniausiai pasirenkamų išeičių - plaukų priauginimas. Ir tai puikus sprendimas, kadangi profesionaliai atliktas plaukų priauginimas padės ir vėl pasitikėti savimi. Šiais laikais naudojamos itin mažos keratino kapsulės, kurios beveik nepastebimos ir niekas net nesupras, kad plaukai priauginti. Tačiau pirmiausia svarbu apsilankyti pas meistrą ir pasitarti, kokios plaukų sruogos Jums tinkamiausias, kokio ilgio plaukų norite.  

Be plaukų priauginimo pagelbėti gali ir plaukų dažymas. Šviesiai dažomi plaukai atrodys puresnis ir pilnesni nei tamsūs. Ypatingai jei turite žilų plaukų. Kadangi turint tamsius plaukus vos milimetrą ataugusios šaknys dar labiau pabrėš plonų plaukų problemą.  

Na, o vienas svarbiausių dalykų - išsiaiškinti tikslią plonų plaukų priežastį. Gal būt užteks pakeisti mitybą, daugiau pailsėti ir nepastebėsite, kaip ir vėl džiaugsitės storais ir gražiais plaukais!  

Atgal