Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
Pasiutus Lapė tapo BookitNow!

Tinklaraštis

2022-11-09

Nugaros masažas Kaune

Kas yra nugaros skausmas žino turbūt kiekvienas žmogus. Dauguma žmonių daugiausiai laiko praleidžia sedėdami, nes dirba sėdimą darbą, o ką jau kalbėti apie netaisyklingą laikyseną sėdint. Taip pat nugaros skausmus gali iššaukti ir ligos bei sunkių daiktų kėlimas. Tam, kad išvengti įvairių nugaros skausmų, būtina stiprinti nugaros raumenis. Tą padaryti galima sportuojant, mankštinantis ir reguliariai atliekant nugaros masažą. Nugaros masažai gali būti: atpalaiduojantis, klasikinis arba gydomasis. Nugaros masažas Kaune atliekamas daugelyje salonų. Todėl šiame straipsnyje papasakosime, kaip išsirinkti saloną, kuriame atliekamas profesionalus nugaros masažas bei kokia nugaros masažo Kaune kaina.

Nugaros masažas Kaune

2022-11-04

Vitaminas D - kaip juo papildyti organizmą?

Mūsų organizmui įvairiais gyvenimo tarpsniais trūksta tam tikrų vitaminų, mineralinių medžiagų. Todėl visada pravartu pasidaryti tyrimą ir sužinoti, ko Jūsų organizmui trūksta. O tuomet jau imtis priemonių papildyti organizmą būtent tais trūkstamais elementais. Svarbu nevartoti vitaminų ir kitų mikroelementų, jei nežinote, ar jų organizmui trūksta. Kartais vitaminų perteklius gali sukelti nemažesnes problemas nei trūkumas.

Vitaminas D - kaip juo papildyti organizmą?

2022-10-31

Viskas, ką privalote žinoti prieš darantis tatuiruotę

Tatuiruotės paskutiniu metu tapo ypatingai madingos. Turbūt retai sutiksite žmogų, kuris neturėtų bent mažytės tatuiruotės. Tačiau prieš žengiant žingsnį būtina tvirtai nuspręsti ar tikrai to norite. Reikia suprasti, kad tai visam gyvenimui. Kai kurie tatuiruotę palygina net su santuoka. Svarbiausia, kad Jūsų žingsnis būtų apgalvotas, nespontaniškas. Vis dažniau atliekamos ir tatuiruočių šalinimo procedūros, todėl nusprendėme pasidalinti visa naudingiausia informacija apie tatuiruotes bei jų priežiūrą. Tai nėra tik paveikslėlis, kurį galėsi bet kada nuplauti. Svarbu apgalvoti, ką tatuiruotė reiškia, kodėl jos reikia ir išsirinkti vietą, kurioje ji  neerzins.

Viskas, ką privalote žinoti prieš darantis tatuiruotę

2022-10-30

Slenka plaukai - sužinok galimas priežastis ir gydymo metodus

Plaukai – kiekvienos moters puošmena ir pasididžiavimas. Dažnai jie ir stiliaus dalis. Skirtingos šukuosenos leidžia išsiskirti, būti savitai. Tačiau vis dažniau, ypač rudenį, moterys skundžiasi plaukų slinkimu. Plaukų slinkimas dažniausiai atrodo laikina bėda, tačiau dažnai tai gali slėpti rimtas organizmo bėdas. Plaukų slinkimui priežasčių gali būti labai įvairių - tiek vidinių, tiek išorinių, nuo įvairių ligų, vitaminų trūkumo iki netinkamos plaukų priežiūros ir nuolatinio alinimo. Normalus plaukų slinkimas yra 50 – 100 plaukų per dieną, jei jaučiate, kad kiekis tikrai didesnis vertėtų pasidomėti plaukų slinkimo priežastimis. Šiame straipsnyje atsakysime į pagrindinius klausimus, kodėl slenka plaukai, kokios pagrindinės to priežastys bei aptarsime būdus, kaip kovoti su plaukų slinkimu.

Slenka plaukai - sužinok galimas priežastis ir gydymo metodus

2022-10-29

Žvynelinė: atsiradimo priežastys, simptomai ir gydymas

Žvynelinė dažnai dar išlieka tema, apie kurią vengiama garsiai kalbėti. Tas, kas nesusidūrė su šia liga, įsivaizduoją ją, kaip labai užkrečiamą, todėl dažnai vengiama bet kokio kontakto su žmogumi, kuris serga žvyneline. Ypatingai nemalonu, kai žvynelinė galvoje. Tuomet ji itin akivaizdžiai matoma. O tai skatina ieškoti būdų, kaip paslėpti savo odą. Norime išsamiai papasakoti, kas yra žvynelinė, kodėl ji atsiranda ir kaip su ja kovoti. Tikime, kad tai naudinga ne tik sergantiems, bet ir tiems, kuriems tiesiog trūksta informacijos, kas tai per liga.

Žvynelinė: atsiradimo priežastys, simptomai ir gydymas