Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Veido konturūravimas pagal veido formą (video)

2020-04-30

Veido konturūravimas pagal veido formą (video)

Veido kontūravimas - apie ką pirmiausia pagalvojate? Ne, tai tikrai ne plastinė operacija ar kokia kita invazinė veido procedūra. Tai makiažo technika, kurios dėka Jūsų veidas gali pasikeisti neatpažįstamai. Kitaip šis būdas dar vadinamas veido modeliavimu. Veido kontūravimas padeda pribloškiančiai atrodyti švenčių metu, o lengvas veido modeliavimas puikiai tinka ir kasdien. Norėtum sužinoti paslaptis, kaip tinkamai kontūruoti veidą pagal savo veido formą? Skaityk toliau - išduosime visas paslaptis! 

Kur slypi makiažo paslaptys?  

Nepatikėsite, tačiau makiažo paslaptis paprasta – tinkamai atliktas veido kontūravimas. Ši makiažo technika padeda ne tik paryškinti gražiausius veido bruožus, bet ir paslėpti trūkumus. Turbūt ne kartą teko matyti makiažo nuotraukas prieš ir po. Pastebėkite, kad tose nuotraukose žmogus dažniausiai atrodo visiškai skirtingai. Pasikeičia net veido bruožai. Tinkamai atliktas makiažas ir veido kontūravimas gali padėti veidą sumažinti, padaryti ilgesnį, išryškinti žandikaulius. Nuotraukoje žemiau galite puikiai matyti, kaip pasikeičia veidas atlikus kontūravimą ir tinkamą makiažą. Moters veidas atrodo siauresnis, skruostai mažesni. Be to, makiažas padėjo paslėpti ir amžių. Moteris atrodo tikrai daug jaunesnė.  

Kokios priemonės reikalingos veido kontūravimui? 

Įdomu tai, kad veido kontūravimui tereikia vos dviejų priemonių! Veido modeliavimas atliekamas tik su tamsia pudra ir šviesiu veido odos maskuokliu. Rekomenduojama nenaudoti pudros su šviesą atspindinčiomis dalelėmis. Kontūruojant veidą negalima naudoti bronzanto 

Spalvos pasirinkimas taip pat labai svarbus. Tamsi pudra gali būti vienu ar dviem tonais tamsesnė už natūralią Jūsų odos spalvą. Jei Jūsų oda itin balta, tuomet pudra turėtų būti taip pat šaltesnio atspalvio. Jei oda rausva, persikinė, kontūravimui skirtą pudrą rinkitės taip pat šiltos spalvos. Atminkite, kad kontūravimo priemonės neturi būti stipriai ryškesnės nei Jūsų veido oda.  

Maskuoklio spalva gali būti vos vienu tonu šviesesnė nei natūrali Jūsų veido oda. Atliekant makiažą labai svarbu tinkamai pritaikyti makiažo priemonių atspalvius. Juk nenorite atrodyti nenatūraliai? Žinoma, jei atliekamas vakarinis makiažas, galima rinktis ir kiek šviesesnę maskuojamąją priemonę.  

Taip pat vakariniam makiažui ar išskirtinei fotosesijai galima naudoti ir bronzantą ar šviesą atspindinčią pudrą. Jei renkatės šviesą atspindinčią pudrą ji turėtų būti perlamutrinio atspalvio, jos tekstūrą švytinti, bet neturinti sudėtyje jokių blizgučių. Ne ką mažiau svarbu ir tai, kaip priemone dengsite veido odą. Bronzantas dengiamas atliekant lengvus, sukamuosius judesius. Bronzantas dedamas vos keliais milimetrais aukščiau už skruostikaulio liniją. Bronzantas yra dengiamas jau ant užteptos tamsios pudros. Jei norisi išryškinti smakrą, nosį, būtinai atkreipkite dėmesį ir į metų laiką. Šias vietas išryškinti rekomenduojama vasaros metu. 

Jei renkatės šviesą atspindinčią pudrą, atminkite vietas, kurios dažniausiai gražinamos. Šviesą atspindinti pudra tepama ant aukščiausio skruostikaulių taško, taip pat ant Kupidono lanko (viršutinės lūpos dvigubas išlinkimas). Toms, kurių nosis mažutė ir smulki rekomenduojama nosies tiltą taip pat padengti šviesą atspindinčia pudra. Sausos odos savininkės gali padengti ir kaktos bei smakro centrus. Jei Jūsų oda riebi, geriau to nedarykite. Nepamirškite patepti ir akių vidinių kampučių bei išlinkimo po antakiu.  

Makiažo specialistės dažnai naudoja ne tik sausas priemones, tačiau ir kreminės konsistencijos. Vis tik jei esate pradedanti ar tiesiog eksperimentuojate namuose - rinkitės sausą pudrą ir maskuojančią priemonę. Taip dengimas bus lengvesnis procesas. Nebent esate labai kruopšti ir turite laiko eksperimentuoti. Juk net ir geriausios meistrės kažkada to nemokėjo. Tad kuo daugiau praktikos, tuo geriau. 

Labai svarbu pasirinkti ir tinkamus makiažo šepetėlius veido kontūravimui. Tam geriausiai tinka vidutiniai ar maži makiažo šepetėliai. Rekomenduojama rinktis sintetinių šerelių šepetėlius. Kiekvienai priemonei reikia skirtingų šepetėlių. Jei naudojate sausas priemones rinkitės smailėjančius, įstrižus ar apvalius šepetėlius. Tam netinka įprastas pudros šepetėlis. Jei kontūravimą atliksite kreminėmis makiažo priemonėmis rinkitės kietesnius, standesnius šepetėlius lygiais šereliais. Toks šepetėlis padės lengvai padengti norimas vietas. Kreminėms priemonėms padengti galite naudoti ir makiažo kempinėles. Nors reikėtų pabrėžti, kad makiažo kempinėlių tikroji paskirtis – pašalinti makiažo priemonės perteklių nuo veido odos. Jei naudosite šviesą atspindinčią pudrą, geriausiai ją paskirstyti padės vėduoklės formos makiažo šepetėlis. Šviesiai pudrai padengti tinka maskavimo priemonei skirtas makiažo šepetėlis.  

Veido kontūravimo eiga 

Veido kontūravimas yra tarsi vienas paskutinių štrichų atliekant makiažą. Veido modeliavimas atliekamas tada, kai veidas jau pateptas kremu, kremine pudra, skystu makiažo pagrindu ir korekcinėmis priemonėmis. Jeigu veidą kontūruosite sausomis kosmetikos priemonėmis, o Jūsų veidas pateptas skysta pudra, tuomet užtvirtinkite ją biria pudra. Tačiau jei naudosite skystas priemones ar bent vieną skystą priemonę - biria pudra veido nedenkite. Taip pat turėtumėte atminti, kad veido kontūravimas pradedamas pirmiausia naudojant tamsią pudrą ir tik po to imamos šviesios maskuojamosios priemonės. 

Veido kontūravimas pagal veido formą 

Atliekant veido modeliavimą būtina atkreipti dėmesį į tai, kokia yra veido formai. Kiekvienai formai veido kontūravimas atliekamas skirtingai ir ryškinamos skirtingos veido dalys.  

Apvali veido forma. Apvalios veido formos savininkė turėtų atminti, kad labai svarbi zona – nosis. Jei nosis mažutė ir smulki galima ją patamsinti šonuose, o tiltą vos pašviesinti. Jei nosis ilga ir didesnė - reikėtų tamsinti ne tik šonus, bet ir nosies galiuką.  

Apvaliam veidui reikėtų tamsinti smilkinius, kaktos šonus, taip pat nepamiršti patamsinti vietas po skruostikauliu. Patamsinkite vietą ir ties žandikaulio linija. Šios linijos pradžią rasite uždėjusios du pirštus nuo smakro vidurio.  

Nepamirškite pašviesinti vietų po akimis. Šviesinimą reiktų atlikti įsivaizduojant apversto trikapio formą.  

Kvadrato forma (stačiakampis). Turinčioms kvadrato ar stačiamkampio formos veidą rekomenduojama pašviesinti vietas po akimis ir smakro vidurinę dalį. Tamsinkite kaktos šonus bei plaukų augimo liniją, kuri yra kaktos viršutinėje dalyje. Taip pat nepamirškite patamsinti zonos po skruostikauliais (palei žandikaulio liniją).  

Širdies formos veidas. Šios formos veido savininkės turėtų pašviesinti viršutinės lūpos dvigubą išlinkimą, vidinius akių kampučius, vietas po akimis, taip pat kaktos vidurį. Jei oda riebi pašviesinkite vietą virš antakių. Na, o tamsinti reikėtų vietas nuo ausų iki kaktos vidurio, taip pat po skruostikauliais 

Deimanto veido forma. Būtinai patamsinkite vietas po skruostikauliais (kelis centimetrus žemiau nei žandikaulio linija), taip pat vietas nuo ausų iki smilkinių. Pašviesinkite vietas po akimis (apversta trikampio forma), padenkite šviesą atspindinčia pudra akių kampučius, pašviesinkite vietas po antakiais, kaktos bei smakro vidurį. Kaktos vidurį šviesinkite tik tuomet, jei Jūsų oda sausa ar normali. Riebios odos savininkėms to nerekomenduojame daryti.  

Pailgos formos veidas. Jei Jūsų veidas pailgas pašviesinkite Kupidono lanką, taip pat vietas po akimis. Tik šiuo atveju netinka apversto trikampio forma. Tamsinti reiktų plaukų augimo liniją kaktos viršuje, taip pat vietas po skruostikauliais ar po smakru.  

Ovalo formos veidas. Ovalų veidą reikėtų šviesinti paakių zonoje, po antakiais. Jei oda sausa - drąsiai šviesinkite kaktos vidurį. Jei oda riebesnė rinkitės zoną virš antakių. Tamsinkite kaktos šonus ir vietas po skruostikauliais.  

Mokykis iš profesionalų - makiažo kursai

Jei norėtum išmokti visų makiažo paslapčių, rinkis makiažo kursus. Makiažo profesionalė Ieva Das, siūlo individualius makiažo kursus Vilniuje. Vos vienos makiažo pamokos metu išmoksi atlikti makiažą žingsnis po žingsnio. Beje, iš karto įgysi ir praktikos. Meistrė padažys vieną pusę Tavo veido, o kitą dažysi pati.  

Makiažo kursai Vilniuje rengiami studijose Gineta Makeup“, „Beauty resort“, „Makeup ID by Giedrė Staugaitytė“, „Gafaro studija“ (makiažo meistrė Aistė Skunšikaitė) ir kituose salonuose.  

Įvairaus pobūdžio makiažo kursai Kaune rengiami „Make up atelier“ makiažo akademija, taip pat „Carolina make-up“ studija bei makiažo meistrė Indrė Vay 

Atgal