Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Nugaros masažas Kaune

2022-11-09

Nugaros masažas Kaune

Kas yra nugaros skausmas žino turbūt kiekvienas žmogus. Dauguma žmonių daugiausiai laiko praleidžia sedėdami, nes dirba sėdimą darbą, o ką jau kalbėti apie netaisyklingą laikyseną sėdint. Taip pat nugaros skausmus gali iššaukti ir ligos bei sunkių daiktų kėlimas. Tam, kad išvengti įvairių nugaros skausmų, būtina stiprinti nugaros raumenis. Tą padaryti galima sportuojant, mankštinantis ir reguliariai atliekant nugaros masažą. Nugaros masažai gali būti: atpalaiduojantis, klasikinis arba gydomasis. Nugaros masažas Kaune atliekamas daugelyje salonų. Todėl šiame straipsnyje papasakosime, kaip išsirinkti saloną, kuriame atliekamas profesionalus nugaros masažas bei kokia nugaros masažo Kaune kaina. 

Nugaros masažai Kaune – salonai, galimybės 

Nugaros masažo nauda akivaizdi, jis skirtas nugaros skausmo slopinimui, imuniteto stiprinimui, raumenų treniravimui, depresijos, nerimo ir nemigos mažinimui, sąnarių lankstumui gerinti. Taip pat nugaros masažas padeda išvengti nugaros įtampos. Žinoma, tam, kad pajusti nugaros masažo teikiamą naudą, reikia ne vieno masažo, o viso kurso, kurį sudaro bent 10 masažų.  

Kaip jau minėjome, nugaros masažas Kaune atliekamas daugelyje salonų. Galite pasirinkti pagal patogiausią lokaciją, patraukliausią kainą ar meistro kvalifikaciją. Nugaros masažas Kaune profesionaliai atliekamas „DAO SPA namai”, „Monart”, estetikos studija „BeautyTouch”, grožio namuose „Etre” ir kitose salonuose.  

Nugaros masažas Kaune – kainos 

Nugaros masažas Kaune kaina nesiskiria nuo kitų miestų. Ši paslauga kainuoja nuo 15 iki 45 eurų. Kaina skiriasi priklausomai nuo to, koks nugaros masažas atliekamas. Yra daug skirtingų nugaros masažo tipų: klasikinis, nugaros ir pečių srities, Kerala (giluminis, atpalaiduojantis)  ir kiti.  

Ypatingai verta rinktis kelių apsilankymų kuponą, kadangi masažas dažniausiai nėra vienkartinis ir būtina praeiti bent minimalų masažų kursą. O pasirinkus visą kursą dar ir sutaupysite. Jei norite efektyvumo rekomenduojame bent 5 apsilankymus, geriausia kartą ar du per savaitę. Efektyviausia, žinoma, 10 masažų kursas.  

Taigi, nugaros masažas itin naudingas jaučiantiems nugaros skausmus ir įtampą. Žinoma, efektyviausiems rezultatams pasiekti, masažų kursą idealu atlikti bent du kartus metuose. Taip ne tik užkirsite kelią skausmui, bet ir sustiprinsite nugaros raumenis. Taip pat nepamirškite sporto ir mankštų. 

Atgal