Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Dantų balinimas: geriausios klinikos Vilniuje

2020-01-07

Dantų balinimas: geriausios klinikos Vilniuje

Dantų balinimas, ko gero, labiausiai į estetinį dantų grožį orientuota odontologijos paslauga. Jei dantys nėra norimos spalvos, o pageidaujame džiaugtis tviskančia ir visus akinančia šypsena, į odontologus kreipiamės būtent dėl dantų balinimo procedūros. Bet čia, kaip ir daugelyje kitų šiuolaikinės odontologijos paslaugų, vyrauja labai didelis skirtingų technologijų ir metodų pasirinkimas. Taip pat apstu odontologijos klinikų, kur galima rasti šią procedūrą. Tačiau kur kreiptis, kad rezultatas išties patenkintų lūkesčius? Štai geriausių Vilniaus klinikų sąrašas.

Lazerinės estetikos klinika Novana

Lazerinės estetikos klinikos Novana misija – moderniausių technologijų pagalba teikti išskirtinės kokybės  estetikos paslaugas žmonėms, vertinantiems ir suprantantiems grožio vertę. Naudodami naujausias lazerinės estetikos technologijas, jie keičia gyvenimus. Įsitikinkite tuo ir Jūs!

Štai dantų balinimas „Megawhite“ yra greitas ir akivaizdus būdas turėti baltus dantis. Kiekvienas gali džiaugtis dantų balinimo proceso nauda, jei jų dantys ir dantenos sveikos. „Megawhite“ produktus jaunesniems nei 16 metų amžiaus galima parduoti tik sutikus tėvams.

Po procedūros:

Rekomenduojama vengti ką nors valgyti ar gerti 30 min. po balinimo šviesos diodu. Kadangi poros Jūsų dantyse vis dar atviros. Vėliau Jūs turėtumėte vengti visokio tamsiaspalvio maisto ir gėrimų, pvz., kavos, arbatos, raudono vyno, rūkymo, kt. 24 valandas po balinimo.

Papadent

Pacientai „Papadent“ vertina kaip vieną patikimiausių klinikų Vilniuje. Komanda džiaugiasi pažangiausiomis technologijomis, tad gali suteikti visas odontologines paslaugas vienoje vietoje. Visiems pacientams gali pasiūlyti įvairias paslaugas: nuo dantų balinimo ar periodontito gydymo iki tokių sudėtingų, kaip viso žandikaulio implantacija pagal „All-on-4“ metodiką. Paslaugų kokybė yra labai aukšta, tačiau kainos – vienos konkurencingiausių visame Vilniuje! Pacientų atsiliepimai yra geriausias darbo įvertinimas!

Beata: „Labai džiaugiuosi baltesne, spindinčia šypsena! Nuoširdžiai ačiū už puikų aptarnavimą!“

Ilona: „Aukšto lygio profesionalumas. Tikrai galiu rekomenduoti visiems.“

Neodenta

Neodenta“ siūlo net kelis dantų balinimo būdus:

 • Dantų balinimas ZOOM sistema;
 • Dantų balinimas odontologo kabinete;
 • Dantų balinimas namie (kapomis);
 • Pavienių dantų balinimas.

 

Efektyviausi ir saugiausi dantų balinimo būdai – balinimas lazeriu ir halogenine šviesa, odontologo kabinete. Jų skirtumas tas, kad specialiam balinamajam dantų geliui aktyvuoti yra naudojama skirtingų šviesos šaltinių ir diapazonų šviesa. Balinimui lazeriu naudojamas lazerio diodas, o balinimui halogenine šviesa – ZOOM.

Dantų balinimas ZOOM sistema yra pažangi ir moksliniais tyrimais paremta procedūra. Ji saugi, efektyvi ir greitai veikianti. Tai – idealus pasirinkimas tiems, kurie ieško greito ir gero rezultato. Procedūra visai nesudėtinga. Jos metu ZOOM lempos šviesa aktyvuojamas tiesiogiai ant dantų paviršiaus užteptas ZOOM gelis. Pagrindinė šio gelio sudedamoji dalis – vandenilio peroksidas, aktyvuojamas ZOOM skyla į vandenį ir aktyvią deguonies molekulę. Susidarius oksidacijos reakcijai, panaikinami organinės kilmės emalio pigmentai, dantys akivaizdžiai pašviesėja.

Šypsenų alėja

Odontologijos klinika „Šypsenų alėja“ įsikūrusi lengvai pasiekiamoje vietoje Vilniuje, Šeimyniškių g. 5-1. Klinikoje susibūrė profesionalus kolektyvas, kuris rūpinasi Jūsų dantų sveikata nesiuntinėjant po kitas klinikas ar ligonines, atliekant visas reikalingas procedūras vienoje vietoje.

Čia atliekamas dantų balinimas lazeriu + biostimuliacija. Procedūra laikoma viena iš pažangiausių ir mažiausią žalą sukeliančių. Pasirinkus šią procedūrą, užteks vieno ar kelių apsilankymų ir Jūs galėsite džiaugtis akinančia šypsena.

Lazerio pranašumas prieš dantų balinimą kėdėje naudojant kitus šviesos šaltinius (balinimo lempas):

 • Lazerio spindulys yra suderintas su fotoaktyvuojamu geliu – visa lazerio spindulio energija panaudojama vandenilio peroksidui aktyvuoti vienu metu ir sugeriama; danties audiniai nekaista;
 • Balinant dantis lazeriu, pasiekiamas giluminis balinimo efektas — lazeriu aktyvuota balinimo medžiaga pasiekia ne tik emalį, bet ir dentiną;
 • Procedūra trumpesnė, nei įprastai;
 • Nepakenkiama aplinkiniams audiniams;
 • Geresni rezultatai.

Lazerio terapija – biostimuliacija (užvedamas ląstelių energetinis ciklas, ląstelėse aktyvuojama medžiagų apykaita ir atsinaujinimas).

Procedūros eiga:

 • Pašalinamas minkštasis apnašas nuo dantų paviršiaus (poliruojama šepetuku ir pasta);
 • Uždedama dantenų apsauga, kad būtų išvengta dantenų pažeidimų;
 • Dantys padengiami specialiu balinimo geliu (vandenilio peroksidu), kuris vėliau yra aktyvuojamas lazeriu. (Atliekamos dvi aplikacijos ir aktyvinamos po 10min.)
 • Biostimuliacija po dantų balinimo – aktyvuojama dantų ląstelėse medžiagų apykaita taip mažindama galimą dantų jautrumą.

Kas yra biostimuliacija?

Tai uždegiminių mediatorių slopinimas ir gijimo mediatorių išskirimo skatinimas, mikrokraujotakos atstatymas. Taikant lazerio terapiją ląstelės yra tiesiogiai stimuliuojamos gyti, aktyvinamos organizmo galios. Todėl po lazerinės terapijos audiniai gyja daug greičiau. Tai vos kelias minutes trunkanti procedūra, paspartinanti žaizdų gijimą, slopinanti skausmą ir patinimą.

Plačiausiai naudojamos biostimuliacijos indikacijos yra žaizdų gijimo skatinimas, aftinės burnos opos, lūpų ir kitų lokalizacijų pūslelinė (herpes), padidėjęs dantų jautrumas, esant atsidengusiems dantų vainikų kakleliams, temporo-mandibulinio sąnario skausmai ir kt.

 

Taigi, jei nesidžiaugiate savo šypsenos spalva, kreipkitės į specialistus. Dantų balinimas pavers Jūsų gyvenimą gražesniu, o Jūs tapsite labiau pasitikintys savimi! Šypsokimės drąsiai!

Atgal