Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
Pasiutus Lapė tapo BookitNow!

Tinklaraštis

2023-01-12

Vieniša per Valentino dieną? Skirk laiko sau!

Vos už kelių savaičių įsimylėjeliai švęs meilės dieną - Valentino dieną. Ši diena itin mėgiama tarp porų, nes tai proga pabūti dviese, skirti visą dėmesį vienas kitam. Tačiau ši šventė ne tokia populiari tarp vienišių. Kai visas pasaulis eina iš proto dėl Valentino dienos dovanų, sveikinimų ir atvirukų, vieniši žmonės nori užsidaryti ir viso to nematyti. Tačiau meilė nėra tik apie kitą žmogų, pati svarbiausia meilė - tai meilė sau. Tad jei esi vieniša, dar nereiškia, kad negali švęsti meilės dienos. Tai puikus metas parodyti būtent meilę sau ir save palepinti. Šiame straipsnyje pateikiame keletą idėjų, ką galėtum nuveikti Valentino dieną ir kokie geriausi būdai skirti laiko sau.

Vieniša per Valentino dieną? Skirk laiko sau!

2023-01-07

Trys būtinos procedūros prieš Valentino dieną!

Nenumaldomai ateis laikas gražiausiai meilės dienai! O juk šią dieną kiekviena moteris nori atrodyti nepriekaištingai. Kas žino, gal būt laukia piršlybos? O gal keliausite ištaigingos vakarienės? Moteris turi būti visuomet pasiruošusi ir pasitempusi. Todėl prieš Valentino dieną būtina atlikti tris svarbiausias grožio procedūras! 

Trys būtinos procedūros prieš Valentino dieną!

2023-01-04

Ką veikti per Valentino dieną?

 

Ar jau turite planą Šv. Valentino dienai? Liko visai nedaug laiko, tad pats metas susiplanuoti ką veiksite su antrąja puse šią ypatingą meilės dieną. Juk norisi, kad atmintyje liktų patys gražiausi prisiminimai, o pilve ir vėl suplazdentų drugeliai! Kad nereikėtų per daug sukti galvos, mes paruošėme Jums kelias idėjas, ką veikti per Valentino dieną.

Ką veikti per Valentino dieną?

2022-11-30

Plaukų mezoterapija Kaune

Bene kiekviena moteris yra susidūrusi su plaukų slinkimu. Natūralu, kad per dieną iškrenta tam tikras skaičius plaukų, tačiau neretai pasitaiko atvejų kai plaukų slinkimas tampa varginančia ir stresą didinančia problema. Plaukai – labai svarbi moters dalis. Tad norisi juos išsaugoti sveikus ir gyvybingus. Nors plaukų slinkimas yra sunkiai sustabdomas, tačiau šiais technologijų laikais, išrasta pažangių metodų plaukų slinkimo sustabdymui bei naujų plaukų augimo skatinimui. Vienas jų - mezoterapija. Šiame straipsnyje papasakosime kur atliekama plaukų mezoterapija Kaune, kokios šios procedūros kainos ir viską ką reikėtų žinoti apie mezoterapiją.

Plaukų mezoterapija Kaune

2022-11-29

Plaukų slinkimo gydymas Kaune

Turbūt kiekviena moteris nori didžiuotis savo plaukais. Sveiki ir gražūs plaukai - tikra puošmena. Tačiau, kad plaukai būtų gražūs reikia plaukus prižiūrėti tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Viena dažniausių problemų, su kuria susiduria moterys - plaukų slinkimas. Jis gali būti tiek sezoninis, tiek užsitęsęs dėl sveikatos problemų. Tad jei plaukai stipriai slenka, būtina išsiaiškinti to priežastis ir tik tada imtis veiksmų. Šiame straipsnyje papasakosime apie plaukų slinkimo gydymo būdus, kur atliekamas plaukų slinkimo gydymas Kaune bei kokios jo kainos.

Plaukų slinkimo gydymas Kaune