Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Tinklaraštis

2022-11-16

Plaukų slinkimo gydymas Vilniuje

Sveiki ir gražūs plaukai – kiekvienos moters puošmena. Plaukų puoselėjimas reikalauja ne tik kasdienės priežiūros, bet ir sveikos gyvensenos. Deja, bet plaukus išlaikyti sveikais ne visada pavyksta, dėl įvairių tiek vidinių, tiek išorinių priežasčių. Viena didžiausių problemų kamuojančių dažną moterį - plaukų slinkimas. Jei plaukai slenka nuolat, būtina išsiaiškinti to priežastis. Na, o šiame straipsnyje papasakosime apie plaukų slinkimo gydymo būdus, kur Vilniuje atliekamas toks gydymas bei kokios jo kainos.

Plaukų slinkimo gydymas Vilniuje

2022-11-12

Aknės ir spuogų gydymas Vilniuje

Aknė yra uždegiminė odos liga, kuri ypatingai pasireiškia paaugliams, nors pasitaiko ir tarp suaugusių. Tiek aknė, tiek spuogai ant veido verčia jaustis nejaukiai bei mažina pasitikėjimą savimi, sukelia psichologinį diskomfortą. Spuogus ir aknę gydyti reikėtų kompleksiškai. Efektyviausias būdas kovojant su spuogais ir akne - tinkamas gydymas namuose bei reguliarus apsilankymas pas kosmetologą veido procedūroms. Šiame straipsnyje sužinosite kur atliekamas aknės ir spuogų gydymas Vilniuje, kokios kainos bei veido valymo būdus.

Aknės ir spuogų gydymas Vilniuje

2022-11-09

Nugaros masažas Kaune

Kas yra nugaros skausmas žino turbūt kiekvienas žmogus. Dauguma žmonių daugiausiai laiko praleidžia sedėdami, nes dirba sėdimą darbą, o ką jau kalbėti apie netaisyklingą laikyseną sėdint. Taip pat nugaros skausmus gali iššaukti ir ligos bei sunkių daiktų kėlimas. Tam, kad išvengti įvairių nugaros skausmų, būtina stiprinti nugaros raumenis. Tą padaryti galima sportuojant, mankštinantis ir reguliariai atliekant nugaros masažą. Nugaros masažai gali būti: atpalaiduojantis, klasikinis arba gydomasis. Nugaros masažas Kaune atliekamas daugelyje salonų. Todėl šiame straipsnyje papasakosime, kaip išsirinkti saloną, kuriame atliekamas profesionalus nugaros masažas bei kokia nugaros masažo Kaune kaina.

Nugaros masažas Kaune

2022-10-30

Slenka plaukai - sužinok galimas priežastis ir gydymo metodus

Plaukai – kiekvienos moters puošmena ir pasididžiavimas. Dažnai jie ir stiliaus dalis. Skirtingos šukuosenos leidžia išsiskirti, būti savitai. Tačiau vis dažniau, ypač rudenį, moterys skundžiasi plaukų slinkimu. Plaukų slinkimas dažniausiai atrodo laikina bėda, tačiau dažnai tai gali slėpti rimtas organizmo bėdas. Plaukų slinkimui priežasčių gali būti labai įvairių - tiek vidinių, tiek išorinių, nuo įvairių ligų, vitaminų trūkumo iki netinkamos plaukų priežiūros ir nuolatinio alinimo. Normalus plaukų slinkimas yra 50 – 100 plaukų per dieną, jei jaučiate, kad kiekis tikrai didesnis vertėtų pasidomėti plaukų slinkimo priežastimis. Šiame straipsnyje atsakysime į pagrindinius klausimus, kodėl slenka plaukai, kokios pagrindinės to priežastys bei aptarsime būdus, kaip kovoti su plaukų slinkimu.

Slenka plaukai - sužinok galimas priežastis ir gydymo metodus

2022-10-29

Žvynelinė: atsiradimo priežastys, simptomai ir gydymas

Žvynelinė dažnai dar išlieka tema, apie kurią vengiama garsiai kalbėti. Tas, kas nesusidūrė su šia liga, įsivaizduoją ją, kaip labai užkrečiamą, todėl dažnai vengiama bet kokio kontakto su žmogumi, kuris serga žvyneline. Ypatingai nemalonu, kai žvynelinė galvoje. Tuomet ji itin akivaizdžiai matoma. O tai skatina ieškoti būdų, kaip paslėpti savo odą. Norime išsamiai papasakoti, kas yra žvynelinė, kodėl ji atsiranda ir kaip su ja kovoti. Tikime, kad tai naudinga ne tik sergantiems, bet ir tiems, kuriems tiesiog trūksta informacijos, kas tai per liga.

Žvynelinė: atsiradimo priežastys, simptomai ir gydymas