Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
Pasiutus Lapė tapo BookitNow!

Tinklaraštis

2023-07-24

„PASIUTUS LAPĖ“ TAMPA „BOOKITNOW“

Grožio ir sveikatingumo paslaugų platforma „Pasiutus lapė“ keičiasi – ji tampa „BookitNow“ – paslaugų ir pramogų rezervavimo platforma. Nuo šiol bus dar paprasčiau patogiai ir greitai rasti bei rezervuoti įvairias paslaugas sau ir savo artimiesiems visoje Lietuvoje!

„PASIUTUS LAPĖ“ TAMPA „BOOKITNOW“

2023-06-27

Blakstienų laminavimas Vilniuje

Visais laikais moterys stengėsi puoselėti savo blakstienas, kad jos būtų ilgos ir tankios. Blakstienos suteikia žvilgsniui išraiškingumo ir atveria akių grožį. Būtent todėl moterys nori jas ryškinti. Tam į pagalbą neretai pasirenkamas blakstienų priauginimas. Tačiau šiais laikais labai populiarus natūralumas, o dirbtinės blakstienos jo nesuteikia. Blakstienų laminavimas – puikus pasirinkimas norinčioms tiek natūralumo, tiek labiau išryškinti blakstienas. Ši procedūra suteikia apimties, ilgio bei prisotina blakstienas vitaminais, kas jas sustiprina ir skatina augti.  

Šiame straipsnyje aptarsime kas yra blakstienų laminavimas, kaip jis atliekamas, kur atliekamas blakstienų laminavimas Vilniuje ir kokia šios procedūros kaina.

Blakstienų laminavimas Vilniuje

2023-06-22

Blakstienų laminavimas Kaune

Blakstienos ne tik apsaugo mūsų akis, bet ir suteikia joms ypatingą žavesį ir grožį. Būtent dėl to moterys ieško būdų kaip puoselėti blakstienas, kad jos būtų stiprios ir ilgos. Vienas populiariausių būdų turėti gražias ir išraiškingas blakstienas - blakstienų laminavimas. Blakstienų laminavimas kaip ir antakių laminavimas pastaruoju metu itin populiarios procedūros. Ši procedūra paryškina natūralų blakstienų grožį, suteikia joms tūrio, dailiai užriečia ir pailgina. Tad norinčioms paryškinti blakstienas, blakstienų laminavimas puikus pasirinkimas.  

Šiame straipsnyje aptarsime kas yra blakstienų laminavimas, kaip jis atliekamas, kur atliekamas blakstienų laminavimas Kaune ir kokia kaina.

Blakstienų laminavimas Kaune

2023-06-08

Antakių laminavimas Vilniuje

Dailiai sutvarkyti, natūraliai atrodantys, vešlūs antakiai – itin madingi. Antakiai ne tik suteikia veidui formą, bet ir atskleidžia žvilgsnio žavesį. Tačiau ne visos moterys gali džiaugtis vešliais, išraiškingais antakiais. Antakių laminavimas gali padėti išspręsti šią problemą. Antakių laminavimas suteikia antakiams tvarkingą išvaizdą, apimties, o taip pat skatina plaukelių augimą. Antakių laminavimas Vilniuje atliekamas daugelyje salonų. Šiame straipsnyje atskleisime viską, ką reikėtų žinoti apie antakių laminavimą, kokiuose salonuose ir kokia kaina atliekamas antakių laminavimas Vilniuje.

Antakių laminavimas Vilniuje

2023-06-03

Antakių laminavimas Kaune

Antakių laminavimas – labai išpopuliarėjusi grožio procedūra. Šiuo metu itin madingi natūralūs ir vešlūs antakiai, o antakių laminavimas suteikia jiems ne tik tvarkingą išvaizdą, bet ir apimties bei padeda antakiams augti. Antakių laminavimo procedūrą siūlo beveik kiekviena antakių meistrė, tad rasti meistrę šiai procedūrai nėra sudėtinga. 

Šiame straipsnyje papasakosime viską, ką reikėtų žinoti apie antakių laminavimą, kur atliekamas antakių laminavimas Kaune. Atsakysime ir į tokius klausimus, ar antakių laminavimas Kaune kaina salonuose skiriasi, kaip pasiruošti procedūrai ir kitus, dažniausiai iškylančius klausimus.  

Antakių laminavimas Kaune