Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

SPA dviems – kokias procedūras susiplanuoti?

2020-04-30

SPA dviems – kokias procedūras susiplanuoti?

Nuolatinis skubėjimas, kasdieninė rutina tampa laiko stokos priežastimi. Ir tas laikas dažniausiai atimamas iš artimiausių žmonių. Santykiuose be galo svarbu artimas ryšis bei laikas praleistas kartu. Todėl norintiems poroje atgaivinti romantiką, praleisti laiko daugiau kartu rekomenduojama dažniau išbandyti SPA procedūras dviems. Tokios procedūros puikus būdas kartu atsipalaiduoti ir dovanoti dėmesį vienas kitam.  

Kodėl svarbu dagiau laiko praleisti su antra puse? 

Greitai lekiantis laikas ir kasdieninė buitis santykiuose dažnai nuslopina romantiką, aistrą. Dėl to kartais žmonės vienas nuo kito visiškai atitolsta ir tarsi gyvena atskirus gyvenimus po vienu stogu. Kad taip nenutiktų rekomenduojama praleisti kuo daugiau kokybiško laiko kartu. Žinoma, tai nereiškia, kad turite nesiskirti vienas nuo kito ištisomis dienomis. Net viena diena per savaitę praleista kartu padės sustiprinti santykius. Žinoma, tas laikas neturėtų būti televizoriaus žiūrėjimas ar tiesiog buvimas kartu namuose. Poroms rekomenduojama dviese pabėgti nuo įprastos aplinkos ir įvairių dirgiklių. Žinote, kas geriausiai padeda sustiprinti dviejų žmonių ryšį? SPA procedūros dviems 

SPA procedūros dviems 

Kaip jau minėjome, vienas geriausių atsipalaidavimo būdo ir suartėjimų su antra puse – SPA procedūros. Niekas geriau nepadės taip atsipalaiduoti ir pabėgti nuo kasdienybės, kaip SPA ritualai. SPA paslaugas teikiančios įmonės tikrai žino, ko labiausiai reikia poroms. Todėl leisdami laiką kartu tokiose vietose Jūs sužinosite, kas yra romantika. Nuo ko pradėti? Suplanuokite, kad Jūsų SPA savaitgalis dviems būtų tik Jums dviems. Jei turite vaikų, paprašykite, kad juos paglobotų seneliai. Šis laikas turi būti skirtas išimtinai tik Jums ir Jūsų antrai pusei.  

Idealu jei SPA procedūras dviems rinksitės su nakvyne. Tuomet turėsite marias laiko ne tik atpalaiduojančioms procedūroms, bet ir šiltiems pokalbiams, ramiam, romantiška, vakarui žiūrint mėgstamą filmą.  

Pirmiausia išsirinkite norimą miestą, kurį norėtumėte pažinti. Po to peržiūrėkite geriausius SPA dviems pasiūlymus tame mieste. Retai būnate sostinėje? Siūlome išbandyti SPA malonumus su nakvyne Vilniaus senamiestyje. The Old Town Rent and Sauna“ – tai istorija dvelkiantys apartamentai, įsikūrę pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje, jaukioje ir romantiškoje Pilies gatvėje. Čia galėsite pasimėgauti SPA procedūromis tik dviese. Jokių pašalinių žmonių. Išbandysite masažinės vonios malonumus, suomiškos pirties teikiamą atsipalaidavimą.  

Nesate buvę Klaipėdoje? „Azia SPA“ siūlo atpalaiduojančią terapiją dviems - „Kerinti Rytų sala“. Pirmiausia pasilepinsite jūros druskų vonioje. Tai procedūra, po kurios abu pamiršite visus rūpesčius, pasimėgausite brangiausio žmogaus dėmesiu ir draugija. Po druskų vonios Jums bus atliktas profesionalios masažo meistrės iš Tailando tonizuojantis pėdų, galvos bei nugaros masažas.  

Kaune privalote išbandyti „SPA Shanti“ siūlomą išskirtinę SPA procedūrą dviems - Andamanų salos kerai“. Šis ajurvedos centras vienintelis toks Lietuvoje. Jūsų laukia karališka pėdų vonelė, išskirtinis Shanti Keralos“ masažas. Po to atliekamas viso kūno šveitimas derinamas su masažo judesiais. Po visų masažų pasilepinsite šilta vonia. Po visų ritualų būsite pavaišinti egzotišku vaisių gėrimu bei arbata.  

SPA procedūrų metu pamatysite, kad su antra puse galima patirti visiškai kitokius pojūčius. Įsisukę į kasdienybės ratą mes pamirštame bet kokią romantiką. Viskas sukasi tik apie buitį. Tačiau tokie pabėgimai nuo kasdienybės padės atgaivinti tą romantikos ugnelę, kurios kartais taip pritrūkta. O po SPA savaitgalio dviese Jūs ne tik sutvirtinsite santykius, bet ir atgausite jėgas, pailsės kūnas bei siela. Abu energingai pasitiksite naują savaitę ir su nekantrumu vėl lauksite savo SPA laiko druage 

Atgal