Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Plaukų dažymas Vilniuje

2023-08-08

Plaukų dažymas Vilniuje

Pakeisti įvaizdį be galo paprasta – tam užtenka persidažyti plaukus. Žinoma, nebūtina juos nusidažyti rožine spalva, kad pastebėtumėte pokytį. Tokios plaukų dažymo technikos, kaip balayage ar AirTouch padeda sukurti švelnų spalvų žaismą. Šiais metais ypač madinga plaukus dažyti sruogelėmis ar švelniais spalvų perėjimais. Toks plaukų dažymas itin mėgstamas, kadangi dažomi ne visi plaukai ir įvaizdis pakeičiamas minimaliai. Šiame straipsnyje pasidalinsime populiariausiais plaukų dažymais ir kur juos geriausiai atlieka Vilniuje.  

Balayage dažymas Vilniuje 

Jei svajojate apie balayage plaukų dažymą - nedvejokite. Ši plaukų dažymo technika atsirado dar 1970 metais ir yra populiari iki šių dienų. Balayage pagrindas – tamsesnės plaukų šaknys ir šviesėjantys plaukai žemyn.  Balayage savo atsiradimo metu buvo tikra grožio revoliucija. Juk tuo metu plaukai buvo dažomi vientisa spalva, o toks pokytis buvo netikėtas ir dėl to sulaukė didelio susidomėjimo.  

Ieškančioms vietos, kur Vilniuje nusidažyti plaukus balayage technika, rekomenduojame rinktis „Sigmos“ kirpyklą, „Inni Mouse studio“, „Kristinos“ kirpyklą, grožio saloną „CuteBeautyLab“, grožio saloną „Bubble bubble“, „Koralų grožio namai“, . Šiose kirpyklose ir grožio salonuose taip pat atliekamas ir kitas itin populiarus plaukų dažymas - AirTouch. 

Kuo ypatingas AirTouch playkų dažymas?  

AirTouch – tai ypatinga plaukų dažymo technika. Ją moterys renkasi todėl, kad tai turbūt vienintelė dažymo technika, kuria plaukai dažomi tik kas puse metų, o kartais net ir rečiau. AirTouch technikos principas – spalvos išliejimas nuo pat šaknų ir sumaišant ją s natūraliais plaukais. Jei svajojate išbandyti tokį plaukų dažymą, užsukite į saloną „Elija“. Čia Jus pasitiks profesionalūs meistrai ir sužavės jauki aplinka. Klientai ypatingai akcentuoja šiame salone dirbančių meistrų kruopštumą ir kokybiško rezultato siekimą.  

Plaukų laminavimas ir tonavimas 

Vilniuje įsikūręs grožio salonų tinklas „Dalia“ siūlo išbandyti plaukų laminavimą su tonavimu. Procedūra skirta norinčioms džiaugtis spindinčiais ir lygesniais plaukais. Plaukų laiminavimas – tai termoprocedūra, kurios metu plaukas apgaubiamas specialiomis priemonėmis. Jos sudaro ant plauko apsauginę plėvelę. Taip pat atliekant procedūrą plaukai papildomai palepinami gydomąja ir plaukų struktūrą atstatančia kauke.  

Plaukau tonuojami norimu atspalviu arba bespalve priemone. Pasirinkus bespalvę priemonę suintensyvinama natūrali Jūsų plaukų spalva.  

Pats plaukų laminavimas padeda apsaugoti plauku nuo žalingo aplinkos poveikio - plaukų džiovintuvo, tiesintuvo karščio, saulės, vėjo, sūraus vandens. Po procedūros galėsite džiaugtis stipriais ir elastingais plaukais.  

Plaukų dažymo tendencijos 

Šiais metais ypač madingi švelnūs, pasteliniai plaukų atspalviai, švelniai rausva ar net rožinės spalva. Taip pat vertinama natūrali plaukų spalva. Būtent dėl šios priežasties moterys norinčios pokyčių renkasi tokius dažymus, kaip ombrebalayage ar AirTouch. Plaukai tarsi įgauna gyvybės ir matomų pokyčių, bet tuo pačiu atrodo pakankamai natūraliai. Taip pat plaukai mažiau pažeidžiami ir išlieka sveikesni.  

Na, o jei galvojate apie plaukų sruogavimą, tai ši plaukų dažymo technika vis dar populiari. Gali būti atliekamas net gi ne visų plaukų dažymas sruogelėmis, o tik šaknų. Tai padeda sukurti natūraliai atrodantį įvaizdį. 

Žinoma, norint, kad dažyti plaukai atrodytų nepriekaištingai, nepamirškite jų tinkamai prižiūrėti, palepinti ir vadovautis meistrų rekomendacijomis. 

Atgal