Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Nugaros masažas Vilniuje

2022-08-11

Nugaros masažas Vilniuje

Greičiausiai sunkiai rastume žmogų, kuris būtų nepatyręs kas yra nugaros skausmas. Daugelis žmonių dirba sėdimą darbą, ar didžiąją laiko dalį praleidžia sėdėdami. Taip pat nugaros skausmus iššaukia ir netaisyklinga laikysena, sunkių daiktų kėlimas, įvairios ligos. Kad išvengti nugaros skausmų, labai svarbu stiprinti nugaros raumenis sportuojant, mankštinantis ir reguliariai atliekant nugaros masažą. Nugaros masažas gali būti atpalaiduojantis, klasikinis arba gydomasis. Nugaros masažas Vilniuje atliekamas daugelyje salonų, tad kad nepasimesti straipsnyje aptarsime kaip išsirinkti saloną, kuriame atliekamas profesionalus nugaros masažas. Taip pat straipsnyje aptarsime nugaros masažo rūšis, jų ypatumus bei kokia nugaros masažo Vilniuje kaina.  

Nugaros masažai Vilniuje – salonai, galimybės 

Nugaros masažai skirti ne tik nugaros skausmo slopinimui, bet ir imuniteto stiprinimui, raumenų treniravimui, depresijos, nerimo ir nemigos mažinimui, sąnarių lankstumui gerinti. Tad masažų nauda akivaizdi ir neabejotina. Nugaros masažas yra pirmoji ir didžiausia pagalba kenčiantiems nuo įvairių nugaros skausmų, esant raumenų įtampai. Žinoma, nuo vieno masažo didelio skirtumo nepajusite. Tam, kad išgauti efektyvų ir ilgalaikį rezultatą, reikalingas visas nugaros masažų kursas. Įprastai kursą sudaro 10 masažų.  

Kaip jau minėjome, nugaros masažai Vilniuje atliekami daugelyje salonų. Galite pasirinkti pagal patogiausią lokaciją, patraukliausią kainą ar meistro kvalifikaciją. Žinoma, renkantis rekomenduojame pirmiausia atsižvelgti į masažo meistro kompetenciją. Nugaros masažai Vilniuje profesionaliai atliekami šiuose salonuose: „Masažo namai, „Harmonijos menė”, „Grožio studija 88”, „QiAnmo”, „Kūno Harmonija” ir kitose.  

Nugaros masažų Vilniuje kainos 

Nugaros masažų Vilniuje kaina gali svyruoti nuo 13 iki 60 eurų. Kaina skiriasi priklausomai nuo to, koks masažas atliekamas. Yra daug skirtingų nugaros masažo tipų: klasikinis, nugaros ir pečių srities, Kerala (giluminis, atpalaiduojantis)  ir kiti.  

Ypatingai verta rinktis kelių apsilankymų kuponą, kadangi masažas dažniausiai nėra vienkartinis ir būtina praeiti bent minimalų masažų kursą. O pasirinkus visą kursą dar ir sutaupysite. Jei norite efektyvumo rekomenduojame bent 5 apsilankymus, geriausia kartą ar du per savaitę. Efektyviausia, žinoma, 10 masažų kursas.  

Nugaros masažų tipai 

Kaip jau minėjome, nugaros masažai gali būti įvairūs: klasikinis nugaros masažas, giluminis nugaros masažas, atpalaiduojantis nugaros masažas ir daugelis kitų. Toliau trumpai papasakosime apie pagrindinius nugaros masažų tipus.  

Klasikinis nugaros masažas 

Klasikinis nugaros masažas pagerina savijautą, sumažina skausmą nugaroje bei padeda atsikratyti nuovargio. Klasikinio masažo metu rankomis veikiamos skirtingos nugaros sritys, stimuliuojama kraujotaka ir limfos apytaka. Šio masažo metu pagerėja ir odos būklė, ji tampa elastingesnė.  

Giluminis nugaros masažas 

Giluminis nugaros masažas arba kitaip gydomasis masažas, vienas naudingiausių žmogaus organizmui. Reguliariai atliekant gydomąjį masažą veikiami nugaros raumenys. Gydomasis masažas veikdamas raumenis padeda palengvinti judesius, didina darbingumą, padeda išlaikyti taisyklingesnę laikyseną. Gydomasis nugaros masažas ypatingai rekomenduojamas žmonėms, kurie visiškai nesimankština, dirba sėdimą darbą, mažai juda. 

Atpalaiduojantis nugaros masažas 

Atpalaiduojantis nugaros masažas padeda atsigauti po dienos darbų, atpalaiduoti nugaros raumenis, pašalinti susikaupusią įtampą bei nuovargį. Toks masažas puiki profilaktinė priemonė, kuri sumažina riziką atsirasti nugaros skausmui. Geriausias metas atpalaiduojančiam nugaros masažui - popietė, vakaras. Tuomet po visų darbo dienos rūpesčių galima visiškai atsipalaiduoti.  

Taigi, nugaros masažai yra viena efektyviausių priemonių, norintiems išvengti nugaros skausmų ir kitų sveikatos problemų. Efektyviausiems rezultatams pasiekti, masažų kursą idealu atlikti bent du kartus metuose. Taip ne tik užkirsite kelią skausmui, bet ir sustiprinsite nugaros raumenis. Žinoma, vertėtų nepamiršti sporto ir mankštų

Atgal