Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Tinklaraštis

2021-04-19

Nakvišų aliejaus nauda - grožiui ir puikiai savijautai

Mūsų grožiui ir gerai savijautai labai svarbu, kad organizmas gautų pakankamai naudingų medžiagų ir vitaminų. Be jokios abejonės, informacijos apie vitaminus ir jų naudą iš ties daug, tačiau dažnai pamirštamos polinesočiosios riebalų rūgštys. Jos yra be galo svarbios mūsų organizmui. Daug polinesočiųjų rūgščių yra nakvišų aliejuje. Atskleisime nakvišų aliejaus paslaptis ir papasakosime apie geriausias jo savybes.

Nakvišų aliejaus nauda - grožiui ir puikiai savijautai

2021-04-17

Natūralūs aliejai veidui – kaip tinkamai naudoti?

Natūralūs aliejai ypač vertinami dėl savo savybių ir poveikio grožiui. Moterys be galo mėgsta įvairius augalinius aliejus naudoti grožio ritualams, veido odos procedūroms. Tai tikrai naudinga priemonė, kuri padeda puoselėti odos grožį, tačiau jei aliejus naudosite netinkamai, galite odai ir pakenkti. Todėl labai svarbu laikytis tam tikrų taisyklių, kurios padės išvengti neigiamų rezultatų.  

Natūralūs aliejai veidui – kaip tinkamai naudoti?

2021-04-14

Masažo namai: vieta, kuri pavers Jūsų kūno linijas tobulomis

Masažo namai savo duris Vilniuje atvėrė 2006 metais. Čia masažai atliekami ilgametę patirtį turinčių, kvalifikuotų, medicininį išsimokslinimą įgijusių masažuotojų arba kineziterapeutų rankomis, taip pat naudojant specialią įrangą, kuri padeda kovoti su negalavimais, skausmais ir kitomis problemomis. Čia dirbantys specialistai nuolat tobulinasi masažavimo srityje, gilina žinias siekdami geriausių rezultatų, todėl kiekvienas masažas yra ypatingas.

Masažo namai: vieta, kuri pavers Jūsų kūno linijas tobulomis

2021-04-13

Beadatinė mezoterapija – inovacija grožio srityje

Mezoterapija - inovatyvi metodika, kurios pagalba veiklių medžiagų kokteilis, itin mažomis dozėmis įvedamas į tam tikras kūno vietas. Pasirenkamo vietos, kurioms reikalingas gydymas. Moterys mezoterapija dažniausiai renkasi veidui. Iki šiol plačiai naudojama buvo adatinė mezoterapija, tačiau vis daugiau moterų išbando ir beadatinę mezoterapiją. Todėl norime plačiau papasakoti, kaip ji atliekama ir kokia jos nauda.

Beadatinė mezoterapija – inovacija grožio srityje

2021-04-12

Karštų akmenų masažas - giliam atsipalaidavimui

Masažas karštais akmenimis vadinamas stounterapija arba litoterapija. Tai yra gydymas, naudojant šiltus vulkaninės kilmės akmenis. Toks gydymas – terapija atliekamas norint sušildyti organizmą ir giliai atpalaiduoti. Senovės rytų medicinoje karštų akmenų masažas naudojamas jau tūkstančius metų. Dabar toks masažas dažnai naudojamas fizioterapijoje norint pagreitinti gijimą nuo įvairių ligų, traumų, taip pat tai puikus būdas giliai atsipalaiduoti.  

Karštų akmenų masažas - giliam atsipalaidavimui