Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Tinklaraštis

2020-08-02

Veido raudonis – atsiradimo priežastys, gydymas

Veido raudonis tikrai dažnai odos problema. Ypatingai ji labiau išryškėja moterims sulaukus 30 – 40 metų. Turbūt pažįstamas jausmas, kai įeini iš lauko į patalpą ir skruostai iš karto nusidažo raudonai, o kartais net dega. Kai kurioms jau ir jaunystėje pasirodo pirmieji požymiai - nuolat paraudę skruostai, aiškiai matomos smulkios kraujagyslės. Veido raudonis dažniausiai kuperozės ar kitaip vadinamos rožinės (rosacea) simptomas. Pastebėjus pirmuosius veido raudonio požymius būtina imtis priemonių, kad liga neprogresuotų. 

Veido raudonis – atsiradimo priežastys, gydymas

2020-08-02

Retinolis ir retinoidai – ar tai tas pats?

Turbūt teko girdėti apie retinolį ar retinoidus. Apie tai tikrai galėjote girdėti iš savo dermatologės ar kosmetologės, o gal naudojate kosmetiką su retinoidais. Retinoidai – tai vitamino A deriniai. O vitaminas A yra be galo naudingas ir reikalingas mūsų odai. Retinoidų turinti kosmetika pirmiausia buvo naudojama spuogų gydymui, tačiau taip pat pastebėta, kad tai puikus ingredientas sulėtinti odos senėjimo procesus, skatinti jos atsinaujinimą. Todėl šiuolaikinės gydomosios kosmetikos sudėtyje tikrai dažnai galima išvysti ingredientus - retinoidą arba retinolį. Papasakosime, kuo skiriasi retinolis nuo retinoidų ir kuo jie dar naudingi mūsų odai.  

Retinolis ir retinoidai – ar tai tas pats?

2020-08-01

Kalanetika ar pilatesas- ką pasirinkti?

Visi žinome, kad sportas padeda išlaikyti gerą savijautą, stiprina raumenis, imuninę sistemą. Tačiau dažnai iškyla problema renkantis sporto šaką. Vieni puikiai žino, ko nori, o štai kiti išbando ne vieną sporto šaką, kol randa sau tinkamiausią. Šį kartą lyginame kalanetiką ir pilatesą. Tai dvi panašaus pobūdžio sporto rūšys, kurių kiekviena turi savų privalumų. Tiek pilatesas, tiek kalanetika puikiai tiks nemėgstantiems intensyvaus sporto, kur reikia smarkiai lieti prakaitą. Tačiau rezultatai šiomis mankštomis pasiekiami tikrai puikūs.  

Kalanetika ar pilatesas- ką pasirinkti?

2020-07-22

Veidotyra - ką išduoda Jūsų veidas?

Ar žinojote, kad vos pažvelgus į veidą galima labai daug pasakyti apie žmogų. Veidas išduoda apie mūsų charakterį, sveikatą, profesiją, net gi santykius ar psichologinę savijautą. Žinoma, paprastam žmogui tai pamatyti sudėtinga, tačiau yra specialus mokslas – veidotyraVeidotyra padeda suprasti, ką pasako žmogaus veidas pagal formą, linijas, išraišką, akis, antakius. Pasidalinsime pagrindiniais veido bruožais, kurie padės daugiau suprasti apie kitą žmogų vien pažvelgus į jo veidą.  

Veidotyra - ką išduoda Jūsų veidas?

2020-07-19

Susikilę kulnai – patarimai, kaip to išvengti

Suskilę ir sausi kulnai - dažna pėdų problema. Dažniau ji pasitaiko vyresnio amžiaus žmonėms, tačiau kartais vargina ir jaunesnius. Kulnų oda skyla tuomet, kai gauna daug spaudimo. Tai gali būti nuo ilgo stovėjimo, atviros avalynės avėjimo, vaikščiojimo basomis. Ypatingai greitai oda įtrūksta, jei ji per daug išsausėja. Kai kuriems įtrūkimai ima kraujuoti, skauda kulnus. Todėl svarbu tinkamai prižiūrėti savo pėdas

Susikilę kulnai – patarimai, kaip to išvengti