Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
Pasiutus Lapė tapo BookitNow!

Tinklaraštis

2021-10-13

Plaukų botoksas – verta išbandyti

Kiekviena moteris svajoja turėti gražius, išpuoselėtus plaukus. Juk pažvelgus į Holivudo žvaigždes atrodo, kad jų plaukai sveiki iki pat galiukų. Na, o tiesa tokia, kad tos, kurios džiaugiasi gražiais plaukais, tiesiog skiria daugiau dėmesio gydomosioms plaukų procedūroms. Jei plaukus dažote, dažnai džiovinate ar tiesinate, be jokios abejonės, vien plovimo šampūnu ir kondicionieriumi tikrai nepakaks. 

Plaukų botoksas – verta išbandyti

2021-10-10

Pleiskanos galvoje - kodėl atsiranda ir kaip gydyti

Gražūs plaukai ir sveika galvos oda yra kiekvieno žmogaus tikslas. Nesvarbu, vyras ar moteris, tačiau atsiradus pleiskanoms galvoje jaučiamas diskomfortas. O be viso to, kartais ir niežulys, jei sausa galvos oda. Kadangi pleiskanų atsiradimo priežastys gali būti įvairios, skiriasi ir jų tipai. Vienos sausos, byrančios, kitos riebios pleiskanos, įsiveliančios plaukuose. Jei turite pleiskanų, kviečiame paskaityti apie tai, kodėl jos atsiranda ir kaip su jomis kovoti.  

Pleiskanos galvoje - kodėl atsiranda ir kaip gydyti

2021-10-07

Kaip prižiūrėti dažytus plaukus?

Šiuolaikinis plaukų dažymas tikrai smarkiai patobulėjęs ir leidžia maksimaliai apsaugoti plaukus nuo pažeidimų. Tačiau visiškai išvengti plaukų susilpnėjimo po dažymo neįmanoma, ypač jei plaukus dažote kas mėnesį. Šviesinant plaukus dažniausiai prireikia ir plaukų tonavimo, o tai papildoma intervencija į plauko vidų. Tad kaip išsaugoti dažytų plaukų grožį? Dalinamės su jumis patarimais, kurie leis džiaugtis švelniais ir spindinčiais plaukais.

Kaip prižiūrėti dažytus plaukus?

2021-10-01

Ar mėlyna šviesa kenkia veido odai?

Šiais laikais nepraleidžiame nei dienos be kompiuterio ar telefono. Išmaniaisiais įrenginiais naudojamės nuolat, visai nesusimąstydami ar jie nedaro tiesioginės įtakos, ne tik mūsų akims, bet ir odai. Visi gerai žinome, jog norint apsaugoti odą nuo ankstyvojo senėjimo ir odos vėžio reikėtų vengti kenksmingų saulės, UVA ir UVB spindulių. Per ilgą laiką mokslininkai nustatė, kad tai ne vieninteliai spinduliai, kurie kenkia mūsų odai ir pabrėžė jog mėlyni spinduliai, kuriuos skleidžia išmanieji prietaisai taip pat daro neigiamą įtaką sveikatai.

Ar mėlyna šviesa kenkia veido odai?

2021-09-23

Ką daryti, kad plaukai būtų tiesūs?

Ar jums taip nebūna - atsikeli ryte, o plaukai visiškai nesuvaldomi? Tuomet vienintelė tinkamiausia išeitis atrodo tiesinimo žnyplės. Bet kasdien tiesinant plaukus jiems daroma didelė žala. Ypatingai saugoti plaukus turi moterys, dažančios plaukus. Su laiku plaukai labai išsausėja, ima lūžinėti, praranda blizgesį. Tad ką daryti, kad rytais pažvelgus į veidrodį galėtumėte džiaugtis nepriekaištingais plaukais? Išeitis - plaukų tiesinimas keratinu, kurio efektas išlieka net keletą mėnesių. 

Ką daryti, kad plaukai būtų tiesūs?