Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
Pasiutus Lapė tapo BookitNow!

Tinklaraštis

2021-04-13

Beadatinė mezoterapija – inovacija grožio srityje

Mezoterapija - inovatyvi metodika, kurios pagalba veiklių medžiagų kokteilis, itin mažomis dozėmis įvedamas į tam tikras kūno vietas. Pasirenkamo vietos, kurioms reikalingas gydymas. Moterys mezoterapija dažniausiai renkasi veidui. Iki šiol plačiai naudojama buvo adatinė mezoterapija, tačiau vis daugiau moterų išbando ir beadatinę mezoterapiją. Todėl norime plačiau papasakoti, kaip ji atliekama ir kokia jos nauda.

Beadatinė mezoterapija – inovacija grožio srityje

2021-04-12

Karštų akmenų masažas - giliam atsipalaidavimui

Masažas karštais akmenimis vadinamas stounterapija arba litoterapija. Tai yra gydymas, naudojant šiltus vulkaninės kilmės akmenis. Toks gydymas – terapija atliekamas norint sušildyti organizmą ir giliai atpalaiduoti. Senovės rytų medicinoje karštų akmenų masažas naudojamas jau tūkstančius metų. Dabar toks masažas dažnai naudojamas fizioterapijoje norint pagreitinti gijimą nuo įvairių ligų, traumų, taip pat tai puikus būdas giliai atsipalaiduoti.  

Karštų akmenų masažas - giliam atsipalaidavimui

2021-04-10

Ajurvedinis masažas - nauda kūnui ir sielai

Esame įpratę aktyviai gyventi, nuolat skubėti. Todėl visa tai sukelia daug streso ir įtampos. Turbūt mažai rastumėte tokių žmonių, kurie skiria pakankamai laiko sau, poilsiui ir sveikatinimui. Žinoma, paskutiniais metais susidomėjimas sveikesniu gyvenimo būdu vis didėja. Todėl siūlome iš arčiau susipažinti su ajurveda ir ajurvedinio masažo teikiama nauda.  

Ajurvedinis masažas - nauda kūnui ir sielai

2021-03-29

Kinų masažas - turėtum tai išbandyti!

Tradicinėje kinų medicinoje masažas yra laikomas vienu iš pagrindinių gydymo būdų norint išlaikyti gerą sveikatą, puikiai jaustis ir atsipalaiduoti. Kinų masažai turi visapusišką poveikį žmogui - gerina fizinę ir emocinę sveikatą. Tradicinė kinų medicina jau tūkstančius metų pripažįsta masažą, kaip vieną iš naudingiausių priemonių sveikatinimui. Straipsnyje sužinosite, kur slypi kiniško masažo galia, kokia jo filosofija ir kokią naudą suteikia mūsų kūnui.  

Kinų masažas - turėtum tai išbandyti!

2021-03-24

Antakių korekcija ir dažymas: TOP grožio specialistai Vilniuje

Kartais prireikus grožio specialisto tenka pasukti galvą, ką rinktis. Žinoma, pirmiausiai ieškoma kuo arčiau namų ir tokio meistro, kuris turi nepriekaištingą reputaciją bei puikiai išmano savo darbą. Antakių korekcija ir dažymas ta procedūra, kuriai atlikti reikia kruopštumo ir žinių, kaip suteikti tinkamiausią formą pagal veidą. Jei ieškai grožio specialistų Vilniuje, padėsime Tau išsirinkti geriausius salonus, kuriuose antakių korekcija ir dažymas bus atlikti nepriekaištingai.  

Antakių korekcija ir dažymas: TOP grožio specialistai Vilniuje