Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Tinklaraštis

2023-04-11

TOP idėjos kaip atšvęsti mamos dieną kartu su mama

 

Kiekvieną pavasarį, pirmąjį gegužės sekmadienį švenčiama mamos diena. Ši diena skirta artimiausiam, brangiausiam žmogui - mamai. Mamos dienos proga stengiamės išreikšti dėkingumą ir parodyti savo meilę, todėl apiberiame mamą sveikinimais, gražiais žodžiais bei dovanomis. Laikas praleistas kartu mamai labai svarbus, todėl jei padovanosite smagią popietę, išvyką ar kitokią pramogą ir laiką praleisite drauge, užtikriname tai bus geriausia dovana ir parodytas dėmesys. Nes mamai nieko nėra svarbiau už laiką su savo vaiku. Todėl šiame straipsnyje pasidalinsime TOP idėjomis kaip kartu su mama atšvęsti mamos dieną ir ką galima nuveikti drauge, kad ši diena taptų įsimintina.

TOP idėjos kaip atšvęsti mamos dieną kartu su mama

2023-04-05

Dovanos mamos dienai – kas populiariausia?

Mamos diena – tai šventė, kai savo mamoms teikiamas išskirtinis dėmesys. Kartu tai ir naujas iššūkis, kai iškyla klausimas - ką padovanoti mamai? Atrodo, kad turėtų būti paprasta. Juk mama tas žmogus, kurį pažįstame puikiai. Visada norisi padovanoti kažką išskirtinio - tai, kas pradžiugintų. Mes paruošėme Jums šiek tiek idėjų mamos dienai. Juk dovana mamai turi būti apgalvota ir tinkama būtent jai.  

 

Dovanos mamos dienai – kas populiariausia?

2023-03-29

Permanentinis makiažas Kaune

Visai laikais moterys siekė pabrėžti savo grožį ir natūralius bruožus. Jos kas ryt ryškina akis, antakius ar lūpas. Žinoma, makiažas užima nemažai laiko, o ką jau kalbėti apie jo nuvalymą vakarais. Tačiau šiuolaikinis pasaulis nuolat tobulėja ir moterų noras praleisti mažiau laiko prie veidrodžio yra lengvai pasiekiamas. Puiki išeitis - permanentinis makiažas. Permanentinis makiažas - puiki išeitis moterims ieškančioms lengvo būdo kasdien atrodyti nepriekaištingai. Šiame straipsnyje atskleisime viską, ką reikėtų žinoti apie ilgalaikį makiažą - kaip jis atliekamas, kaip pasiruošti procedūrai, kaip prižiūrėti veido odą po procedūros bei kur atliekamas permanentinis makiažas Kaune ir kokios kainos.

Permanentinis makiažas Kaune

2023-03-19

Tailandietiškas masažas - visapusiška nauda Jūsų kūnui

Masažo nauda yra nenuginčijama. Pasaulyje yra daugybė skirtingų masažo rūšių. Kiekviena masažo rūšis skiriasi savo atlikimo technika, poveikiu organizmui, savybėmis. Vienas efektyviausių gydomųjų masažų yra tailandietiškas masažas. Kitaip dar vadinamas tajų. Tai masažas, kuris atsirado prieš 2500 metų. Tajų masažas pirmiausiai atsirado Indijoje ir tik vėliau išplito į kitas šalis, tame tarpe ir patį Tailandą. Šiais laikais tailandietiškas masažas ne mažiau populiarus ir atliekamas daugelyje pasaulio šalių. Taip pat ir Lietuvoje. 

Tailandietiškas masažas - visapusiška nauda Jūsų kūnui

2023-03-14

Veido valymas: mechaninis, ultragarsinis ir rūgštinis

Veido valymas – tai svarbi odos higienos procedūra. Jos metu vyksta sveikatinimo procesas – atveriamos poros, per kurias iš organizmo pašalinami įvairūs nešvarumai ir toksiškos medžiagos. Veido valymą reikėtų atlikti reguliariai, nepriklausomai nuo to, turite matomų odos problemų ar ne. Veido valymas ne tik sprendžia kai kurias odos problemas, bet ir užkerta kelią jų atsiradimui. Profesionalus veido valymas yra būtinas bet kokio tipo odai. Valymo metu atsiveria odos poros, oda išvaloma, pasiekiami net ir gilesnieji odos sluoksniai.

Veido valymas: mechaninis, ultragarsinis ir rūgštinis